reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Ja z jednej strony wam zazdroszcze ze juz zaraz po a z drugiej sama bede gaciami trzasc w listopadzie.
Patrysia a jak tam na wrzesniowkach ten filipek nadal jest dziewczynka?
Ja juz teraz chcialabym miec pewnosc co do plci tak jak patrysiak.Bo takie gdybanie najgorsze
 
reklama
Ja z jednej strony wam zazdroszcze ze juz zaraz po a z drugiej sama bede gaciami trzasc w listopadzie.
Patrysia a jak tam na wrzesniowkach ten filipek nadal jest dziewczynka?
Ja juz teraz chcialabym miec pewnosc co do plci tak jak patrysiak.Bo takie gdybanie najgorsze
jednak Filipek:)ale była taka sytuacja że u jednej córcia potem że chłopczyk bo niby siusiaka było widać i obstawiano synka i z M nie mogli tej niepewności wytrzymać i szła jeszcze raz po tygodniu i jednak córeczka:)

Z Domisiem i Alankiem jkak byłam w ciaży to jak usłyszałam ze synek to byłam pewna ze tak będzie bo niby jak teraz pomyłki?no ale tez siusiaczka widziałam:))a teraz jak czytam tutaj na forum i ta sytuacja u znajomej z BB to aż oczy wielkie robię ze takie pomyłki mogą sie zdarzać :0
 
Ja myslalam ze Filipek Jak z Bartkiem w 30 tyg lezalam w szpitalu to lekarz obstawial corke.Ale byl miednicowo wtedy ulozony i nie widzial siusiaka dokladnie.Z kuba mam taki dowod z usg z 24 tyg.ze nie bylo mowy o pomylce
 
Mama, ty pracusiu;***

Kinga, dzięki za podpowiedź dam mu dzisiaj na noc wapno moze pomoze bo strasznie go dusi w nocy, ale wczeniej mial mokry a teraz suchy i duszacy;// inhalacje robimy, ale słabo działają....
Oj to mialaś nerwowy dzień... Buziaki:***

Truskaffka, no oby od wrzesnia juz bylo lepiej bo sie wykonczymy i fizycznie i finansowo;// Miłych przytulanek no i owocnych;))

Patrysia, masz super nastawienie...zaraź mnie tym:)) Bo ja jestem przerazona tym jak sie dowiem, że to synek a nie upragniona córeczka.... wiem głupol ze mnie;P

Piranha,
ja 14go jade na wycieczke z dzieciaczkami i bede o Tobie myśleć ccccaaaałłłłyyy dzionek;**
Oszczędzaj się!!!;* Krzys dał mamusi poleżeć w dzień?:)

Tasha,
jej kochana ty również dbaj o siebie, duzo dpoczywaj i koniecznie idz do lekarza... super ze niunia jest dalej niunią;***

samana....GRATULACJE;))) pozytywnie zazdroszcze;))) a jak wygladaly Twoje starania?

Andziak
.... bądź dobrej mysli;*** No już do 11-go coraz bliżej...niech ci fajne zdjęcie zrobi na usg, ja dalej mam nadzieję....:*********

tusia, ja mam straszne problemy z przeskokami serducha, nierównym biciem, nieraz jest mi tak słabo,, że np musze zjechac autem na pobocze, a w domu usiać... także Cie rozumie. Musze isc w wakacje na kontrole do kardiologa, ja biore tylko doraznie bisocard tak ten magnez a potas nie....
a ty kochana jak sie czujesz?

daria, ten butn musisz przejsc;/// najwazniejsza konsekwencja... mała nie może wyczuć, że jej ulegasz a bedzie si;) za wózek sie zdecydowalas?:)

marzycielko, ja tez mam dzis 16dc a test negat a jajnik kłuje.... chyba ta wit b-comp mi tak cykl wydłuzyla...nie wiem sama....

czarodziejko ???????????

gal ?????????????

nullka??????????

agulek reszta babeczek;**************

No niby usg wyszlo dobrze, ciesze sie, ale dalej nie wiem skad te bóle w podbrzuszu- musze zrobic dopochwowe usg.... nie ma wyjscia-choc ostatnio bylo ok, a ja mam straszny problem z dostaniem sie do gin czeka sie po 2,3mies ....wiec np o monitoringu moge zapomniec....
Mały się dusi tym kaszlem, bawi sie :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
co do wozka sie nie zdecydowalam;/ o tym x move jak poczytalam to malo opini jest dobrych ;/ najbardziej chyba mutsy ale ciazko cos wybrac jak sie nie widzi:-(
oby Nadii szybko minal ten bunt bo ciezko bedzie przy drugim dziecku ;/ ale licze ze jej minie :) tym bardziej bo szukamy nowego mieszkania z ogrodem to bedzie miala sie gdzie wyszalec bo tutaj nie ma takiej mozliwosci;/
 
Hej Dziewczyny:)

ja czekam na @, jestem ciekawa czy dostanę w miarę w terminie przy braniu bromka.

Tasha to mam jeszcze takie pytanie, czy Ty stosowałaś specjalnie metodę 0+12?? Bo przystopowałaś jak już test był pozytywny i w tym dniu staranek nie bylo, ale napisalaś że dzien po owu staranka były, czyli chciałaś też metodę 0+12 wykorzystać, czy tak wyszło?, Sorki że tak się dopytuję, ale też będę miała monit w czerwcu więc chcę wiedzieć kiedy skonczyć:)

Truskafka tak z ciekawości weszłam na allegro i jest, ucieszyłam się bo Mg ze swansona nie umiałam dostać:(

Jak na złość chyba mam jakaś infekcję;/ bo coś tak czuję....chyba poproszę o gynoflor bo na razie marnuję lacibiosfeminę...

Piranha myślisz, ze cola ta złota jest ważnym składnikiem staranek? Da coś? Ile w okresie staranek jej wypijać?

Samana Ty chyba opijałaś się colą przypadkowo? Ja u Ciebie było, bo bedziesz miała córcię, możesz napisać jeszcze raz jak to u Ciebie było?
 
hej :-) juz jestem.
zrobilam test owulacyjny i nadal negatywny :-(

Samana gratuluje coreczki :-):-):-) napisz jak wygladaly twoje staranka ;-)

Natusia zdrowka dla synka zycze :tak:
 
reklama
Truskaffka , ale Ci dobrze:tak: Ja wstawiłam drugie pranie, posprzątałam teraz na chwilę usiadłam, małemu kupiłam świetną czapkę w kratkę oczywiscie z autkiem(z daszkiem), no i zapadła się pod ziemię....nie ma nigdzie cały dom przeszukany kurcze.... no nic pewnie zimą się znajdzie:-D

Ja się jutro wyśpię mam dłuuuugi week do pracki ide w pon:-)

A gdzie Wy babeczki?? Kate? Miss? co u Was?:*

Marzycielko, u mnie tak samoo;(( a cykl chyba będzie mial z 40dni jak nie dłużej.... skoro jeszcze nie ma owu....ehhh

Noemi, a ty miałaś staranka w tym cyklu? Fajnie masz z tym monit. zazdroszcze, sama bym chciała spróbować ta metodę...ale moge tylko polegac na obserwacji i testach owu...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry