reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
witajcie babeczki;)

Tusia dzięki za info!!!

Bella jak sie czujesz??

Pirania dobrze,że chociaż w week mozecie pojeździć :) jeszcze 5 dni i znowu week ;))

Kinga-przyjemnego wypadu.


Kate-mega gratki kochana!! dałaś radę dzielna mamo ..ukochaj od nas maleństwo:):)))
wycałuj stópki!
i dochodź do zdrówka :)

 
Mama kochana jakoś się pozbierałam, weekend nie powiem był ciężki ale nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło, przynajmniej wiem, że wogóle mogę zajść w ciążę. Nowy cykl, nowe nadzieje....
Piję ziółka, łykam B-Complex i czekam na dni płodne :-)

Teraz trzymam za Twoje testowanie &&&&&&&&&&&&&&&&&&
 
Ostatnia edycja:
Bella to dobrze kochana ,że sie pozbierałaś .
masz rację -przynajmniej wiadomo,że możesz zajść -czyli jajowody drożne,~~~~o szybkie...cos poszło nie tak na końcówce,ale bedzie dobrze..

i dzięki za &&&&& bo myślałam,że masz do mnie żal.....
 
Bella aaaa,tak jakoś mi sie wydawało........

wszystkie babeczki Ci gratulowały a ja ostudziam Twój zapał tym,że napisałam,że po 4 godzinach to test niewiarygodny...
baaaardzo!! chciałam ,żeby Ci sie udało ,ale ja na forum jestem juz sporo i widziałam jak bebaczki miały podobną sytuacje do Twojej a jednak @ przylazła...
sama miałam słaba kreskę ze 3,4 razy a i tak @ przychodziła po 2,3 dniach opóźnienia..


łykaj b kompleks,pij ziółka ,ja &&& już trzymam za działania :))
 
Mama: Jesteś bardziej dośwaidczona odemnie, napisałś dokładnie tak jak myślisz i miałaś rację. I za to Ci dziękuję :-) Wzięłam do siebie to co napisałas i tak naprawdę do końca nie wierzyłam w tą ciążę i dobrze bo pewnie bolałoby jeszcze bardziej....

Jak już wczesniej napisałam nowy cykl, nowe nadzieje i nie ma co rozpamiętywać tego co się stało tylko wziąść się ostro do roboty w tym cyklu :-D
 
hej dziewczynki:-)

postów przybywa, a czasu mało, by to nadrobić;-) u mnie niedziele też meeega leniwa, chyba przez tą dołującą pogodę i padający deszcz-bleeee.. ale dziś idę do pracy na 11, wiec szybko zaglądam, co u Was:tak:

Kate gratulacje, niech zdrowo rośnie Maluszek :-)

ja mam lekką załamkę, bo mój wykres temperatury mnie dobija po prostu:-( temperatura bez zmian w zasadzie, skacze sobie jak chce. dziwne, bo boli mnie podbrzusze i śluz jak BJ, ale temp nic nie pokazuje:-(chyba muszę sobie kupić te ziółka.. boję się tylko, jak to się będzie miało do mojego PCO, bo jak pisałam, chcę się starać dopiero od września no i czy przez te parę miesięcy picia ziółek nie załatwię sobie jeszcze bardziej tych jajników.. ehhh czemu to wszystko musi być takie skomplikowane?

miłego dnia dziewczynki:-)
 
reklama
Tusia cześć -no własnie też patrzę ,że odp.Lista...nie wiem o co kaman..
a Kate napisała Ci nad ranem info ,że urodziła czy w nocy??:)

ciekawe kiedy do mnie Monico napisze;))teraz Ona i Pierogatka w kolejce na porodówkę ..

Bella no to buziak kochana :)) i na podniesienie magnezu we krwi hahaaa.
nastepnym razem będą 2 mocne krechy od razu..
a powiedz mi-odstawiłaś Dupka?? bo ja @ przychodzi to lekarze,każą odstawić -dzwoniłaś do swojego pytać ??

Agulek- witaj i współczuję @ na weselu-ta to wie kiedy się pojawić....

Gal myslę o Tobie.................

Pirania ja juz po owsiance:-p

Ewcik witaj..ale własnie zioła wyregulują Ci pracę jajników-te na PCO inaczej działaja niż te co my pijemy na owu-spokojnie..mysle,że możesz juz sobie zamówić i pić ....
 
Ostatnia edycja:
Do góry