reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

cześć babki ..
u mnie nadal nie halo z nastawieniem...sama nie wiem co jest...raz radość raz dół jak od Szczecina do Krakowa:-(

generalnie dół po wizycie bo myślałam,że chociaż jakieś małe pęcholki będą w jajniku lewym bo na prawy nie liczyłam ..a tu pustka kompletna.....
mówiła mi na ostatnim usg ,że MOŻE podamy Clo ,ale wypuściłam to drugim uchem bo chciałam wierzyć ,że nie bedzie takiej potrzeby -a jednak:-(
a ja już chyba z 8 cykli z Clo przerabiałam...nic z tego nie wyszło to i teraz nie wyjdzie...jedno co ,że znów mi upośledzi endo i nawet jak już dojdzie do owu to endo bedzie tak cienkie,że i tak dzidzia nie bedzie miała sie w co zagnieździć....

chciałam wyluzować i nie myśleć ....i widzę ,że albo się nie da............
albo musiałabym na miesiąc ,dwa odejść z forum a zżyłam się kurka z Wami....


"przelecialam" przez wątek...

gratuluję udanych wizyt i cieszę się z Wami choć nie tak jak bym chciała...

Patrysiak-najważniejsze ,że masz ZDROWĄ córę-współczuję tego co przechodziłaś czekając na wynik..

Kinga-śliczna fotka...

Pirania łączę się w bólu po stracie takiego okazu...przykro mi bo też mam serce do kwiatów...

Merylin gratki i Tobie..

Truskafffcia przydałoby mi sie razem popłakać wiesz..............oj przydałoby się..

Czarodziejka jak tam @ przylazła???


do tego wszystkiego od srody boli mnie w barku lewa ręka tak ,że prawie nią nie ruszam..nie wiem czy po basenie mnie przewiało,czy jakiś nerwoból...

ja mam dziś 10d.c. jeszcze tyle czasu do końca cyklu i potem znów hormony:-(jery ....ja już chyba całe zycie będę brać hormony-nienawidzę ich...źle się po nich czuję...cera mi się psuje...tyję....
może przez to ta moja dolina????????????????
 
reklama
Pirahna do tej lekarki co chodze ma super podejscie dzieci do niej chodza chetnie nadia tez chodzila do poki nie bylo borowania i od tamtej pory d zadnego gabinetu nie wejdzie... i jeszcze jest taki problem ona do lekarzy facetow nie chce chodzic:-) jak widzi faceta lekarza to ryk;d
 
JAJKO.jpg

Witajcie Kochane...
Ja na chwiKe..
Na poczatKu chciala bym Wam Wszystkim zyczyc Zdrowych, Radosnych, Szczesliwych Swiat spedzonych w Gronie Najblizszych:) Pisze teraz bo potem juz moge nie miec czasu.
Za chwile zakasam rekawy i zaczynam Kuchenne dzialania:)))
Mama- @ nadal nie mam. Dzis 33dc..a zazwyczaj mialam 28,29dc. No nic czeKam.
Brak @ powoduje u mnie jakis nerw, zmiany nastroju: od radosci po rozpacz.
No i nie wspomne ze to mi troche spedza sen z powiek...a do dooopy z tym wszystkim.
Mama to bez sensu...Ty chcesz dziecko a nie mozesz ja nie chce a nie wiadomo jak bedzie...po prostu Cudnie.
Dobra nie doluje...

Dziewczyny UscisKi ode mnie.
 
truskaffka no z tymi chlopakami same problemy... moj synek ma ciagle jedno jadro w kanale pachwinowym i czekamy czy wyplynie czy operowac mam taka cicha nadzieje ze jednak samo zejdzie... pod koniec maja bede wiedziala co dalej bo mam wizyte u pediatry...a u synka wszystko ok? narkoze dobrze zniosl?? wspolczuje przezyc:(:-(

mama naprawde bardzo wspolczuje:( :( :(


Chcialabym wam dziewczyny i waszym rodzinka zyczyc milych swiat w rodzinnej atmosferze!!:) smacznego jajka! i mokrego smingusa..!:))


Ja lece musze jeszcze troche poodkurzac..:) i szykowac powoli jedzonko na swieta!:) jeszcze raz dziewczyny Duzo usmiechu!!!:) dla was i dzieci

paaa

 
Mama...jej biedulko Ty .... Ja wierzę, że juz niedługo i Ty zobaczysz dwie kreseczki.... Szkoda, że nie masz pięknego prezentu na święta...ale poświąteczny też mile widziany;))) No szkoda, że nie obędzie się bez hormonow ja też źle je toleruje niestety... Ale zaciskam mocno &&&&&&&&&&&&&&&&& I MUSI SIĘ UDAĆ!!! a nie opuszczaj nas bo nam tu smutno beż Ciebie ....
A z tą ręką mogą to być nerwobóle.... fajnie abyś na chwilę choć zapommniala o wszytskim, się wyluzowała i miło spędziła świeta z rodzinką:))) życzę Ci tego!!!! Buziolki;***********

Czarodziejko, a testu nie chcesz zrobić?:)))

Miłego dnia w sprzataniu i gotowaniu:-DBo taki pewnie będzie;))) Ja jeszcze dzis ogarniam i zakupy ostatnie a jutro jedzonko, robimy z mamą bo jesteśmy u nich w niedz.a u tesciow w pon wiec luzik:)))

Buzka;************
 
Czarodziejka a Ty co???? ciąża??? :-D ale by było........... zabezpieczacie się??? oby się to skończyło dobrze dla was! &&&

mama tak jak pisałam nie dołować się... wyluzować można! zobacz na mnie :tak: głowa do góry!


moja mamulka dziś kończy 60 lat... :)
 
Dzień dobry :)

Męża mi rozłożyło przeziębienie, pojechał jeszcze do pracy, ale biedny jest. A ja mam ochotę wystawić go za drzwi, bo mam taką przypadłość że wszystko od niego łapię..więc i mnie czeka przeziębienie:szok:

Mati dziś w domu, pospaliśmy sobie rano:laugh2: i szykujemy się do śniadania.

U nas dziś bez wielkiego szaleństwa, chatę ogarniemy, czekamy na jajka i będziemy robić pisanki -to główny plan dnia:tak:
w kuchni będę rządzić bardziej jutro, babeczki, jajka faszerowane i co tam mi do głowy jeszcze przyjdzie. Ale bez szału, bo i tak w niedziele jesteśmy u jednych dziadków, a w poniedziałek u drugich :)

Pogoda paskudna ...ehhh

Mama wiem jaki masz teraz okres..też to przechodziłam...a ja dopiero zaczynam walkę :( także serio chętnie bym sobie z Tobą usiadła i pochlipała. Tulę. Dobra wiadomość jest taka, że po takiej dolinie na szczęście przychodzi też czas spokoju, nowych nadziei...czekamy na to.

Ladies nasza pierwsza akcja z wodniakami była koszmarna. Mati dostał zapalenia i w ciągu jednego dnia jąderko spuchnęło, zrobiło się twarde, czerwone...od razu pojechaliśmy na ostry dyżur...co najlepsze, młody-miał wtedy niecałe dwa lata- był cały czas w świetnym humorze, więc myśleliśmy że to nic poważnego. Wzięli go na badania i usłyszeliśmy milion diagnoz w czym najkoszmarniejszą że może mieć skręt jądra i trzeba szybko działać, bo może jąderko stracić. Wzięli go na zabieg w ekspresowym tempie-żeby sprawdzić co naprawdę w nim siedzi, ryczałam strasznie, bo tak szybko sie to działo, zakładanie weflonu, badania, narkoza...koszmar. Po wszystkim lekarz do nas przyszedł, zaczął tłumaczyć jak poszedł zabieg...a ja nic nie ogarniałam dopóki nie powiedział że wszystko ok i Mati się wybudza, zaraz go przywieźli..uff
Potem przez jakiś czas jeździliśmy -chyba raz w miesiącu- na kontrolę. Potem spokój chwilowy, ale powiedzieli nam podczas któreś kontroli że jest jeszcze widmo przepukliny, z tym się nic nie robi, bo nie wiadomo było czy coś wyjdzie ta przepuklina czy nie...no i wyszła. Ale to już spokojniej się odbywało, byliśmy umówieni na zabieg, przygotowani na narkozę. Mati na szczęście szybko doszedł do siebie i po jednej i po drugiej narkozie. Szybko się wszystko na nim goi. I humor dobry dopisuje :)

Kinga
Wszystkiego NAJ dla mamy :) :) :)
 
Ostatnia edycja:
Daria dzięki;*

Ladies dziękuję...

Natusia no widzisz...sama bierzesz hormony to wiesz,że to nic miłego:-:)-(
wciąż mam nerwy -wkurzam się wszystkim-cała rodzina na tym cierpi....to przecież nie o to chodzi:no:
28 kwietna jedziemy w góry z ekipą 21osobową -bardzo liczę ,że te 5 dni pozwoli mi naładować mój dawno już chodzący na rezerwie akumulator:baffled:
sprzątam w domu tak,że aż zęby zaciskam...gdzieś się tej złej energii muszę pozbyć:eek:

Czarodziejka przytulam Cię mocno i współczuję stresu-wiedz ,że jestem z Tobą i &&& zaciskam ,żeby było po Twojej myśli z @..
tulę,tulę ...oj mocno tulę,żeby tylko było Ci lepiej..:)


Truskaffka -dokładnie na taki czas czekam...

dobra odsapnęłam ,idę dalej do pracy....
 
Ostatnia edycja:
reklama
truskaffka miłego dnia :))) My wczoraj malowaliśmy jajeczka, dziś ruszamy do babci na urodzinki. Kupiliśmy mamie zmywarkę na tą okazję :happy: Filipka też dziś w domu zostawiłam, ma wolne aż do srody. Się cieszy! :rofl2:

A u nas pogoda od wczoraj śliczna! słonecznie i oby tak zostało na święta już no.... :sorry:
 
Do góry