reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Ewcik ja ci napiszę jak sama podchodzę do tematu planowania płci. Generalnie zależy mi na drugim dziecku. Jest opcja żeby zwiększyć szansę na córę..to z nich korzystam. Krzywdy tym nikomu nie wyrządzam. Ale to tylko zwiększenie szansy. Nie powiem że staram się o córkę. Staram się o dziecko, stąd też część suplementów.
Irygacje nie są dla mnie przegięciem.
Za to jak Piranha pisała, że kobiety w domowych warunkach jakoś oddzielają plemniki z chromosami X Y i wstrzykują sobie...to już przegięcie...

u nas jak się trafi córa będzie super, jak się trafi synek to też będzie super :)

Mama będziesz ze mnie zadowolona, właśnie paluchy wymazałam oliwką:-p
a z przepisu na mleko z ryżem sama chętnie skorzystam, lubie takie cudeńka mleczne:-p

Piranha hehe to widzę że myślimy podobnie, pisałyśmy wspólnie posta:-D
udanego dnia u teściów :)
 
Ostatnia edycja:
reklama
mama piłam te ziółka, jak planowałam poczęcie pierwszego dziecka, plus lekarka dała mi Duphaston i się udało;-) wiem też dlatego, że synek jest z samej owulacji, bo jeszcze nigdy mnie tak jajnik wtedy nie bolał;-)zastanawiam się, czy pijąc te ziółka teraz, a biorąc pod uwagę, że chcę zacząć staranka gdzieś we wrześniu, nie "popsuję" sobie moich policystycznych jajników

piranha pewnie masz racje, ja naprawę baaaaaaaaardzo marzę o córci i mam nadzieję, że dzięki Wam będę wiedziała, jak się za to zabrać:-D co do tego wykresu, to z chęcią założę, ale w jaki sposób Wy możecie o zobaczyć? bo nie chcę go wklejać w podpisie..
miłego wypoczynku w górach:tak:
 
truskafffka z mojej strony nie był to absolutnie atak, po prostu taka chwila zastanowienia;-) być może piszę tak, bo sama jeszcze nie wiem, na czym polegają te wszystkie metody, irygacje itd.. dlatego tez liczę na Waszą pomoc:tak: p.s. a skąd w ogóle czerpiecie informacje na temat tych metod? :-)
 
Ewcik moim zdaniem wyregulujesz sobie cykl tymi ziołami a wiem ,że są też zioła na problemy z PCO więc poczytaj o tym i też zakup-cena jest mała wiec warto spróbować

Pirania no to git ,ze się wyjazd szykuje bo to znaczy ,że.....dzisiejszy dzień nie bedzie klonem dnia poprzedniego hahahaaa
przyjemności kochana :)

Truskafffka
widzisz chcieć to móc :)))
bardzo dobrze,smaruj i szybko zobaczysz efekty ;)
jak tam ,juz po pracy??
oczywiście polecam ryż na mleku -rewelka,naprawdę :)

u mnie kurczak już w piekarniku ..mmmmmmmmm jaki zapach:)
 
Ewcik spoko loko, nie czułam się atakowana:-D
zastanawiasz się..a ja odpowiadam jak ja to widzę;-)
jak nie chcesz wstawiać miniaturki do podpisu, to mozesz wkleić po prostu linka do wykresu do swojego postu
a ty z reguły masz takie długie cykle? aaa...już doczytałam..PCO

wiedzę tajemną poznajemy dzięki naszej specjalistce Piranhy ;-)
ja u najpierw trafiłam z nutką niedowierzania..potem zaciekawienia, aż się wciągnęłam hehe
trzymam kciuki za wszystkie wymarzone córeczki i syneczków :) najważniejsze żebyśmy pomimo działań "wg przepisu na..." pamiętali o niespodziewajkach, że jednak może powstać mały człowieczek nie tej płci o której myślałyśmy :-D

Mama hehe wiedziałam że docenisz :-p
a ja jeszcze w pracy, ale właściwie już po pracy, czekam na chłopaków i jedziemy na zakupy:tak:
 
Ostatnia edycja:
Kinga no i dobrze że postawiliście kropkę nad i
cool2.gif

ty w tym cyklu nie mierzysz temperaturki, dobrze kojarzę?
tak tak, w tym cyklu nie mierzę tempki. tylko obserwuję śluz, badam szyjkę..

zaraz się biorę za pieczenie ciasta:]
 
a jaki to jest kwaśny lubrykant? jakiś konkretny na pewno macie na mysli;-)

mój pierwszy obserwowany cykl:


p.s. aaa i wspomnę może, że mój termometr nie ma pośrednich temperatur, typu 36,25, tylko 36,2; 36,3 itd

g.jpg
 
Ostatnia edycja:
reklama
mama ja też dziś kurczaka robie:) ale poźniej na kolację z rożna :-) smacznego!

truskafka wspoczuje ze i w sob pracujesz :/
piranha dziekuje ... :)
 
Do góry