reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
dzięki!! Twoje wpisy zazwyczaj jednak powodują, że się uśmiecham
:-) masz piękny ogród a sosna- the best. Mój M. jest fanem tych drzew. Mogę zapytać jak jest duża?

Patrysiak dzięki:-)
a ta sosna chodziła za mną 2 lata!!
ale jak widziałam ceny to :-(130..140zł...
a w piątek ..kupiłam za 70zł:-Dmoja radość była podwójna!!
że mam ją !!
i że za taką forsę :-D
a wysoka jest na 140cm,więc spora ;)

jeśli mi sie uda kupić za takie pieniądze to kupię jeszcze jedną:tak:

Czarodziejka cześć kochana :)
ja nie znam tej stronki..

Patrysia* głaskać Marcelka proszę :))
 
Patrysiak - dzięki:-), jakoś jeszcze trzymam się w kupie:-D, o wadze wolę nie wspominać, dołki miewam od czasu do czasu, doszedł mi jeszcze problem z rozchodzącym się spojeniem łonowym, więc każdy ruch, krok, spacer, zmiana pozycji w nocy powoduje przeszywający ból i właśnie w tej sprawie mam wizytę 22 czerwca; a jeszcze w sobotę pojechałam sama na zakupy, potem nosiłam te siaty do auta a jak wiadomo warzywka i owoce sporo ważą, a wieczorem poszłam na bal gimnazjalny, moja klasa, którą prowadziłam przez 2,5 roku mnie zaprosiła i nie miałam sumienia odmówić, więc wczoraj to się niemal nie mogłam ruszyć... ale dość narzekania, może coś będzie wiadomo po wizycie 22 czerwca; a Ty masz wizytę jutro, prawda? spotkasz się z córcią:-), a jaki masz przewidywany poród sn czy cc??? i ze znieczuleniem czy bez??? trzymaj się cieplutko i nie daj się złym myślom!!!;-)
Andziak - czekamy z niecierpliwością!!! i cały czas trzymamy &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
 
Andziak Ogromnie Ci GRATULUJE!!!!!!!!!
mam nadzieje ze urodzisz i bedziesz mega szczesliwa!!!!!!
Zdrowe dzieciątKo to SKarb!!!!!!!
dzidzius-spi-oryginalnym-spiworku.gif
 
reklama
Do góry