reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

truskafcia dziś 22dc.. nic nie mówiła o wywoływaniu @, mam czekać na nowy cykl.. wszystkiego mi się odechciało.. nawet na znak protestu ziół dziś nie wypiłam.. jak ja to zrobię w lipcu, skoro jej nie będzie??

pirania możesz mi kochana coś napisać na temat CLO? jeśli mam brać od 3 dc przez 5 dni to mniej więcej kiedy pęcherzyk narasta???
 
reklama
Marzycielka aa to jest to, co Kate nam wyliczała, tak?
Ewcik ale Clo możesz brać a potem po prostu dziergać, wiem tak bardziej w ciemno...ale może właśnie taki spontan przyniesie bejbika? :)
choc wiem, że my byśmy chciały tak normalnie, zgodnie z planem, wyliczeniem...i córę sie starać...no ale sama widzisz jak ciała utrudniają nam sprawę... ehhh
 
ZŁAAAA !!! co za mecz...nasi jacy słabiiii a Ci jak mrówki brrrr porazka....

edi witaj;***napisz cos o sobie

Truskaffcia ano się napsało tak samo:-D A mój mówi, że będzie ten tegos a ja :Jak Polacy wygrają:-D

Ewcik,
głowa do góry! Ja też liczyłam na ten cykl, a tak sie wszystko ułozyło, że nawet nie było staranek...:crazy:

marzycielko,a jakie masz tetsy owu?

Mama, a ja coś przeczuwam, że ten cykl będzie szcżeśliwy:tak: Mocno zaciskam
&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
truskawcia no właśnie sobie uświadomiłam, ze ten wyjazd nad morze jest zaraz przed urlopem ginki.. więc szanse na monitoring nierealne:no: bo jak wrócę, to ona od razu idzie na urlop
 
Natusia wczesniej mialam freedom, a teraz one step bo nie bylo tych pierwszych. ale pamietam ze moja znajoma uzywala tych one step i zawsze jej wychodzily. takze mysle ze to nie testy sa do banki tylko ja :crazy:
ale juz tak sie przyzwyczailam do tej jednej kreski ze juz mi wszystko jedno.
 
andziak a Ty w ogóle powiedziałaś swoim synom, że będzie brat? czy żyją w przeświadczeniu, ze córeczka?

idę dziewczyny, zrąbany mam humor, nie myślałam, ze tak się to wszystko skomplikuje... dobranoc
 
reklama
A ja dołączam i wkurza mnie moje ph bo dzisiaj znów ok 5 może 4,7-5 zapodałam sylk i zobaczę co zdziała...

Andziak wiem, że Ci smutno szczególnie, że też marzysz o córci ale mam nadzieję, że zaczniesz cieszyć się ciążą a chłopaki oszaleją na punkcie nowego braciszka:-) Imię,,,,mi się podoba ostatnio Gustaw- Gutek Gucio.
 
Do góry