reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

dziewczyny zazdroszcze wam jednego ..i to naprawde zazdroszcze ( nie w sensie pozytywnym) ze w PL macie super lekarzy i w kazdej chwili mozecie isc na monitornig owul, itp. Oj czemu tak tutaj nie jest,
 
reklama
Kasia uk- ano łykam (choć najchętniej bym nic nie brała, tak jak przy poprzednich ciążach), bo bez suplementów mam 2 synków, a ja mam naturalnie raczej wysokie ph i zawsze dużo śluzu, wieć naturalnie predysponowana jestem mieć chłopaków. łykam Calcium(600mg) z mg , wit c 100, kwas foliowy i żurawinę, I w tym cyklu piję ziółka.
 
Andziak- nie wiem czy przeczytałaś, ale ja byłabym zainteresowana tymi paskami merck, bo mi sie kończą, a ostatnio jak kupowałam u tych medicline, to tylko były nerwy z nimi

Andziak, ale coś mi sie pomieszało , weszłam nie na tą kartę otwartą , myślałam, że jestes na forum i jeszcze raz napisałam posta.
 
Ostatnia edycja:
kurcze, no ja tez bym odstawila wit b i zostala z folic-iem, ale tak jak Piranha mi napisala ...szkoda juz tyle czasu mam ladne cykle a jak znowu cos schrzanie??? Boze chyba jednak ja tez juz nie daje rady... Piersi mnie bola, prawy jajnik kluje, boli juz sama nie wiem co sie dzieje dzis ze mna.... jeszcze troszke a bede wam pisala...Witam sie z wami z zakladu psychiatrycznego... jeszcze tak kilka cykli i moj M na pewno mnie zamknie. Zamiast na porodowke to on skerci i zostawi mnie na psychiatryku... no ale abym miala tam laptopka, to bedzie choc z wami kontakt...
 
Kasia uk- ano łykam (choć najchętniej bym nic nie brała, tak jak przy poprzednich ciążach), bo bez suplementów mam 2 synków, a ja mam naturalnie raczej wysokie ph i zawsze dużo śluzu, wieć naturalnie predysponowana jestem mieć chłopaków. łykam Calcium(600mg) z mg , wit c 100, kwas foliowy i żurawinę, I w tym cyklu piję ziółka.
a ja wlasnie na odwort, sluzu plodnego takiego w duzej ilosci ,bardzo rozciagliwego u siebie na oczy nie widzialam.... po wiesoilku, guajazylu, oleju lnianym i sodowych napojach nic, a nic sie nie zmienilo w sprawie sluzu... wiec tak czasami mysle, czy nie rzucilam sie z motyla na slonce, czy nie toczylam do tej pory walki z wiatrakami... moze ksiaze mi nie pisany?
Dobrze, ze chyba mam jeszcze troche czasu by ewentualnie ponownie namowic meza na kolejne proby...
 
Ostatnia edycja:
Kasia uk- ja też czasami mam mysli, że człowiek tak sie w tym zapetlił, oj, tak:tak:
Co do b-kompleksu, to ja od pierwszej dawki czułam, że on mi raczej nie pomoże, choć chciałabym żeby inaczej było, może to przypadek, ale wtedy cykle mi się skróciły, ale łykałam dalej, że może się zmieni.
Teraz jestem już pewna, że on nie dla mnie, Marzycielak, chyba przytaczała cytaty przy okazji, że on nie każdemu pomaga. Także dopiero ten cykl będzie bez b-kompleksu.
A w Twoim przypadku, Ty raczej widziałaś pozytywne jego działanie, to mi tu trudno doradzać, może poczekaj jeszcze z odstawieniem tak Jak Piranha radzi, zobacz może jeszcze jeden cykl....zeby znowu Ci się cos nie namieszało
 
Gal, Martika piszecie o sluzie... ja go nie mam, moze to jest moj problem??? Kurcze tylko mi wiesiolek tak namieszal, ze az boje sie znowu probowac...
 
witam się weekendowo i baaardzo słonecznie!!!
Pirania - Ty pewnie teraz na ktg i wizycie, &&&& oby Kaja buziaczka pokazała; wiem, że wspólna siła naszych kcikasków jest ogromna i dziękuję raz jeszcze w imieniu swoim i Oliwki:-), od kilku dni lekko pobolewa mnie w kroku, tak jak po szpagacie:-D, czy to możliwe, że rozszerza się miednica??? na skurcze też łykam magnez i spasmolinę, ginka mi to przepisała po plamieniu i też to biorę 3 razy dziennie; udanego wypoczynku u teściów!!! a jak Kaja pokaże buzię to poproszę o fotkę:tak:;
Martika - szkoda, że mąż ma dość, ale może po prostu szalejcie dla przyjemności bez myślenia o owulacji i bez ciśnienia a być może wtedy się uda... ja tak miałam w szczęśliwym cyklu, seksik codziennie dla przyjemności, nie było żadnego problemu, bo oboje myśleliśmy, że do owu jeszcze trochę czasu, a tu owu się przesunęla i... udało się!!! nie wiem tylko jakim cudem udało nam się wstrzymać z seksikiem na 2 dni przed tą przyspieszoną owulacją, chyba opatrzność nad nami czuwała!!! ale wiem, że bez myślenia o ciąży na pewno będzie wam łatwiej i przyjemniej;
Kinga - jeszcze Ty nam zostałaś z testowaniem, więc ogromne &&&&&&&&&&&&&& mocno zaciśnięte!!!
Kasia - nie wysiadaj z pociągu!!! jeszcze nic nie jest stracone!!! odczekaj kilka dni i jeśli @ się nie pojawi zatestuj jeszcze raz!
Mama, Bella - udanego wypoczynku w górach i nad morzem!!! Mama odpręż się przed wysiłkiem nocnych działań, Bella dotleniaj siebie i maleństwo!!!
Ewcik - sernik zrobiony???
Natusia - &&&&&&&&& oby tacie się polepszyło!!!
wszystkim babeczkom forumowym życzę udanego długiego weekendu, owocnych starań i szerokiego uśmiechu!!!
 
reklama
Andziak- dziękuję bardzo:tak: PW

Martika- ja też czasami mam wrażenie, że rzucam sie z motyką na Słońce, zwłaszcze , że jak pisza dziewczyny, że o córcię starają się na 3, 2 dni przed owu, a ja mam wtedy morze śluzu i zmniejsza mi się w oklicach owulki, a inne dziewczyny to juz wtedy o dziewczynke się nie starają, pytam siebie wtedy jakie ja mam szanse na córcię, chyba żadne....

A Ty namówisz na pewno M na dalsze staranka, nie mam tu wątpliwości, zapragnie tego synusia i będziecie działać. Problem jednak troche chyba jest w tym taki, że wtedy te dzieci robimy na zawołanie, tak na siłę, a nasze organizmy tego nie lubią i tu może być tez ta przeszkoda. A znowu nic nie robienie skutkowało u nas jedną płcią. I bądź tu człowieku madry....
 
Do góry