reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Dorotko to kapsułki takie w kiolorku miodu- jak gryzę są oleiste.

No ja tez takie miałam i połykałam. w życiu bym tez nie połknęła przegryzionego. A co masz na ulotce napisane?

Kasiu powiem szczerze ,że teraz to już nie wierzę że się uda. Chyba w sierpniu zrobię sobie wszystkie możliwe badania i wtedy będe wiedziała, czy jeszcze mogę zajść w ciąże czy może jestem już stara....;-)
W aptece babka mówiła że nie połykać, no kurcze sama już nie wiem....;-)

Porób badanka. Nie zaszkodzi. A stara to ty jeszcze nie jesteś
Witaj Kasiu :-)
 
reklama
Beciu łykaj łykaj kasiu ty tez i bedzie bedzie cosik z tego,,czuje to w moczu,,hehe
pozdrawiam
ja juz slomianka,samotna,maz wyejchal,,takze powracam pedm na BB,,,
 
Widze ze kolejna zafasolkowana :-), Medio ogromniaste gratulacje!!!! :tak::-D
I jeszcze Niania dla Was ogromniaste gratulacje rowniez!
Beatko i Kasiu2005 dziekuje za wczesnijesza odpowiedz, nie wiedzialam ze owulacja mozebyc w rozne dni nawet przy regularnych cyklach. Choc ja rozpoznaje bardziej po obserwacji sluzu i ciala.
W kazdym razie moje dziwne uplawy itd okazalo sie jakims swinstwem podlapanym pewnie na basenie. :wściekła/y: wiec nie wiem kiedy byla owulacja, bo wszystko sie jakos pomieszalo, ale i tak -niestet- w duchu mam nadzieje,z e zaskoczylismy.
Choc nadzieji nie chce sobie robic.
W poprzednim cyklu miala wszystkie obajwy, nawet w mdlosciami. Podobno nawet miala rospulchniona macice. Co tez sila sugestii robi z nami kobietami ;-)
Ewcia szkoda ze staranka sila rzeczy musza sie przesunac
Kasia my dopiero zaczelismy staranka wiec narazie jeszcze bawie sie w plec. A ty po ilu cyklach dalas na luz?
 
BeatkaTy mnie nie wkurzaj i mi tu wiekiem i starością nie wyjeżdżaj, bo ja starsza jestem!!! No.. i nie przekreślaj cyklu skoro dopiero on się zaczął, parę dni luzu i do dzieła, do ciężkiej pracy (ale jakże przyjemnej)

Ewciano zobaczymy co z Twojego czucia moczowego wyniknie ;))Współczuję ogromnie statusu słomianej wdówki :(

niczkonie pamiętam dokładnie ale chyba z jakoś po 2-3cyklach odpuściłam płeć, zwłaszcza że wyszło szydło z worka czyli dwa przypadki Niani i Eni, które stosowały się co do joty do zasad planowania na dziewuszkę. Poza tym spodobało mi się imię Mikołajek dla kolejnego brzdąca (uzgodnione z mężulem)..wiec może być chłopczyk (choć oczywiście Emilka zawsze bedzie małym marzeniem),oby tylko było zdrowe kochane maleństwo

Dorotko a u Ciebie jak? Jakaś wycieczka kolejna się szykuje?

u mnie mężulo wziął się na mały remont łazienki (kładzie podłogę panele i malowanko)..obiecuje że dziś skończy..ciekawe
 
ja juz wrocilam,,bylam nad morzem,,,,imno,,ale fajowo...

niczka kasia no jakos te starankaa to juz poprostu beda bo beda,,ja juz nic na sile,nic nie mysle,,,i tak teraz dopiero sierpien bedzie miesiacem jakichkolwiek trafien z mezem,,,bo bedzie owulka....a tak teraz dupaaa...
 
Hej Kobietki!
U nas dziś było słoneczko i odpaliliśmy pierwszego grilka. Pycha.
I nie załamywac mi się dziewczyny tylko łapać się tego zielska i innych wspomagaczy i do dzieła. Trzymam mocno kciuki.
 
witam !!!
melduje,że wróciłam :tak: weekend był suuuuuuuuuuuper, pogoda nawet dopisała, był spacerek w Gdańsku, spacerek w Sopocie - molo i plaża i suuuuuuuuuuuuper hotel :tak: polecam taki wypada tylko we dwoje, fajna sprawa :tak::-D:tak:

i trzymam kciuki za nowe staranka z zielskiem i poślizgiem :rofl2:
 
Anka mniam, grilek. Pychotka :tak:
Jarzębinko widzę, że pełna entuzjazmu i niezwykle uradowana wróciłaś :-)
Niczka witaj :-). Powodzenia w starankach życzę :tak:

A tu coś dla zasmuconych. Śmiać się gotowi? Start :-D

THIS IS WHAT SAD LOOKS LIKE

mail


THIS IS WHAT SORRY LOOKS LIKE
mail


PRIVACY PLEASE -
mail


I'D RATHER HOLD IT


mail


THIS IS GOING TO HURT
mail


WOMAN - YOU FORGOT SOMETHING


mail


LET ME EXPLAIN


mail



THESE WILL MAKE YOU SMILE!


mail
HOW WAS YOUR CEREAL THIS MORNING?

mail

HOW TO HANDLE A PROBLEM NEIGHBOR


mail
Boy Genius!
mail


Good Reason to Wear Pajamas to Bed!!!


mail

Tattoo Of The Year


mail


Latest Grill Accessories


mail


These are a must have!

mail

 
witam z rańca !!! :tak::-D:tak:

Dorotka, uradowana też ,ale poprostu wypoczęta i zrelaksowana, nocka normalnie przespana a nie na czuwaniu, czy z małym wszystko OK, czy sie nie budzi, :tak: wstawanie nie na budzik, śniadanko podano do stołu,:tak: obiadek w knajpce :tak:czyli pełen luz i relaks :-D:laugh2::-D wypoczynek na całego, nic na czas, wszystko ze spokojem i .... poprostu fajny wyjazd

a wszystkim życzę miłego i słonecznego dnia :rofl2:
 
reklama
Witam sie poniedzialkowo!:-)
U mnie wszystko ok. zadnych objawow nie odczuwam poza napieciem w podbrzuszu.;-)
Jarzebinko super., ze wypad sie udal;-), tez mam ochote na taka wycieczke.:tak:
Pozdrawiam i milego dnia zycze.
 
Do góry