reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

ja to sie boje teraz tylko o to ze jak sie urodzi syn to on juz w ogolę Nadii nie zauważy ;/ bo on zawsze tak pragnął syna . mi to juz tam obojetne co mam ale wiem ze bede chciala starac sie o jeszcze jedna dziewczynkę :-) troche sie denerwuje bo nie wiem jak sie zajmuje chlopcem bo ma siusiaka a z dziewczynka bylo latwie;p wiem ze glupie ale nie wiem jak to jest:-D moja mama tez nie wie bo miala same cory;p
 
reklama
daria ja sie tez tego balam ale wierz mi - nie ma czego. to podobno trudniej pipulke "obsluzyc" niz siusiaka:-D
a co do meza to tez sie nie martw- zwykle coreczki sa oczkami w glowie tatusiow, a synusie mamusiow:tak:

miss.bella trzymam kciuki!!!!
 
daria ja sie tez tego balam ale wierz mi - nie ma czego. to podobno trudniej pipulke "obsluzyc" niz siusiaka:-D
a co do meza to tez sie nie martw- zwykle coreczki sa oczkami w glowie tatusiow, a synusie mamusiow:tak:

miss.bella trzymam kciuki!!!!

oj uwierz ze u niego w jego rodzinie to w ogole tylko synowie najważniejsi;/ i jak Mariusz miał core to wielki szok i porażka dla nich :-pa on sie za bardzo z tym pogodzić nie mógł ;p dopiero po czasie ...

ja sie boje zeby syn nie wdał sie w Dzidka tym bardziej ze jeszcze z września jak on ma byc;/
 
Ceska ja to rozumiem.Ale nawet dla dobra dziecka jakby dziewczynka miala miec lagodniejsze objawy to lepiej zeby bylo corka.Dla mnie tez bo bede miala 4 dzieci.A Bartek nie mial odrazu rzucajacych w oczy objawow.Dopiero teraz poradnia wyslala go na badania.
Kosmo moze i tak jest ale ja nie wiem dlaczego mialam przeswiadczenie ze bade miecc corke
W styczniu sytuacja w domu mnie wykonczyla.Zaczelam mowic trudna nowenne.Nie bylo latwo.Nie w intecji corki ale skonczylam ja 8 marca i wtedy mialam sen.Snilo mi sie ze urodzilsm corke.Karmilam bylam taka szczesliwa.Nie bralam ciazy pod uwage ale jak sie o niej diwiedzialam zaraz skojarzylam.8 marca juz bylam w ciazy w jakis cudowny sposob.I bylam pewna ze to corka i dar od Boga ze to owoc nowenny.
Widac nadinterpretacja faktow.
Miss patrysia kciuki za wizyte.
Ja w domu znowu kosmos mama czepia sie wszystkiego.Dala by mi chociaz ona spokoj
 
Ostatnia edycja:
hallo Kobitki! Nadaje z mojego fatalnego internetu jeszcze, ale myślę, że z tydzień i będę miała normalny! Pozdrawiam Was wszystkie serdecznie, trzymam kciuki, i śle moc Różowych Fluidków!!!!!!!!!!!!!
Daria Gratuluję Syneczka!!!! Miałaś taką samą czutkę jak ja z Adusią!!!!!!!!!!!!!!! I jak fajnie, że możesz mysleć jeszcze o jednym dzidziusiu:) Dziękuję za PW!
Andziak przytulam mocno, bo dokładnie wiem jak się czujesz, chociaż ja teraz nie miałam takiego nacisku na dziewczynkę, bo cieszyłam się, że w ogóle udało mi się zajść, i najważniejsze, że Mój M się zgodził!!!!!!!!!!! A to był już wyjątkowy cud!
Kosmo cieszę się że trzymasz się dzielnie:)
MissBella trzymam Wielkie Kciuki!!!!!!!!!!!
I tyle doczytałam z ostatniej strony, bo otworzyć więcej graniczy z cudem!!!!!!!!!!
 
hallo Kobitki! Nadaje z mojego fatalnego internetu jeszcze, ale myślę, że z tydzień i będę miała normalny! Pozdrawiam Was wszystkie serdecznie, trzymam kciuki, i śle moc Różowych Fluidków!!!!!!!!!!!!!
Daria Gratuluję Syneczka!!!! Miałaś taką samą czutkę jak ja z Adusią!!!!!!!!!!!!!!! I jak fajnie, że możesz mysleć jeszcze o jednym dzidziusiu:) Dziękuję za PW!
Andziak przytulam mocno, bo dokładnie wiem jak się czujesz, chociaż ja teraz nie miałam takiego nacisku na dziewczynkę, bo cieszyłam się, że w ogóle udało mi się zajść, i najważniejsze, że Mój M się zgodził!!!!!!!!!!! A to był już wyjątkowy cud!
Kosmo cieszę się że trzymasz się dzielnie:)
MissBella trzymam Wielkie Kciuki!!!!!!!!!!!
I tyle doczytałam z ostatniej strony, bo otworzyć więcej graniczy z cudem!!!!!!!!!!

ja sobie nie wyobrażam miec tylko parki tym bardziej ze jestem mloda to chce jeszcze jednoi na tym zakoncze;p tak licze ze zacznę planować jak dziecko będzie mialo rok :) wiec do 30 bym miala juz dzieci odchowane:)
te osoby co znam i sa z parki to sie w ogole nie dogadują jak sa mali to nie ma problemu ale później to była katastrofa;/
 
Hejka!

Andziak, niestety nie wiem jak witamina B6 wpływa na testosteron u kobiet, ona blokuje prolaktynę i zwiększa ilość progesteronu, wpływa też na LH i FSH poprawiając tym samym owulację (podwyższone stężenie PRL powoduje obniżenie poziomu gonadotropin a zwłaszcza LH, zaburza fazę lutealną oraz pękniecie pęcherzyka jajnikowego). Podobno wysoka ilość witaminy B6 zmniejsza ryzyko poronienia o 50% i zwiększa płodność o 220%. Współczuję tych stresów, oby szybko poszły sobie precz i słonko zaświeciło w Twoim życiu! Ty kolejną wizytę masz 11 czerwca? ...bo ja nadal wierzę w Twoją Zosię choć lepiej nastawić się na synka i najwyżej mieć mega szokującą niespodziankę.

Patrysia i MissBella, wielkie kciuki za Wasze dzisiejsze wizyty! &&&&&&&&&&&

Gal, jak tam bark?
 
Ostatnia edycja:
No 11 chociaz sama nie wiem czy nie padne na zawal jak juz konkretne przyrodzenie na usg zobacze.
Ja odkad wiem o ciazy mialam raz sen o synku i kilka ze widze siusiaka na usg.
Tylko wtedy wogole nie swiadoma ciazy mialam ten sen o coreczce
 
reklama
Witam w to brzydkie, pochmurne, deszczowe przedpołudnie:no:
Jako,że jestem kobietą szaloną i strasznie niecierpliwą poszłam sobie na USG dzisiaj raz jeszcze,zapisałam się wcześniej, na wypadek jakby mój lekarz prowadzący nie chciał mi go zrobić, i nie omieszkałam nie skorzystać z okazji:-)
Tak więc od drugiego lekarza usłyszałam słowa: "optuję przy dziewczynce", dzidzia zdrowa, ruchliwa i mniejsza o tydz niż termin wg OM. Tak więc w tym momencie mam już 90% pewności a 10 % niepewności;-)( w końcu to już dwóch lekarzy).
Poprosiłam o zdjęcie i takie oto Pan doktor mi wręczył:
DZIDZIA1.jpg
Chociaż szczerze to wczoraj USG było na dużo lepszym sprzęcie i kreseczki dużo lepiej było widać:tak:
Widzicie tu coś dziewczynki?
 

Załączniki

  • DZIDZIA1.jpg
    DZIDZIA1.jpg
    42,6 KB · Wyświetleń: 67
Do góry