reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
Dziewczyny mam jeszcze jedno pytanko: jak to jest z mlekiem u Was?bo mi już się pojawiła siarka(wczoraj zauważyłam):szok:nie za wcześnie???????????????jedno jest pewne pokarmu to mi nie zabraknie:-)
 
Pirania - a Ty kochana pakuj torbę, nie ma to tamto:-) i wracaj do nas szybko ze słodkim tobołkiem!!!
Kosmo - Tobie życzę rychłego rozwiązania, wiem, że pewnie masz stracha ale na pewno ciężko Ci chodzić z takim słodkim ciężarem, więc niech już jak najszybciej mały książę pojawi się na świecie
Patrysiak - ja też mam różne dołki, chyba wciąż hormony buzują;-); a jak Ty się kochana czujesz? jak sypiasz? miewasz jakieś dolegliwości ciążowe? ze spojeniem łonowym nie masz problemów?
Kinga, Czarodziejka - jak Wam tych basenów zazdroszczę!!! oj, poszłabym chętnie:tak:; ale jeszcze trochę i sobie to wszystko odbiję!!!
Gal - szanuję oczywiście twoją decyzję, ale mam nadzieję, że jednak będziesz z nami cały czas, bo będzie nam Ciebie brakowało!!!:-(
Noemi - taką właśnie metodę i ja zastosowałam:tak:
Natusia - nie poddawaj się!!!

hej Tasha, ja jak na razie nie moge narzekać, oprócz zgagi i galopującej wagi:no: nic mi nie dolega. Śpię jak dziecko, nic mnie nie boli. Tylko psychicznie jakoś nie tak. W poprzednich ciążach byłam "pozytywnie" naładowana, pełna energii, radosna. I to pomimo tego, że druga ciąża nie spełniła moich oczekiwań co do płci. A teraz wymarzona córeczka w brzuchu a na twarzy wieczny grymas niezadowolenia. A TY jak, kiedy masz wizytę?
 
jestem i ja ...
czekam na wieści od Andziak
mama , luknęłam na wykres - całkiem si , a kiedy @ MA NIE PRZYCHODZIĆ ?
gal , już tęsknię .....buuuuuuuuuuu..... buziaki kochana
kosmo i pirania - zdrowych dzieciaczków i szybkich porodów :)
 
Czarna dzięki :)
ja też czekam na info od Andziak..
a ja mam normalnie cykle 25,26dniowe ,ale ostatni był 30dniowy...
dlatego chcę testować w poniedziałek to będzie 28d.c....wcześniej nie sikam ..:-p

Czarna uwielbiam Twój avatarek i ta bajkę :))
a na jakiej stronce znalazłaś ten avatar?
 
reklama
PatrysiaK mysle ze u Ciebie takie stany wywołują hormony!!!!!
Zobaczysz ze jeszcze bedziesz miala napady euforii..to normalne.
Ale jednaK po porodzie wpadniesz w mega radosc...taK czuje!!! Zobaczysz swoja KruszynKe i zaKochasz sie po uszy:))))
Glowa do góry:)))))

AndziaK rączKi mega mocno zacisniete:))))))
_______________
Dziewczyny a ja mam ostatnio zajawKe na makijaz...Mysle taK sobie czy by nie zrobic kursu wizażu ale dla samej siebie, nauczyc sie podstaw makijazu i roznych trikow, oraz doboru kolorystyki:)))))
Nie wiem czy znacie Blogmakijaz.pl promowany przez Sephora, tam moja Kolezanka na krotkich filmikach uczy wizazu:))))
Bardzo mnie wkreciło:))))))
Lagoon.jpg
 
Ostatnia edycja:
Do góry