reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Daria -jakie pierwsze dziecko??? przecież masz już córkę:szok::sorry2:



Piranha- no to się załaaaaaaaamałam!:-( On mówi, że brał przez tydzień taką dawkę, ale czy ja mogę mu wierzyć w takim razie. Przecież to kalekie dziecko może być z tego! Cała się trzęsę, bo czuję , że moje marzenia poszły sobie na zawsze i to przez najbliższą osobę! Jak on mógł mi to zrobić, ja to mam chyba w życiu jakiegoś pecha, piszę to i ryczę, ledwo widzę klawiaturę

Piranha, czy myslisz, że przez tydzień czasu, to mogło wyrządzić, aż takie szkody?
A na razie, to nie wyobrażam sobie z nim pogodzenia się, bo to już nie pierwszy raz jak mnie zawiódł w ten sposób... Co za dzień, a tu jeszcze gości będa, a ja w proszku... Nie jestem w stanie nic robić..


Gal kochana-wspieram jak umiem.....
pewnie ,że zrób badanie nasienia!

a co do blachy to ja mam taka klasyczną 35cm na 25cm i jest oki-wychodzi gruby na jakieś 3,4 cm :)


Pirania ten kosz przyda sie do czasu aż dziecko nie bedzie sie podciągac do siadania-czyli do jakichś 5 m-cy....


pozdrawiam wszystkie babeczki...coś kompa nie mogłam odpalić i masę czasu zmarnowałam...
a miałam od 9 do 11.30 kumpelę w ciąży i teraz nadganiam w domu bo za 1,20 h jadę po dzieci...
 
reklama
Nullka, kwas foliowy w B-Compex w zupełności wystarczy, nic już dodatkowo nie łykaj. To kiedy startujesz z walką o córcię? :-)

Andziak
, dobrze, że nastawiasz się na synka i nie chcę Ci w tym mieszać ...ale naprawdę wciąż wierzę w Twoją Zosię (tym bardziej, że lekarz nie sprawdzał z boku nachylenia nuba), myśl o dzidziusiu jak o chłopczyku a my wszystkie 11 czerwca rezerwujemy dla Ciebie zbiorowe trzymanie kciuków!
 
Ostatnia edycja:
mama ja dalam cytat dziewczyny ktora w 21 tygodniu dowiedziala sie ze syn a w 25 ze corka :)
i mówi ze wadziala normalnie sprzet a tu taka wiadomosc ;p
mi moja lekarka w polsce zawsze mowila ze do 27 tygodnia moze sie duzo zmienic bo narzady robia figle i andziak nie nastawiaj sie na to ze syn bo to jest wczesne ja uwieze ze syn jak lekarka mi to potwierdzi w 27 tygodniu bo jak przypomne sobie jej slowa to mi sie smiac chce ze mam corke to nie ma innej mozliwosci musi byc syn :-D
maz mi nie pozwolił nic kupic do 27 tygodnia bo mowi ze ta lekarka nie pewna :)
ja we wtorek mam ta głupia glukozę;/
 
Ostatnia edycja:
daria ahhhhhaaaa:)
bo ja tak czytam i patrze i myslę ..jaki Filipek przeciesz ostatnio pisałaś ,że ma być Colin....

no ,ale skoro to cytat to oki:-)

z tego szoku się nie przywitałam z Wami:-D

cześć kochane i dziękuję za klapsy w doopkę:-p

Kasia jak tam ,rbiłas chłodnik??
 
mama Daria pisała nie o sobie tylko to była wypowiedź jakiejś dziewczyny z forum

Piranha walka o córcie zacznie sie u nas w lipcu :-)
 
Andziak pisalam z ta dziewczyna i ona mowi ze w 21 tygodniu lekarz jej pokazal siusiaka i do tego jajeczko i mowi ze zrobil przyblizenie ze wszystko bylo dobrze widac . a tu nagle ze ani jajek ani siusiaka.. a u ciebie lekarz w tak wczesnym tygodniu stwierdził syna to sie w ogole tym nie sugeruj !!!:)

boze ale upal kosmo i pirahna zazdroszcze wam ze niedlugo juz urodzicie nie bedziecie sie meczyc w tych upałach:)
 
Nullka cześc ;))
tak,tak ,już doczytałam ;)

Daria ja rodziłam syna 30 lipca a córkę 31 sierpnia-miałam dośc lata,spuchniętych nóg,pocenia się i generalnie wolałabym juz nie chdzic na końcówce ciąży latem :-D


zjadłam tosty ,ide posiedzieć na ogrodzie bo za pó h jadę po moje szczęścia;)

Patrysia -śliczna pościel ;)
 
DARIA też czytałam o tym i w szoku jestem hehe aż sama jestem ciekawa kogo urodzi :D bo synusie potrafią sie maskowac :)
 
ja z nadia cale lato przechodziłam ale to chociaż mniejszy brzuch mialam bo dopiero w lutym zaszłam to nawet tego nie odczulam ale teraz mi trochę daje popalić;d

patrysia ciekawe co jej w ogole powie na nastepnym usg;p ale napewno szoku dostala :)
 
reklama
Witajcie,
wkleiłam już ten link na innym wątku ale może to będzie pomocne również u Was.
Mam do rozdania wejściówki do portalu dla starających się o dziecko - ovufriend.pl (portal jest jeszcze w wersji zamkniętej, dostępnej tylko z zaproszeniami dlatego potrzebny jest poniższy link).

Można tam śledzić swoje cykle, system je interpretuje i wyznacza dni płodne i termin owulacji (jeśli zdecydujecie się mierzyć temperaturę). Dużo dobrego info o staraniu się.

OvuFriend - zwiększ szanse na zajście w ciążę

Życzę powodzenia i trzymam za Was kciuki (mnie się udało, teraz staram się o drugie..;)
 
Do góry