reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Czarodziejko- dzięki Ci bardzo za tego dentystę, ja to wiem z własnego doświadczenia, że dobry dentysta jest na wagę złota i w takim razie do niego pojadę, tylko oczywiście najlepiej by było w sobotę, ale jak nie można to dobra i 18 i 19 godzina, bo ja też wczesniej nie dam rady,bo M musi z pracy wrócić.

A co do domu, to myslimy o tym, tylko na razie tylko na myśleniu się kończy, niestety... Bo to jest trudny temat dla mnie, trzeba na pewno dużo czasu i wysiłku poświecić, aby coś znależć. Pewno oczywiście, jak bysmy mieli dużo kasy to byłoby łatwiej.

Martika- też sobie pomyślałam, że dobry masaż może by pomógł, dzięki bardzo.
A co do syna to musimy, chyba jednak radykalne kroki podejmować, bo tak to nam na głowę wchodzi. Ja to myslę, że bylismy w stosunku do niego za mało konsekwentni, najpierw coś mu zabraniałam,a potem jak ładnie prosił to ulegałam i to był wielki błąd, mąż mi to ciągle wypomina, ale teraz się zawzięłam, i muszę wytrwać,bo będzie jeszcze gorzej.
 
Ostatnia edycja:
reklama
dzień dobry :)

ja dziś w domu, porządki, przeróbki, obiadki...czyli gospodyni domowa w akcji ;)
Wczoraj D na poprawę humoru zwinął mnie do kina :) podziałało...a jeszcze bardziej...podziałało, jak mi oznajmił, że zamówił mi obiektyw do mojego nikosia
obiektyw już jakiś czas szwankował, przymierzaliśmy się do zakupu..no i maaaaam

ooo maaaaatkooooo.....właaaaaśniieeee przyszedł mój obiektyw

zaraz nadrobię...nikoś wzywa hiehiehie
 
Hej dziewczyny!

Gal
, nie dołuj się kochana bo nie ma czym, przed implantacja tempka spada a dopiero potem jest nagły skok w górę, zerknij na mój wykres Obserwacja cyklu - enpr.pl, a dokładnie na punkty 7,8,9 i 10, wygląda to bardzo podobnie do Twoich ostatnich 3 dni. Co do kasy to doskonale Ciebie rozumiem, odkąd ja nie pracuję to żyjemy od pensji do pensji a czasem muszę coś sobie sprzedać na Allegro żeby w ogóle starczyło bo przed wypłatą już brakuje, marzę by pójść już do pracy, te ostanie wydatki ciążowo-porodowo-dziecięce to już w ogóle wygenerowały w portfelu giga dziurę budżetową. Co do barku to przy ucisku na nerw ból jest ostry i taki klujący. Szkoda, że nie masz bliżej do Wrocka, jest tu taki lekarz, który odpowiednim uciskiem usuwa dyskopatie i wszelakie uciski na nerwy, nie wierzyłam do końca ale siostra pojechała do niego niemal o kulach bo tak miała silny ucisk dysku kręgosłupa na nerw (nie mogła w ogóle się ruszać) a wyszła od niego bez bólu. Faktycznie straszne przeboje masz z synkiem ale wychowanie nastolatka nie jest pewnie łatwe i pewnie też zmierzę się z podobnymi problemami, oby wszystko się szybko dobrze ułożyło.

Mama
, dzięki kochana, M wieczorem powiedział coś w miarę miłego a to u niego znak, że już nie chce się boczyć i kłócić ;-) (on z tych, którym słowo "przepraszam" rzadko przez gardło przechodzi). A może to kiepskie samopoczucie nazywa się wysoki progesteron? :-) U mnie też powodowało to początkowo wszelakie dołki w nastroju.

Czarodziejko, współczuję kochana i przytulam ...i oby męża bratu szybko się poprawiło!

Tasha
, dzięki kochana, ano już z M jest lepiej, dał sygnał wczoraj, że już nie chce się kłócić :-) Ano faktycznie już strasznie bliziutko, jeszcze jak się okaże, że będą mi chcieli zrobić CC to zostały tylko 3 tygodnie, jakoś nie czuję się na to wszystko jeszcze przygotowana psychicznie.

Truskafffko
, no to faktycznie super niespodziankę Ci D zrobił, mi się marzy taka porządna lustrzanka cyfrowa z porządnym obiektywem :-)
 
Dzieki Dziewczyny, mam wielką nadzieje ze brat mojego meza wyjdzie z tego i ten koszmar sie skonczy!!!
On ma zaledwie 18 lat i cale zycie przed soba...najpiekniejsze lata zaczynaja mu uciekac!!!!
Okropna jest ta choroba!!!!!!!

___________________________________________________________
Obiecalam Wam wczoraj ze wstawie kilka fotek z pobytu mojej kuzynki z corką -u mnie:)
Zatem klejam....pozniej wykasuje
 
Ostatnia edycja:
Mama fotki super.U mnie bez zmian.Nie do zycia nadal jestem raz sie ciesze raz placze.Ale ogolnie nic mnie nie cieszy.
mama daje w kosc najchetniej ucieklabym na koniec swiata.
 
Patrysia :) Gratuluję trzeciego Muszkietera :) Czekamy na Marcelka :)))))))
MissBella słodzinka w brzuchu mieszka :) niech dalej zdrowo rośnie
Pamiętam jak mój prezes fikał w brzuchu, jakby to wczoraj było...a to już 5 lat...matkooo
Mama no właśnie..ja mam chwile dobrego nastroju-jak wczoraj w kinie, dziś z nikosiem hehe...ale ogólnie... u mnie też nie halo..więc przybijam dolinkową piąteczkę..
Gal ehh co ma być to będzie, codziennie to sobie wmawiam, trzymam kciuki za skok!!
Andziak oj przytuliłabym cię chętnie w realu...słońca życzę!
Czarodziejka Przykro mi z powodu wujka, za brata męża trzymam mocno kciuki
zdjęcia śliczne, takie wesołe :D Dzieciaki mają boskie włosy, a twój synuś pięknie się uśmiecha :)
Ilaczek superowa ekipa :))))
Lena Witamy w naszym skromnym gronie:-D
Kinga no baaa jasne że się należy ;)
Piranha polecam lustrzankę, zwłaszcza przy dzieciakach, ja uwielbiam pstrykać..czekam właśnie na powrót pierworodnego z przedszkola i będzie szał:-D
wiesz co lubię najbardziej...ten dźwięk charakterystyczny przy robieniu zdjęć -takie "klik", czego nie ma przy cyfrówce ;)
a w ogóle to ja mam już trzech synków ...pewnie nie wiecie..
pierwszy najważniejszy-pierworodny :-D
potem jest drugi, który codziennie mi towarzyszy ...to Lapik:-D
i trzeci, ukochany, rozpieszczany, ciągle w pracy.. Nikoś:-D
 
Agata sliczna z ciebie kobita:)ACHA..........co z płytką >oczywiscie zapłacę ????????

Pamietacie OlenE urodziła :)GRATULACJE Wiadomosc od Olleny
"O 7 rano urodzolam coreczke 3400g bez epidyralu bo nie zdarzyly, porod straszny ale oplacalo sie bo nie moge uwierzyc ze to dziewczynka. Zero szwow. Imienia brak."
 
Czarodziejko, piękne fotki a Ty wyjątkowo śliczna i fotogeniczna!

Truskafffko, kiedyś zaadoptuję sobie jakiegoś Nikosia :-D

tusia, dzięki za wieści!

Ollena, GRATULUJĘ z całego serca zdrowej córeczki, to Ci niespodzianka bo pamiętam, że nie chciałaś znać płci do porodu :-)

A mnie coraz częściej w ciągu dnia łapią takie skurczowe bóle brzucha jak przed okresem, ciekawe czy to skurczybyki przepowiadające :-)

A tu mój mały łobuziak:
 
Ostatnia edycja:
reklama
Piranha-ale ślicznego masz synia to córcia będzie cud ,miód i orzeszki :tak:;-)
kocham takie długie włoski al u mnie skwitowali,że robię sobie córeczkę bo jej nie mam :cool: i włoski ścięte :-(
 
Do góry