reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Andziak no widzisz...to jak jedziesz do Obornik to po drodze jest miejscowośc gdzie pracuje :))

Czarodziejka-a moje bąki juz chrapią ;))
ja .................... tosty wcinam-z podwójnym serem....trzeszczy...dooopka mi rośnie,ale kurka są takie dobre!!

pewnie,że taki dzień jest potrzebny-teraz przez tydzień bedę miała dwójkę dzieci w domu to odpoczynek musiał być przed maratonem ...hahahaa
 
reklama
Witam wszystkich
mam chwilke czasu to wchodze:-)
Aneczka i Beata coreczki śliczne teraz tatusiowie muszą pilnować przed adoratorami:-)
mi sie troszke pobyt w polsce przedluzyl bo nie wyrobili sie jeszcze z remontami i jest duzo roboty jeszcze
to ktora z dziewczyn w najbliższym czasie testuje?bede trzymac kciuki
 
Witam, witam:-) Kurcze nie załapałam się na zdjęcie małej Ninki ale może jeszcze będzie okazja. Ja wczoraj miałam wesele i oczywiście dostałam @ parę godzin wcześniej . Byliśmy pierwszy raz do końca z chłopakami bo nie chcieli jechać na nocowanie do siostry, ale jak wróciliśmy popadali jak muchy i spali dziś do 12. Bawili się do 3 nad ranem.
Bella przytulam i przykro mi strasznie.
 
Kinga jak niedziela mija?
dziękuję truskaweczko niedziela mineła rodzinnie i przyjemnie.
Fajnie że ktoś jednak o mnie pyta tu :)

Wyjeżdżam na kilka dni do siostry więc mnie nie będzie. Na pewno nie zauważycie..

Pozdrawiam.
Dobranoc.
 
Dziewczyny witajcie,

Ja tak z gruszki ni z pietruszki, ale robiłam dziś porządki i natrafiłam na całe Opakowanie Femibion Natal 2 wogóle nie rozpieczętowane a termin ważności mija 08/2012. Jeśli któraś mama tego używa lub planuje używać to mogę sprzedać za 30 zł plus wysyłka.
Ja sama płaciłam za to około 60 zł.
Femibion Natal 2 (dawniej Feminatal 400 Metafolin + DHA), tabletki, 30 szt + kapsułki, 30 szt - Portal Dbam o Zdrowie
pozdrawiam

Ps. Jakby co to pisać na priv :)
 
w razie czego edytujcie sobie bo może naniosłam złe daty,nie wiem..

staraczki: We Can Do It !!!

MAMA05-- 1 marca
KINGA85--3 marca
GAL-- 3 marca
AGULEK-- 16 marca
MISBELLA-- 18 marca
BETSIE--21 marca
JULIANA-- ?
NULLKA -- zaczyna marzec/kwiecień
TRUSSKAFKA -- zaczyna w kwietniu
NATUSIA301--zaczyna w maju



szczęśliwie zaciążone:

kosmopolitan -- 14 czerwiec 2012

Piranha -- 20 czerwiec 2012

AneczkaK-- luty2012
1554881bbym9xnfrf.gif

axarai -- wrzesień 2012

patrysiak -- wrzesień 2012
daria0607 -- wrzesień 2012
Matik -- 10 wrzesień 2012
lorelain -- 2/3październik 2012

losiczka72 -- październik 2012
patrysia* -- 25 wrzesień 2012
 
Ale się zasiedzieliśmy, znów mi się Krzysiu ze spaniem rozkalibruje :-D (szkoda, że nie ma roztworów do powtórnej kalibracji jak dla miernika pH :-D).

Truskafffko, ano postanowiłam coś zrobić z klonami ale od jutra muszę się na nowo z nimi "zaprzyjaźnić" :-D

Mama, szkoda jakby się nie udało z tym obciążeniem gdyż sama widzisz, że u mnie i u Gal ta spoczynkowa wygląda niewinnie a miesza ta pod obciążeniem (a Ty tak jak ja masz niskie LH:FSH). A tosty z podwójnym serem też uwielbiam ...no i dużo dziewczynkowego wapnia mają! :-D

Kinga, no co Ty opowiadasz, to forum bez Ciebie nie będzie takie samo i wszystkie o Tobie cały czas pamiętamy! Miłego pobytu u siostry, też by mi się przydał tego rodzaju wyjazd i zmiana otoczenia ale chyba nieprędko się na to załapię (mam problem bo Krzysiu w gościnie nie chce zasnąć, według niego do tego celu nadaje się tylko jego łóżko i fotelik samochodowy ;-)).
 
reklama
wiadomość od Kate:URODZIŁAM DZISIAJ W NOCY O 1:05 SYNKA
58 DŁUGOŚCI,3650 WAŻY.RODZIŁAM TROCHĘ DŁUGO
ALE BEZ KOMPLIKACJI.KATE.
107.jpg
 
Do góry