reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
bettsie- a jaką masz wit. c, możesz podać linka? , bo ja mam z caliwity naturalną i jakoś na mnie nie działa:-(
 
Gal, irygacje wypłukują śluz, warto po nich władować trochę Sylku (może skoro nie zmienia Ci pH to nie podwyższy niskiego pH po irygacji? :-)) albo olej Canola by zapewnić plemnikom kwaśne ale dogodne do poruszania się środowisko (olej Canola niestety też u niektórych kobiet podnosi pH więc trzeba go przetestować wcześniej). A tymi 2 dniami za bardzo się nie przejmuj jeśli M ma słabe plemniki, testosteron dopiero podnoszą takie staranka dzień w dzień (przy minimum 7-dniowej wstrzemięźliwości spada gwałtownie ilość plemników w spermie co sprzyja poczęciu dziewczynki ...ale jeśli M ma chłopaków w kiepskiej kondycji to chyba nie ma się tym co tak przejmować). Oczywiście najlepiej zastosować klasyczną "O+12" z długim okresem wstrzemięźliwości ...ale ja też robiłam różne dziwne kombinacje ;-)

Mama05, faktycznie, ale żeśmy się wszystkie rozgadały, że już 4000 stron na liczniku :-D No to skoro nasz wątek obchodzi dziś szczęśliwą "tysiącstronicę" to z tej okazji na pewno jutro będą same super wieści na forum :-) ....a rozpoczniesz je Ty newsem o ładnej, wysokiej tempce!
t2027.gif
 
Daria, ja nie pomogę bo mi na mdłości nic nie pomagało ;-) a wypróbowałam chyba wszystko (coś tam delikatnie pomagały tabletki Mamma Mamarin z imbirem i witaminą B6 ale już ich chyba nie ma w sprzedaży), męczyły mnie 24h/dobę do 16 tc, myślałam, że nie przeżyję tego ;-) ale jakoś dałam radę :-) Na pewno dziewczyny coś doradzą!
 
Aaa zapomnialam:zawstydzona/y:
Czarodziejko Sto lat dla Maksia , niech szybko rosnie to mamusia postara sie o siostrzyczke;-):-p
Daria mi troszke pomagal imbir , np. do herbaty wkrojony plasterek ale niestety to tylko troszke.
Dzisiaj dla odmiany tez mi wlasnie niedobrze i nie wiem co poradzic:dry:
 
Hellooooo malo ostatnio piszę ,ale czytam od dechy do dechy:-)Jakos nie mam natchnienia a poza tym M zabiera mi kompa zawsze wtedy,kiedy chce coś napisać:wściekła/y:
mama ty to jeszcze sie nie nakręcaj kobietko ja cię proszę.Jeszcze nic straconego pewnie jutro ginka Ci powie ....a poza tym fajna buzka na zdjęciu:tak::tak:jakos inacze sobie Ciebie wyobrażałam:happy2:
Czarodziejko życzenia dla synunia 100 lat....
Daria nie pomogę ,bo jeszcze nie byłam w takiej sytuacji i nie wiem jak sie kochana czujesz ,ale o tej herbatce imbirowej też coś słyszałam
Ja czekam cierpliwie do 7 lutego na testowanie,ale nie mam złudzeń,bo nic nie czuję(pewnie bedzie problem nawet w samą owulkę przez tego polipa:-:)-()
 
reklama
Do góry