reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Czesc babeczki
Nie pisalam przez kilka dni,bo nie milam dostępu do neta.Wiele u was sie wydarzylo pewnie a nie zdołam chyba doczytać.
mama bardzo mi przykro,ze znowu nic nie wyszło:-(i zazdroszczę wyjazdu:tak:
pirania cudna malenka
Ja dzisiaj tez dostalam @ mam dola
 
reklama
Hej dziewczyny
Choc remonty trwaja,ja odpoczywam.
Chyba przedobrzylam...
mama,juliana....i reszta(przepraszam ale nie umiem was wszystkie spamietac:zawstydzona/y:) tzymam mocne kciuki &&&&&&&&&&&& za owocny cykl.
Aneczko-za Ciebie tez &&&&&&&&&&&&
Piranha-sliczna kruszynka...

Milego dnia
 
Hejka dziewczyny!

Mama
, ja bym się bała gdyż czytałam, że po odstawieniu Castagnusa jest wyrzut prolaktyny w organizmie ...zresztą w ulotce wyraźnie nakazują brać jednym ciągiem przez 3 miesiące. Ale super wyprawa Wam się szykuje!

Gal, widzę, że tempka zapowiada już @. Kiedy do gina się wybierasz?

Kosmo
, co u Ciebie? Jak ciążowe samopoczucie? Ja już wyglądam jakbym piłkę plażową połknęła (brzuch sterczy do przodu, na boki nie ...dokładnie tak jak w pierwszej ciąży) a to dopiero połówka, w nocy każdy obrót na drugi bok to już ból ...co to będzie później ;-) Kiedy masz kolejną wizytę? Też masz skierowanie na krzywą cukrową? Imię już wybraliście?

Daria i patrysiak - Wy macie jutro wizyty?

Aneczko
, cała moc kciuków dla Ciebie! &&&&&&&&&&&&&&&&& Odezwij się do nas jak najszybciej.
 
hej

ale mrozisko u nas - 23 stopnie :(
mały znowu chory, pisałyście o domowych sposobach, jak któraś miała czas skrobnijcie co dajecie i czy pomaga, zrobie chyba dzis syrop z cebuli

Zaczal od listopada chodzic do przedszkola i tydzien chodzi a potem 1-2 choruje :( zaraz katar i gardło i temperatura koło 39 stopnii kolejny antybiotyk, normalnie rekordy bije

a ty malutka ma się urodzić :(

pirania ja już się nie obracam w nocy tylko przerzucam :-) cały ciężar to brzuch, bo w sumie za dużo nigdzie więcej mi nie poszło
 
witam się i ja poniedziałkowo!!!!

Piranha no kobietka w rośnie to i brzusio rośnie
ja się wczoraj zmierzyłam i tak: przed ciążą miałam w pasie 65cm a teraz
UWAGA 120cm i to zaznaczam nie po jedzeniu:-D:-D:-D:-D
no ale lekarka mówiła że dzidzia będzie raczej duża

monico jak się czujesz?? masz jakieś objawy zbliżającego się porodu??
ja jak na razie nic
jak w ogóle samopoczucie??
 
Zobacz załącznik 433846
tak jutro na 18 mam wizytę jestem tak zestresowana ze szokZobacz załącznik 433847
ciekawe jak u Ani sie rozwinęła sprawa :-)
ja mialam podobnie tylko od razu mi podłączyli kroplówkę i bylo po:-)
a powiedzcie mi rodziłyście ze znieczuleniem czy bez?bo ja sie balam ze znieczuleniem bedzie dlugo jak słyszałam jak niektóre po 14 godzin rodzilyZobacz załącznik 433849i niektórzy mieli skutki uboczne .chociaz wtedy boli nie czuc:-)a jakie u was to wygladalo ?jak ktos mial takie znieczulenie
 
Ostatnia edycja:
monico, biedny Michaś, też się właśnie obawiam tych choróbsk jak już Krzysiu pójdzie do przedszkola, dużo zdrówka dla niego i oby szybciutko wyzdrowiał przed narodzinami Zuzi. Na pewno dziewczyny doradzą tu fajne domowe sposoby! Gdzie to ocieplenie, które zapowiadali w tym tygodniu? Mi też wszystko idzie w brzuch, reszta ciała nic nie przytyła a niektórzy nawet twierdzą, że schudłam, jestem na razie 2,5 kg na plusie ale brzuch mam naprawdę ogromny jak na połowę ciąży. Przy obrotach najgorszy jest dla mnie moment przerzucenia się na plecy ;-) (niestety mam dyskopatie kręgosłupa więc jego bóle to nieodłączny towarzysz moich ciąż).

Daria, z naszymi kciukami na pewno usłyszysz jutro same radosne wieści! :-)
 
Ostatnia edycja:
daria u Ani akcja się nie rozwija a oni nie spieszą się aby jej pomóc i dac ooksytocynę lub chocby zrobić masaż szyjki :( :(

pirania dzieki
ja też mam problemy z kręgosłupem, więc łatwo nie jest
 
ja nie wiem co ci lekarze niektórzy tacy dziwni;/ oni jak maja cos dac za darmo to sa ciezko chorzy ...u nas jest np szpital co slynie z zabijania jak nie dasz kasy..jeszcze jak dasz to lekarka powie ci za malo prosze wybrac matka czy dziecko .. dlatego rodzilam w ostrowie i rewelacja ...
 
reklama
Do góry