reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

jestem na chwile bo uzupełniłam wykres..
mam doła jak jak byk..nic z tego nie bedzie ...ja się wogóle zastanawiam czy ta owulka była.....
może dupek mi tempkę zaniża...nie wiem juz co mysleć.....
jedno wiem ------>cykl spisuję na straty..juz dawno powinno być 37 jeśli by owu była...zawsze miałam 37 w drugiej fazie cyklu ..
na pewno po @ pójde na usg czy się czasem torbiel nie zrobił z tego pęchola..........
smutno mi i tyle..

pozdrawiam i zyczę Wam lepszego dnia niz mój...
 
reklama
witam.
Kinga ,Mama ja sie nie znam na tempce.ale wciąż i nieustannie &&&&&&&&&&&&&&&&&&

Piranha-dziekuje za wyjaśnienie,myslałam,ze to bedzie wyjasnienie typu nie udało sie 2 na 10 :-D a tu proszę.
przeczytałam o tej dziewczynie ale to tłumaczenie jest jakis nie bardzo do konca dobre.
czyli wychodzi na to,ze ona stosowała dietę z zakwaszania tylko te kapsułki
i był jeden złoty strzał po długiej przerwie 3 dni przed owu???
pisze tez cos jakiejś lukrecji????????dobrze rozumiem???
 
Witam Porannie:)
No i mamy 2 latka
t1019.gif

Boooziu 2 lata temu o tej porze Maksio byl juz na swiecie i sobie odpoczywalismy po porodzie:)))))Szok jak to zlecialo...a mam wrazenie ze dopiero co to sie dzialo!!!!

Ciekawe jak tam Beatka i Hanusia???

mama - ja bede caly czas trzymac kciuki za Ciebie, czy w tym cyklu czy w nastepny...jestem przekonana ze sie w koncu uda...No Musi!!!!
 
Hej,

mama duphaston tempki nie zaniża tylko prędzej podwyższa bo to przecież progesteron .... ale ja na twoim miejscu stanowczo cyklu bym nie spisywała na straty bo nie wiem czy zauważyłas większość ciążowych wykresów tak na prawdę miało najpierw niskie temperatury, wcale nei było zaraz po owu skoków w Alpy tylko gdzies tam raczej dosc niska stała tempka a potem po zagnieżdżeniu leciała w górę.

Kinga - jeszcze tylko 2 dni, korci Cię już zrobić teścik? ;-)
 
mama możesz być jeszcze mile zaskoczona wiec nie pisz że cykl na straty spisujesz. &&&&&&&

lorelain cóż, dziś zamierzam kupić testy. Jutro może zrobię ale to zależy od temperatury. U mnie jak widzisz schody na wykresie a to chyba dobrze nie świadczy...

dzieczyny mocno kciuki trzymajcie za mnie i za Krzysie.
Ide niedługo do Kościoła, pomodlę się.
 
Mama05, a masz możliwość pójścia już jutro na USG żeby sprawdzić czy owulka była? Według mnie była gdyż skok zaliczony i wyższe tempki spełniają warunek bycia wyższymi o te 0,2C od najwyższej z 6 ostatnich temperatur fazy FL ...ale faktycznie lepiej to sprawdzić, potwierdzić i się uspokoić. A może w tym cyklu bardziej pracują estrogeny (budując endometrium) więc obniżają nieco progesteronowy wzrost tempki? Szkoda, że nie możesz zbadać progesteronu w 7 dpo, a może sprawdź go jutro? Duphaston nie ma podobno żadnego wpływu na tempkę.

tusia, tłumaczyłam to na szybko i z grubsza gdyż nie miałam czasu ;-) Tak jak pisałam ten Licorice Root (wyciąg z korzenia lukrecji Now Foods, Licorice Root, 450 mg, 100 Capsules | eBay) łykał jej mąż, ten preparat obniża testosteron a podwyższa estrogen u mężczyzn, M powinien łykać go do owulacji partnerki 450 mg 3 razy dziennie (u kobiet Saw Palmetto podwyższa progesteron a obniża testosteron i estrogen, należy brać 320 mg do owulacji, podawałam gdzieś tam linka z Allegro ...ale ona nie łykała SP). Ten Acidophilus należy brać 2 razy dziennie do owulacji.

Kinga, zatem jutrzejsza tempka na pewno będzie wyższa za co mocno trzymam kciuki! ...a do wtorku już bardzo niedaleko!
t2014.gif


Gal, śliczny wzrost tempki!
t2030.gif


Czarodziejko, wszystkiego najlepszego dla Maksia, spełnienia wszystkich marzeń oraz samych radości i uśmiechów na twarzy!
t3360.gif


Lorelain, Duphaston w przeciwieństwie do Luteiny nie ma wpływu na temperaturę ciała (i nie jest wykrywany w badaniu krwi) gdyż jego substancją czynną nie jest progesteron a dydrogesteron - syntetyczny analog progesteronu, który nie wykazuje działania termogennego.
 
Ostatnia edycja:
Cześć Wam w niedzielny poranek,

Ja wczoraj bardzo miło spędziłam wieczór, było bardzo wesoło:-), przyszliśmy koło 23:)
Alkoholu(drink) to tylko dwa małe łyczki się napiłam, więc się chyba nie liczy...
Dziś tempka trochę w górę, tylko tak się u mnie zdarza notorycznie, że ją mierzę tylko po 3 godz. snu. Kładę się często dobrze po 24, zanim zasnę jest 1 w nocy, a sama budzę się systematycznie o 4 w nocy, mimo, że budzik jest na 5. No i wtedy już mierzę, bo boje się , że się roześpię i wogóle pomiar o 5 będzie niewiarygodny.

Mama05- ja się nie znam, ale myślę , że jeszcze nic nie wiadomo, Piarnaha cały czas twierdzi, że czasem dziwne wykresy okazuja się właśnie ciążowymi:tak: Także proszę dzisiaj się jeszcze nie smucić, please.....:tak:, bo jutro może być miła niespodzianka:-)

Kinga85- wszystko ładnie wygląda:-)

Czarodziejko- najwspanialsze życzenia urodzinowe dla Maksia
impreza26_(www.e-gify.pl).gif
, też stwierdzam, że czas leci jak szalony!:-)
 
jagienko witaj

wiesz myślę że daj Laurze jakiś tydzień, dwa i spóbuj na nowo podawac
może nie jest jeszcze gotowa???
a mleczko z butelki pije??, moze spróbuj, wtedy mama mogłaby chociaż mleko podawać

Aneczko.... nikt Ci nie powie czy możesz jeździć do końca autem czy nie... musisz sama zdecydowac czy jesteś w stanie i czy dobrze się czujesz i jestes sprawna za kierownicą, chodzi tu o zdrowie i życie, Twoje i przewożonych dzieci .............
i już zaczynają się telefony," zaczyna się coś dziać??" większość znajomych i rodziny podekscytowana, że będzie córcia i wydzwaniają :) Kiedy będzie ten 17 luty !!!!!

Mama05 mimo wszystko trzymam kciuki, bez regularnego mierzenia tempki jednak było super :-) (oczywiscie pisze o sobie)

Co do dołków to witaj w klubie, nawet nie chce mi się na forum wchodzić, wszystko mnie wnerwia, ciężko mi w nocy znaleźć pozycję do snu i zaczynam się "przerzucać" z boku na bok, bo obracaniem tego nie można nazwać
 
reklama
Do góry