reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

jestem na chwile..

Hej,

mama duphaston tempki nie zaniża tylko prędzej podwyższa bo to przecież progesteron .... ale ja na twoim miejscu stanowczo cyklu bym nie spisywała na straty bo nie wiem czy zauważyłas większość ciążowych wykresów tak na prawdę miało najpierw niskie temperatury, wcale nei było zaraz po owu skoków w Alpy tylko gdzies tam raczej dosc niska stała tempka a potem po zagnieżdżeniu leciała w górę.

Lor wiem,że dupek nie ma wpływu na tempke ,ale tak piszę bo juz nie wiem gdzie szukac przyczyny..
mam nadzieję oczywiscie ,że cykl nie jest stracony ,ale smutno mi ,że tak to niemrawo wygląda..

mama możesz być jeszcze mile zaskoczona wiec nie pisz że cykl na straty spisujesz. &&&&&&&

Kinga dzięki ! obym sie jutro mile zaskoczyła bo będzie ryk..
za Ciebie też &&&&&&&&&!!

Mama05, a masz możliwość pójścia już jutro na USG żeby sprawdzić czy owulka była? Według mnie była gdyż skok zaliczony i wyższe tempki spełniają warunek bycia wyższymi o te 0,2C od najwyższej z 6 ostatnich temperatur fazy FL ...ale faktycznie lepiej to sprawdzić, potwierdzić i się uspokoić. A może w tym cyklu bardziej pracują estrogeny (budując endometrium) więc obniżają nieco progesteronowy wzrost tempki? Szkoda, że nie możesz zbadać progesteronu w 7 dpo, a może sprawdź go jutro? Duphaston nie ma podobno żadnego wpływu na tempkę..

Pirania dziękuję Ci bardzo za wsparcie kochana!!
tak,jutro od razu dzwonie i się dowiem czy ginka jutro przyjmuje i może po pracy uda mi się iść na wizytę....
no a z tym progesteronem to lipa bo u nas tylko pobieraja krew od 8do9 a ja na 8 musze być w pracy 3 miejscowości dalej....



Mama05- ja się nie znam, ale myślę , że jeszcze nic nie wiadomo, Piarnaha cały czas twierdzi, że czasem dziwne wykresy okazuja się właśnie ciążowymi:tak: Także proszę dzisiaj się jeszcze nie smucić, please.....:tak:, bo jutro może być miła niespodzianka:-)

Gal dzieki za wsprcie :) ja się nie znam na sprawdzanie ph,ale też jestem z Tobą..

mama05 mam do Ciebie pytanko tak zupełnie zupełnie z innej beczki
jak zrobić żeby dwa suwaczki były koło siebie, masz tak fajnie Bono i ten drugi a czy można suwaczki zmniejszać

Pierogatka jak wchodzisz na stronę suwaczków to masz pokazane duże (czyli długie) i małe (krótkie)
kliknij na taki jaki chcesz ustawić i potem wszystko zrób jak trzeba i skopiuj bbkode ,wstaw w sygnaturę :)


Betssie witaj co do metody O+12 to Pirania pisała,że należy zachować wstrzemięsliwość 7 dni przed owu i 12 do 20 godzin po owu działać ..
 
reklama
Witam wszystkie babeczki w niedzielne popołudnie :)

Dlaczego ten weekend tak szybko mija?? Jutro znowu poniedziałek i od nowa wstawanie i praca...:/

Niestety przytulanek wczoraj nie było bo M bardzo rozbolała głowa i nie chciałam go męczyć ale to był 7dc także jeszcze mamy czas, dzisiaj M w pracy to dopiero jutro będą bobosexy, mam nadzieję że nie za późno.

Zastanawiam mnie ta moja tempka bo ciągle mam 36,4 i tak się zastanawiam czy ze mną jest wszystko ok??:confused:
Miłego popołudnia życzę, ja spadam z rodziną do kina się zrelaksować :-)
 
Pierogatka jak wstawisz w sygnaturę to zmniejsze odstęp między nimi czyli kliknij między suwaczkami i Backspace usuń lukę :)) tak ,żeby się dotykały:))
no mam nadzieję ,że rozumiesz:)?

Bella przyjemności w konie ;))
 
Hej Dziewczyny u mnie dziś tempka trochę spadła do 36,8 śluzu przez cały cykl mam bardzo mało. Skopiowałam wszystko co mogłam z forum i zapisałam sobie, mam jeszcze prośbę do Gal albo Piranhi żebyście mi napisały o tej irygacji z destylki i limonki i pytanie czy może być cytryna? Poczytałam teraz troszkę i zaczyna mnie kuśić ta metoda 0+12...a zawsze jak o niej czytałam to sobie myślałam, że odważne dziewczyny sie na nią decyduja bo przecież można się pomylić w obliczeniach i chłop bedzie:-) Gal jakbyś mogła mi przybliżyć co teraz robisz tzn jakie metody teraz stosujesz w obniżaniu ph i jakie masz specyfiki wiem, że replens i represh, piszesz też że robisz jakimś roztworem tym z limonki?

Piranha powiem tak, że zamęczę Cię, ale muszę zadać pytania:-p mam nieregularne cykle zawsze takie miałam stosując metodę 0+12 opierałabym się głownie na teście owulacyjnym trochę się boję i myślałam, że będę stosowała metodę starania się codziennie lub co 2 dzień aż do testu pozytywnego lub włącznie z testem pozytywnym jeżeli by się nie udawało + wszystkie suplementy, ale przeczytałam że napisałaś że codzienne współzycie podwyższa testosteron i teraz nie wiem co mam robić, proszę poradź:-( aha i jeszcze jedno mam lekko podwyższony testosteron prawie w normie ale jednak co byś stosowała na moim miejscu? I dla mojego M jakiś obniżający testosteron luplement? Bardzo proszę Was Dziewczyny o odpowiedź....Nie wiem czy już trochę nie dostaję do glowy z tymi przygotowaniami do czerwca ahhhhhhh i ostatnie pytanko zaczynamy starania od czerwca od kiedy brać suplementy?
 
mama05 jak widzisz udało się
wieeeeeeeeeeeeeelki buziol dla Ciebie
QHM4wLprVwjwQY4uB0LhHNPdCrRTuYjMgzDPCb+DxPl1lPl1WPGAAAAAElFTkSuQmCC
 
weekend sie kończy...
dziś trochę poszalałam na zakupach. Miałam zostawić tą przyjemność na wtorek w razie gdybym @ dostała to miałabym odskocznie na pocieszenie. mama wiesz ja też bede pewnie ryczała jak sie teraz nie uda. Ale co nam pozostaje jak nie wiara że jutro bedzie lepiej i ze uda się nam predzej czy pozniej. Fakt...ile można czekać prawda.. to niesprawiedliwe. ale nic na to nie poradzimy. nie na wszystko człowiek ma wpływ niestety:/
3mam kciuki!
 
Noemi witaj:)

Pierogatka nooo problemo:)cieszę się,ze mogłam pomóc:)

Kate- jak tam u Ciebie week.mija??

Kinga-no właśnie...ileż można czekać????Tom w kwietniu kończy 40lat...ja w lipcu 33......2 lata już się staramy,to naprawdę masa czasu..
co tam kupiłaś??
 
reklama
Royanna witam:)
dzięki babeczko:):)no taki już ze mnie wulkan energii-szybko chodzę ,szybko mówię tylko w ciążę coś wolno zachodzę...;/
no ,ale liczę ,że skoro na tym wątku taka pozytywna atmosfera i tylu bebaczkom sie udaje to może i my się z Tomem doczekamy:):)

uściski dla Twoich chłopców


a ja siedzę cały dzień na kanapie..raz po raz krzyknę na dzieci a przed chwilą poszłam do łazienki i ...hahahaaaa chyba muszę się ogarnąć ;)) oczom nie wierzę....
a wogóle to ...komu lody...??polane gorącą czekoladą milka..
 
Do góry