reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

witam "moje" kobietki!!!

Merylin - &&&&&&&&&&&&&&&&&&& za dzisiajszą wizytę!!!! dorzucam fluidki, choć już pewnie Cię nie ma w domu ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Ilaczek
- córunie cudeńka, nic tylko przytulać!!!:-)
Lena - witaj i rozgość się!!! no i oczywiście &&&&&&&&&&&&&&& za II kreseczki na teście!!!
Pirania - pogodziłaś się z M? te chłopy to jakiś zmutowany gatunek, zero empatii i zrozumienia!!! mój M też czasem taki burmuch chodzi a młody to już w ogóle... jak nie pytam o nic to mówi, że się nie interesuję co u niego, jak pytam to też źle, bo wszystko chciałabym wiedzieć:-D, zwariować można z tymi facetami!!! a jak samopoczucie? Kochana, już coraz bliżej! już za chwileczkę, już za momencik:tak:...
Mama, Gal - nie wiem kochane co Wam napisać, tak bardzo chciałabym dla Was tych II kreseczek!!! powarczcie sobie na cały świat, poplujcie jadem wokoło, popłaczcie i dalej do dziergania!!! a może jednak coś z tego będzie w tym cyklu??? póki co mocno przytulam! i nadal trzymam &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
Ńatusia - a nic się w pracy nie wyjaśniło????????????

pozdrawiam cieplutko i życzę super czwartku!!!
 
reklama
Tasha- wiesz co, napisałaś to tak fajnie "powarczcie sobie, poplujcie jadem na cały świat" ,że sprawiłąś, że chociaż na chwilę mnie rozbawiłaś, to Ci się udało! Dziękuje!
 
Gal my mamy dom a wcale malo nas to nie wychodzi...bo w zime trzeba ogrzac...prad tez duzo wychodzi bo u nas wszystko na prad...kuchenka indukcyjna, zmywarka, pralka non stop chodzi...a do tego mamy mnostwo swiatel punktowych i oswietlenie na zewnatrz domu...Szok jak prąd "idzie"!!!!!
Ja na wychowawczym...chociaz to małz jest glownym utrzymankiem rodziny....nie wyobrazam sobie zebysmy nie mieli wlasnej dzialanosci...czasem sie zastanawiam jak zyja inni ludzie z pensja 1700 -2500 tys....w warszawie za to nie da sie przezyc!!!! a jeszcze jak sie ma rodzine!!!!!!dzieci!!!! nie wiem. ale takie realia zycia!

Gal "moj" dentysta przyjmuje zaraz przy wyscigach....niedalko galerii mokotow tylko w strone piaseczna...wiesz gdzie to..?
linka ci puszczam
http://www.stomatologia-lewicki.pl/

Dla mnie ten faciu jest najlepszy!!!! Ja sie mega boje dentysty ale do niego mam takie zaufanie...ma bardzo dobrze wyposazony gabinet i jest specem...a do tego nie jest drogi...ceny normalne!!!!!!!...oczywiscie jak na Warszawe!!!!:)
to jego gabinet
gal8.jpg
gal5.jpg

gal7.jpg
gal11.jpg
 
Ostatnia edycja:
Czarodziejka przytulam z powodu wujka ...i brata M....
smutne to..;(

u nas też pogoda taka ,że głowę chce urwać-niby słonko jest a wiejeeeee jak w listopadzie:eek:


Gal my tez mamy kredyt na dom 1200zł rata
do tego rata na kostke przed domem
rata za auto
rata za domek ogrdowy-taki na narzędzia
+ rachunki
Domisia przedszkole
i w tym m-cu na same opłaty!!!! poszło nam 4000zł:szok::szok:
ale nam wymyślili od stycznia gaz zaliczkowo!!! i płacimy co 2 m-ce 420zł prognozy!!!!! na koniec roku przyjdzie pan-spisze licznik i okaże sie czy nadpłata czy niedopłata:wściekła/y:
i nawet jak wyjdzie nadpłata to na koniec roku dopier.....dolą podwyżkę i nadpłata pójdzie sę rypac a teraz człowiek się po doopie drapie ,żeby wszystko popłacić ..dzis Tom dzwoni do gazowi -Tom bo ja bym sie za bardzo darła:wściekła/y::wściekła/y:-i powie ,że jaki mamy stan licznika-niech powie czy jest nadpłata czy niedopłata i ,że teraz co MIESIĄC bedziemy dzwonić -podawać stan licznika i CO MIESIĄĆ chcę rachunek a nie jakieś zaliczkowo !!!!!!
ja latem miałam 100zł za 2 m-ce a mam płacić 420zł!!!!!!
a wiadomo ,że latem wiecej wody idzie-bo mycie auta..podlewanie ogrodu,baseny dla dzieci....
i 420zł za gaz +400 za wodę-no życ nie umierać !!!! a gdzie reszta rachunków!!


tak!!!! dzis jest światowy dzień marudzenia!!!!!!:sorry:
 
WITAM:)

Co za wiatr :/

MARYLIN kciuki &&&
CZARODZIEJKA ojej :((światełko
[*]
GAL dokładnie kasa jest a zaraz jej nie ma...a tyle do kupienia az człowiek sam nie wie na co wydać...
MAMA a może jednak beta co?bo chyba by wyszła?
IlACZEK kochane córcie:)

Kobitki dziękuje za miłe słowa:)ciesze sie bardzo bo jak tu nie byc szczesliwy ze zdrowego synusia:))pewnie ze chciałoby się córę ale mi nie jest dana ona a synuś i ciesze się ze moge mieć aż 3:))trzeba sie cieszyć że Bóg dał mi ich:)))
 
Tasha dzięki słodziaku ;))
pogłaskać Sonię...

Pirania-jak u Ciebie na froncie z mężęm??

Ilaczek fajne masz laseczki ,ale brakuje tam facecika :-p:)

Patrysia* 2 m-ce temu robiłam prl i zemdlałam i dziękuję -narazie się wyleczyłam z kłucia ;))))
 
czesc.
dziś zrobiłam sobie wolne wiec odsapnę i zajme sie sobą potem domem.
należy się:)
Pozdrawiam was dziewczynki
życzę miłego dnia!
 
Czarodziejko- ojojoj, doczytałam teraz,tulę z powodu śmierci wujka, i jeszcze na dodatek brat męża nie najlepiej.... No to ciężko musi być..... Lekko nie jest w tym życiu....

A za linka dziękuję Ci serdecznie i może rzeczywiście skorzystam ,choć ode mnie to kawał drogi, ale jeżeli tak dobrze robi to warto się poświęcić.

A co do kasy W Wawie z taką pensją 2500 zł, to ja tez nie wyobrażam sobie jak mozna tu za takie pieniądze przeżyć.....
A my za prąd za dwa miesiące 280 zł ostanio, to nie wiem jak to ma się do domu, bo mi też nieraz mysli przychodzą, aby jednak poszukać gdzieś domu....

Mama05- no tak jest,jednym słowem : ciężko lekko żyć!:tak:

Kinga, Patrysia- witajcie dziewczynki:)
 
Gal mimo wszystko ja i tak zawsze bede mowila ze jesli ktos ma mozliwosc kupna czy budowy domu to sie nie zastanawiac..W domu sama regulujesz cieplo wiec co za tym idzie ile gazu zejdzie...Bo my mamy gazowe..
W lato mozna ogrzewac wode Solarami...wiesz te co sie laduje swiatlem slonecznym?!
wiec juz oszczedzasz..
Co do pradu..no u nas duzo tych swiatelek..ale przeciez teraz tyle zarowek energooszczednych , ledy ktore malo pobierają..itp..
Mysle ze to przy dzieciach tez duzo idzie bo prania z dzieci najwiecej wiec ta pralka non stop chodzi..podobnie ze zmywarka...ale i tak warto miec dom.

Co do dentysty...Kochanie warto do niego podjechac....my jedziemy z Wawra! wiec tez przez most..o tyle mam komfort ze moja mama kolo galerii mokotow mieszka i zostawiamy dzieci i idziemy do dentysty...
ale gosciu jest super, mega , hiper...
Jedyny wielki minus...nie pracuje w soboty!!!
Ale w ciagu tygodnia i o 19 mozna sie umowic...
Ja chodze na 18 , 19...
 
reklama
Iliaczek sliczne panienki ,urocze :-)
Lena_no witamy i kciuki za dziewczynke, by szybko sie udalo
Czarodziejka przykro mi z powodu smierci wujka... zycze zdrowia dla szwagra... kciuki za niego i jego walke z choroba...

Gal przykro mi z powodu bolu barku, moze jakis masaz by pomogl? ale juz na pewno wizyta u lekarza wskazana, bo sie meczysz...co do synka, kazdy ma jakies wyskoki, mysle, ze z czasem zrozumie, ze kara, zabranie komorki jest dla jego dobra...

Mama nadal trzymam kciuki za 2 kreski...

Merylin kciuki za wizyte...
 
Do góry