reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Medio Ty żyjesz, czy patrzysz cały dzień na ten test....;-) ??????

;-)
Beatko zyje, nie patrze na test Kochana, skreca mnie jak nie wiem, by siedziec na BB ale mam problemy z kompem:wściekła/y:i czesto gubie zasieg, bo mam internet bezprzewodowy. Teraz pisze z biblioteki.
1684.gif
 
reklama
Jarzębinko miłego weekendu :-)
Kasiu niezłego poślizgu :-p:-D;-)
Zapraszam po raz kolejny na blogaska do galerii. Dołączyłam trzy filmiki: jeden z tańcem wojownika i dwa z nowym, żywym nabytkiem hihi. Krótko pisząc zapraszam do zapoznania Leosia :-):-):-)
Dorotko gryzon, super, ja bardzo lubie zwierzeta i tez kiedys mialam chomika.Domek tez ma odlotowy.;-)
Moj Krzys tez chce by mu kupic.
388.gif

Taniec wojownika, bardzo waleczny, suuuuuuuper, z niego chlopak, zywe sreberko.:tak::-):happy:
 
Hej dziewczynki
nie wiem jeszcze kto mieszka w moim brzuchu ;-) usg bede miala dopiero za miesiac
ja mam przeczucie ze maly mezczyza ( zreszta mocna dawka testosteronu chyba we mnie siedzi bo mam caly brzuch porosniety malymi wloskami) natomiast znawcy brzuchow mowia ze bedzie dziewczyka bo ja brzucha nie mam wcale :baffled: 2kg na plusie w sumie sie ciesze bo ciagle chodze w normalnych ubraniach ( za wyjatkiem dzinow bo mnie cisna nie powiem gdzie;-)) ale z drugiej strony juz bym chciala pokazac swiatu moje szczescie:-)
pozdrawiam Was goraco
 
Ewcia S jest do mojej dyspozycji dokładnie do 20maja , bo 21 już wyjeżdza na 5 miesięcy.
Zielsko zakupione jest i już biore , po 1 tabletce 3 razy dziennie do owulacji- tak.

Dorotka pani w aptece powiedziała że tabletkę mam rozgryzdz- tak????? Czy w całości połykać????
Na bloga coś wejść nie mogę, bo znowu mam zawieszke, już szału dostaję!!!!

Kasiu razem starać się będziemy, jak zwykle......;-);-);-) U mnie @ przylazła w 27 dc, fajnie coooo. Ale lepiej że przyszła szybciej, bo tak tylko baba się nakręca no nie.....;-) Ale dziś marudze wam, no ale tak to jest- najpierw staranka, potem nadzieja, niby objawy ciążowe i @ nas atakuje.

Miłego wieczorku- dobranoc
 
Beatka kapsułki masz czy tabletki :szok:? Ja miałam kapsułki i je połykałam :tak:
Medio Dawid to żywe sreberko razy dwa albo i trzy ;-). Niezłego stresa miałaś przez temp, ale najważniejsze, że testy wskazują na ciążę :-)
Jarzębinko a ty pewnie nad morzem teraz :tak:
A my oczywiście byliśmy na wycieczce. dzisiaj oglądaliśmy wodospad, któremu daleko do Niagary ;-)
 
Ja też mam kapsułki i je połykam,a trzeba je gryźć?? Nawet nie wiedziałam.

Beatkoszkoda wielkie, że teraz się nie udało..ale TERAZ NA PEWNO będzie fasoleczka, staramy się obie ale mi się przeciągnie,bo mam prawie dwa razy dłuższe cykle od Ciebie :( No ale nic, walczę dalej

Pogoda taka se,ale na spacerku byliśmy długasnym,ale po nim mam biegunkę..bo zjadłam z mezulem jakas bułke i przypuszczam ze byla niedopieczona i teraz ledwo żyję :(

Medioja już od kilku cykli dałam na luz z płcią..może teraz się uda
 
reklama
Kasiu powiem szczerze ,że teraz to już nie wierzę że się uda. Chyba w sierpniu zrobię sobie wszystkie możliwe badania i wtedy będe wiedziała, czy jeszcze mogę zajść w ciąże czy może jestem już stara....;-)
W aptece babka mówiła że nie połykać, no kurcze sama już nie wiem....;-)
 
Do góry