reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

pirnha corcia slicznosci!!!
Truskafka za niedlugo sie okaze:tak: zwykle tempka spada mi na 3 dni przed czyli byloby to jutro.

Powiem, ze ciezko was nadrobic:rofl2:
wystarczy dzien nieobecnosci, a tu tyyle postow:-p
ja musze juz do pracy uciekac:rofl2:
 
reklama
Lena witaj - ładnie Twój wykresik wygląda jak narazie :-)

Czy nasza Kosmo też już urodziła??? Matko tak to jest jak sie ma zaległości i o niczym nie wie
 
Witam laseczki :-):-):-)

Poczytalam szybciutko i wysylam wam sloneczko !!!!

U nie nowy cykl sie rozpoczal no a teraz nic tylko czas dzialac :-), od dzis mierze temp, testy uszykowane ( zwykle paskpowe) ale juz kupilam owulacyjne z buzka, mam nadzieje ze dojda na czas i bedzie bzyk... bzyk...
Zadnej diety, kwas foliowy i przepyszny napoj cytrynowy. Moj M pomylil wczoraj szklaneczki i .... rozpacz, jak on zaczal sie krzywic, no ale przeciez to jest napoj najlepszy na swiecie. Zastanawia mnie jeszcze od kiedy pic wode z soda???

Marzycielka co do nowych recznikow to moja babcia wkladala je na kilka godzin do zamrazalnika, ale nie pytaj, bo nie wiem po co?????

Piranha Kaja jest slodziutka, wysciskaj ja od cioteczki

Dziewczynki buziaczki dla kazdej
 
Agulek 100% staranka zaczynamy od następnego cyklu
Właśnie w niedziele jak byłam u chrześnicy na urodzinach dowiedziałam sie że mojego męza cioteczna siostra jest w ciązy z trzecim dzieckiem. Mają dwie córki :-) Teraz więc na mnie pora ;-)

A zapracowana jestem bo.... tak to jest jak sie ma dwoje dzieci, działalność i pracę w domu oraz na głowie 1000 innych spraw związanych z domem. Czasami jestem tak padnięta pod koniec dnia że zasypiam jak tylko przyłozę głowę do poduszki. Zastanawiam sie kiedy my to dziecko damy rade zrobic ;-)
Właśnie w ostatnim tygodniu na topie była sprawa kupna samochodu więc było jeżdzenia i załatwiania ale auto kupione i juz jestem spokojniejsza.

Kosmo wielkie gratulacje - super ze już po wszystkim i Gracjanek jest juz z Wami. :-)

To teraz czas na kolejne dwie kreski bo miejsca sie zwolniły :-)
 
Kasia o sposobie z zamrazarka nie slyszalam :-D
Ale chyba udalo mi sie pozbyc tych klakow :rofl2:
Najpierw namoczylam je w garacej wodzie z octem (wiem ze ocet jest dobry na barwiace materialy, ale wyczytalam w internecie, ze ktos polecal ten sposob). potem namoczylam w goracej wodzie z proszkiem, wywirowalam i nastawilam pralke na suszenie. jak je pozniej trzepalam to juz nic sie nie sypalo, wiec chyba pomoglo. no ale bede musiala je jeszcze przetestowac zeby sie przekonac :-)
jakby ktoras z was miala podobny problem, oczywiscie nie zycze nikomu :no:, to mozecie wyprobowac ten sposob :-)

MissBella hop, hop czekamy na wiesci :-)
 
hej dziewczynki:-)niedawno wróciłam z pracy, M zrobił pizzę na obiad, więc sobie pojedliśmy;-) za godzinkę idę z koleżanką na siłownię

czarodziejka ja mam podobne wrażenie, Tasha, Daria, Patrysia ledwo co napisały, że są w ciąży, a tu uż prawie 30 tydzień-kiedy to zleciało:confused:

missbella czekamy na wieści:tak:

nullka fajnie, że jesteś, dawno Cię nie było:-)

martika jak samopoczucie, kochana?
 
reklama
Do góry