reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Mama, ale słodkooooo ;**** Moj Łobuziak jak narazie mówi tylko, że mnie kocha i chce dzidzięę jaką ma ciocia:-D(moja sis ma córeczkę;)

Piranha, biedna tyś, ale już niedługo i pobudki będą, ale do karmienia:tak:Ale to już przyjemniejsze oj tak;**

I jak Patrysia mówi Kosmo, Piranha dawać nam tu te Brzucholki co się nadotykamy choć przez kompa:-D

Lecę po zakupy.

Buziaki;************
 
reklama
KINGA ale mam ochotę na takie ciacho!ps.twój avatarek tak mi się dziwnie skojarzył :p a to tylko truskaweczka w ręce no przecie :D
 
Pirahna a po tej oliwce nie jestes tlusta nie brudzi ci ciuchow?
przepraszam ze tak o sobie ale robie pelno jedzenia placki bo jutro impreza urodzinowa a przy nadii to mam kupe roboty;/
mama ten cykl bardzo ladnie wyglada :)
 
Kinga ciasto pychaaaa..

Patrysia no mi tez się dziwnie skojarzył avatar Kingi:-p

Natusia przyjemnych zakupów..

Marzycielka dziękuje:)


byłam w ogrodzie ściąć piwonie bo od tego deszczu są takie ciężkie ,że aż leżą..
ale mi teraz w domostwie pachnie ;))
 
KINGA ale mam ochotę na takie ciacho!ps.twój avatarek tak mi się dziwnie skojarzył :p a to tylko truskaweczka w ręce no przecie :D
no przecie to tylko truskaweczka ;D

Ciasto polecam bo jest pyszne i szybko się robi, wystarczy śmietana kremówka, galaretki, biszkopty i świeże truskawki :)
 
Marzycielko, a masz gdzieś zapisane poprzednie wykresy? Co do obecnego wykresiku to trzeba jeszcze poczekać, tempka idzie w górę ale jeszcze nie widać wyraźnie granicy niższych i wyższych tempek, PTC musiałaby wskoczyć na jeszcze wyższy poziom (około 37C) by wykres wyglądał owulacyjnie. Trzymam kciuki!

Daria, ja tą oliwkę wmasowuję przez jakieś 5 minut w brzuch aż całkowicie się wchłonie, po takim czasie nie brudzi mi już ciuchów. Z tego co czytałam to jest świetna i na razie zdała egzamin :tak: (jest lepsza jak oliwka w żelu Penaten, którą stosowałam w pierwszej ciąży).

Kinga
, o rany, ale to ciasto apetyczne!!! Skosztowałam wirtualnie (pycha!!!) ale marzy mi się taki kęs na żywo :-D

Dziewczyny, mówicie - macie :-D
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry