reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Truskaffka, wiem że aby miec dzidzię trzeba działać ale jakoś nie mam dziś weny... a poza tym coś się źle czuje;// no tak to jest, że jak człowiek chce zacząć to się wszytsko biadoli, a tak ładne miałam cykle ostati wgl...

no nic na siłę ;) najdzie was na misję, zadziałacie i zobaczysz jaka śliczna dzidzia z tego będzie ;)

Marzycielka tak, jak jest wyższe niż 5 to zbijać się powinno, między 4,0-5,0 jest ok ;)
więc jak widzę -tak mniej więcej, bo paski też mogą w kulki trochę lecieć- że kolorki są zbyt intensywne, takie na moje oko 5 lub więcej to zbijam
 
Ostatnia edycja:
reklama
Truskafffka, hehehe, ano licznik bije bez litości, na szczęście torba prawie (zaliczycie mi to "prawie"? :-D) spakowana, dorzucę jeszcze jutro ubranka, pojutrze tetry (jak wyschną po praniu) i pewnie jeszcze mi coś do głowy przyjdzie, muszę przejrzeć ściągi z internetu odnośnie listy rzeczy do szpitala ;-) Co do "low ionic strength" to ja nie jestem pewna, czy sprawdzenie pH po staraniach dowodzi, że go nie mamy ...no bo skoro to LIS dotyczy śluzu to przecież po staraniach mierzymy też pH spermy a to już zupełnie inne środowisko, którego ten LIS już nie dotyczy.

Marzycielko
, dlatego właśnie wskazane jest m.in. by nasi M tez stosowali dietę i zakwaszające suplementy, im niższe pH spermy (a jest ona zazwyczaj dość zasadowa) tym mniej nam podwyższy pH po działaniu (a pH spermy może wynosić od 7 do ponad 9, przy staraniach o córeczkę zalecane jest 7-7,5). Co do obniżania pH po staraniach to na każdego co innego działa, jednym wystarczy Sylk, innym Replens, innym żurawina czy jakiś zakwaszający napój, innym tylko irygacje. Ale dobrze powiedziane - raz się żyje! :tak: Na in-gender radzą korektę pH dopiero jak pH przekracza wartość 5.

natusia, najważniejsze, że owulka prawdopodobnie była. Gdzieś opisywałam doświadczenia dziewczyny z in-gender, u której po staraniach nic kompletnie nie chciało obniżyć pH (po wieczornych staraniach pH rano wynosiło u niej 7 i wpadła w panikę) i pomogły dopiero (skutecznie i na długo - aż do samej owulacji) irygacje z limonki, urodziła córeczkę mając już 2 synków. A oto cały wór różowych fluidków dla Ciebie i reszty staraczek:
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
 
Ostatnia edycja:
Marzycielka tak jak Piranha kiedyś pisała- mniej więcej kropla wielkości ziarna grochu

Piranha no baaa jasne że zaliczymy ;)
a widzisz...mądrze mówisz ;) ale jednak nie obstawiam u siebie low... ponieważ widze drobne-ale jednak - różnice w ph, czasem jest to piękne 4,0, czasem 4,5, a bywa że i 5,0 ;)
a spermy nie mam jak sprawdzić, bo paski tylko do 7,0 mierzą..ale D kochany facet, zjada wszystko co mu podsuwam pod nos, więc zakwasza się ładnie i wit C i żurawina, wapno, magnez, b-complex wcina, więc może to cosik daje

zwijam swoją porcję fluidków hehe i dziękuje :)
 
Ostatnia edycja:
Piranha No możemy ci to zaliczyć jeżeli jutro dorzucisz jeszcze pare potrzebnych rzeczy ;)
No to mojego męża sperma ma Ph ok 7-7.5. Więc może nie będzie tak zle :)
Jeszcze tylko muszę sie dowiedzieć czy owulka będzie. Rano sie okaże co tam termometr pokaże ;)
Dzięki za wszystko dziewczynki :)
Słodkich snów życzę :)
 
Kurcze ja dalej wysokie tempki, miałam nadzieję, że dzisiaj już spadek będzie a tu 37,1:szok: kiedy dostanę @;/ nawet test już dzisiaj robiłam ale negatywny. Może zarzucę sobie lutkę? Jak ją się stosuje na wywołanie @? Czy lepiej poczekać bo ja mam bromka brać cały czas...
 
sie baby rozgadały na wieczór:szok::szok::-D

ja tylko wlatuję przed praca się przywitać ..uzupełniłam wykres-szału nie ma:sorry2:

Obserwacja cyklu - enpr.pl


Pirania -pakować torbę do końca!!
Merylin pewnie,że przysiądź w kąciku-najważniejsze ,że jesteś z nami:tak:
Czarna u mnie tez zycie ,ale piszę raz po raz-wlatuj-Ty i Twój avatarro:-p
Ewcik &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& za owocne działania !! i dobre wieści po usg:tak:

Tusia -do tablicy!!!:-D

Czarodziejka jak będziesz sobie robiła kawkę to i dla mnie zrób proszę :tak:

Marzycielka ,Truskaffcia i reszta Gangu Olsena miłego dnia:))pozytywnego myślenia i pogody ducha wszystkim:tak:

paaaa
 
Hejka!

Mama, jak to szału nie ma? Wykres jest boski i drugi skok (do tego w najczęstszym rejonie implantacji i poprzedzony sporym spadkiem) jak nic, jejku jej, jak ja bym chciała żeby się udało, zaciskam kciuki i nie puszczam! ...szkoda, tylko, że luteina trochę fałszuje wykresik, podobno u jednych prawie w ogóle nie powoduje wzrostu PTC a u innych wieczorna tabletka już rano bardzo podnosi tempkę, trzymam jednak kciuki by winowajcą tego skoku był mały człowieczek! Co do torby: tak jest! :-)

Noemi, bez sensu wywoływać @ lutką, ma to sens wtedy kiedy np. nie było owulki i organizm nie produkuje większych ilości progesteronu, wówczas ciężko o pojawienie się @ gdyż wywołuje ją gwałtowny spadek ilości progesteronu a tego progesteronu w organizmie po prostu nie ma. Jeśli to nie ciąża to @ lada dzień przylezie. Widać, że bromek pięknie obniżył Ci prolaktynę i progesteron dzięki temu bardzo wzrósł z czego tylko się cieszyć!

Ja się powolutku zbieram a potem uciekam na badania krwi. Miłego dzionka dla wszystkich!
 
Ostatnia edycja:
reklama
witam się z rana

Piranha kochana baaaaaaaaaaaaardzo Ci dziękuję za poradnik...skopiowany, wydrukowany, i codziennie czytany:-):-)
jesteś super pomocną i to tak bezinteresownie kobietką, takich osób to szukać ze świecą...tam u góry będzie Ci to hojnie wynagrodzone
 
Do góry