reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Piranha, kciuki zaciśnięte żeby Kaja ślicznie nam tu buziaczka pokazała;******************

Mama, owocnego wyjazdu ;*****

Kinga, Andziak, Kasia, marti_ka miłej soboty :tak:

My dziś pospaliśmy tzn poleżeliśmy bo maly o 7.15 juz wstal:)) Trochę ogarnę mieszkanie, pranie trzeba zrobić i jedz.na plac zabaw i do taty. U nas przepiekna pogoda 20st w cieniu;;)

Buziaki i do wieczorka;*************
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Witam Was sobotnio!

Jaka piękna pogoda, aż żyć się chce!:-):-):-)

Piranha- bardzo Ci dziekuję Ci serdecznie dobra kobieto, za te linki

Pierwsze ogłoszenie to niestety jest sprzed roku;-), ale to nic, na drugie już wcześniej pisałam i jest nieaktualne, za to na trzecie i czwarte napisałam i czekam na odpowiedź, a na piąte coś chyba jest błąd z adresem, podpytam jeszcze M o to, bo skrzynka nie chce wysłać zapytania. Dziekuję jeszcze raz:tak:
Mam nadzieję, że miło spędzisz czas z teściami:-)

Andziak- ja chętnie odkupiłabym te paski mercka, bo mi się kończą:tak:
 
dziewczyny, ale cholerne fatum zawislo... tyle nas bylo i zadna???? Szlak trafia,
Martika no co ty.... nie poddawaj sie, walcz o swojego ksiecia...owszem napisalam solidarnosc jajnikow musi byc, czyli jak musi to musi i w sprawach zwiazanych z @@@@ i z fasolkami. Damy rade!!!!!
 
dziewczyny, ale cholerne fatum zawislo... tyle nas bylo i zadna???? Szlak trafia,
Martika no co ty.... nie poddawaj sie, walcz o swojego ksiecia...owszem napisalam solidarnosc jajnikow musi byc, czyli jak musi to musi i w sprawach zwiazanych z @@@@ i z fasolkami. Damy rade!!!!!
Wiesz do tanga trzeba dwojga, nie moge zmusic meza do dzialania i lykania suplementow, kiedy powiedzial , ze to ostatnia szansa i pasuje, zgodzilam sie wiec nie bede mu glowy suszyc, trzy poprzednie ciaze to byly strzaly w dziesiatki w 1 cyklach, teraz probujemy wlasciwie od pazdziernika , teraz byl pewny, ze to byl "zloty strzal" wiec sie podlamal chlopak, meskie ego ucierpialo i powiedzial dosc... zreszta wazne, ze mam 2 zdrowe coreczki... a marzenia nie wszystkie sie spelniaja ;-)
 
Ostatnia edycja:
dziewczynki, przez to wszystko to robie sobie druga kawke, ogarne troszke kuchnie i pojade na zakupy, musze pokupic juz spozywke na komunie, a w nastepnym tygodniu w piatek to juz tylko same swieze warzywka, owoce i wedlinki a dzis to jade szalec, ojjjj oby moj M wytrzymal ze mna w sklepach.

A ja wlasnie podjelam decyzje... do konca roku jak nie zajde, to juz koniec moich prob, wysilkow, poddam sie i ... cycki sobie zrobie :-) heheh
 
Kasia uk- kurka wodna, a może jeszcze nie przesadzone, przecież na teście ciążowym spokojnie jeszcze może nic nie wyjść, ja tam trzymam jeszcze za Ciebie kciuki&&&&&&&&&&&&&&&&&&, póki nie ma @ wszystko jest mozliwe:tak:

Martika- szkoda, że po takich przygotowaniach nic nie wyszło, ale ja tam jestem tej teorii, że te suplemnety nie wpływaja na nasze organizmy dobrze i organizmy wariują, a ja tez dwie poprzednie ciąze od razu, a teraz mega problem.

Kinga- Ty chyba nam ostatnia zostałaś, a Ty tak długo czekasz, to szczerze Ci życzę tych 2 kreseczek!:)

Kosmo-
w ostatniej ciązy mi też chyba brzuch twardniał, ale w którym misiącu to było , to już mam sklerozę, kurka;-)

Dido- pozdrawima cieżaróweczkę, jeszcze 2 w 1.
 
Wiesz do tanga trzeba dwojga, nie moge zmusic meza do dzialania i lykania suplementow, kiedy samo powiedzial ostatnia szansa i pasuje, zgodzilam sie wiec nie bede mu glowy suszyc, trzy poprzednie ciaze to byly strzaly w dziesiatki w 1 cyklach, teraz probujemy wlasciwie od pazdziernika , teraz byl pewny, ze to byl "zloty strzal" wiec sie podlamal chlopak, meskie ego ucierpialo i powiedzial dosc... zreszta wazne, ze mam 2 zdrowe coreczki... a marzenia nie wszystkie sie spelniaja ;-)
....wiem cos o tym, moj M tez mial nadzieje, witaminek to juz za bardzo nie lyka a do tego wszystkiego mowi ze nie ma ochoty na bzyku-bzyk, bo ja wlasnie mowie...test pozytywny dzis dzialamy. Mowi ze to jest takie sztuczne...
 
Kasia uk- kurka wodna, a może jeszcze nie przesadzone, przecież na teście ciążowym spokojnie jeszcze może nic nie wyjść, ja tam trzymam jeszcze za Ciebie kciuki&&&&&&&&&&&&&&&&&&, póki nie ma @ wszystko jest mozliwe:tak:

Gal slonce ty moje, ty chyba sama nie wierzysz w to co napisalas, przeciez to jest nie mozliwe, ja juz tak dluuuugggo, ze hohoho...nie mam nadziei na ten cud w tym cyklu. Koniec, stary cykl trzeba zamknac i zaczac nowy... w pierwszym tygodniu czerwca jestem w Pl to ide do gin, niech daje mi ten cudowny zastrzyk i moze wtedy sie uda...
 
Kasia uk- kurka wodna, a może jeszcze nie przesadzone, przecież na teście ciążowym spokojnie jeszcze może nic nie wyjść, ja tam trzymam jeszcze za Ciebie kciuki&&&&&&&&&&&&&&&&&&, póki nie ma @ wszystko jest mozliwe:tak:


Kinga- Ty chyba nam ostatnia zostałaś, a Ty tak długo czekasz, to szczerze Ci życzę tych 2 kreseczek!:)

.

No ja tez trzymam kciuki &&&&&& Za Kinge i Kasie poki @ nie ma jest nadzieja, ktos musi w tym miesiacu zaciazyc...
 
reklama
Do góry