reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

jestem
na koniec zwariowanego dnia zaliczyłam jeszcze aerobik...a co.. trzeba dbać o ciało przed ciążą:-D

Mama05 ja wieczorami...uprawiam sex dla przyjemności buhaha trzeba korzystać póki mogę, potem bedą starania bez Pana Orgazmo:szok:
aaa fajnie masz w pracy, zazdraszczam, ja od miesiąca próbuję dojść do fryzjerki na kolorek i dojść nie mogę:-p
Piranha jak tam dzisiaj głowa? mam nadzieję że już nie męczy
Agulek chodź zakopiemy te dołki, tulę!!
Czarodziejka...dobre:-D
Kinga superaśne robaczki !!! i widzę że Filip też fan zygzaka hehe to by się nasze chłopaki dogadały:-D

i ja mówię dobranoc..D coś padnięty, przytulimy się, włączymy film i lulu
słodkich snów :)
 
reklama
truskaffka haha super podejscie:) masz rację areobik świetny jest i przed ciążą jak najbardziej!:-)
nasi synkowie na pewno by się dogadali myślę ;)) trochę ich już łączy heh:-p

Dobranoc
 
Kinga, dzięki, oby tak było i z tym spaniem z czasem się unormowało ...coraz bardziej jestem przerażona jak ja sobie dam radę z niemowlakiem przy Krzysiu. Może faktycznie Meliska na noc to dobry pomysł, dziś już zalałam Rooibosa (nałogowo piję w ciąży, bardzo mi smakuje, ma dużo antyoksydantów i podnosi też żelazo, odkąd go piję to hemoglobina coraz ładniejsza, nawet w ciąży :-)) ale jutro na biurku stanie kubek z Melisą :-) Już rozpoczęłam nadprodukcję ciążowych fluidków by przesłać Tobie w poniedziałek ich megapaczkę!

Truskafffko, dzięki, że pytasz! Dziś już dobrze, wczoraj to chyba ze zmęczenia mnie głowa rozbolała. Dopiję herbatkę, oglądnę sobie 30-minutowy serial i też zmykam lulu. Miłego wieczorka a z tego co opisujesz to właśnie taki się zapowiada! :-)

Kosmo, trzymam jutro z całych sił kciuki za Twoją wizytę, tak długo na nią czekałaś i niech nareszcie to czekanie zakończy się szczęśliwym finałem i łzami szczęścia!!!

Patrysia, za Ciebie jutro też oczywiście trzymam mocno kciuki!!!

Dobranoc wszystkim!
t2220.gif
 
Ostatnia edycja:
znalazłam jeszcze jeden kalendarz określający w jakim znaku jest dzień naszej owulacji - sprawdzcie czy wam się zgodziła owu z płcią dziecka ??
Moon Angle Calculator - Moon Sign Calendar

Znaki Barana, Bliźniąt, Lwa, Wagi, Strzelca i Wodnika sprzyjają poczęciu chłopca.
Znaki Byka, Raka, Panny, Skorpiona, Koziorożca i Ryb sprzyjają poczęciu dziewczynki
 
Ostatnia edycja:
witam.
Kosmo
Mis_Trzymam_Kciuki.jpeg





ps.z mojego mierzenia tenpki>du....no ciagle zapominam i albo do łazienki wstane ,albo zerwałam się bo syn do szkoły :angry:

Betssie u mnie jeden sie zgadza ,drugi nie.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
witam dziewczynki:tak:
zaraz powiecie ze spac nie moge z nerwow ale to raczej wina meza ktory podkrecil ogrzewanie i spac sie nie dalo:baffled: nos mam zawalony, oddychac mi ciezko bylo-no masakra. a ja uwielbiam smac jak jest chlodno. nie wiem co mu przyszlo do glowy- dowiem sie jak wstanie:wściekła/y:


dziewczyny ja chyba zaczynam sie stresowac bo brzuch mi cos zaczal bolec:szok: aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

no dobra, kawa juz zrobiona,zabieram sie za nadrabianie wczorajszych zaleglosci:tak:
 
Dzień dobry :)

kosmopolitan trzymaj się kochana. Trzymam kciuki z całej siły. Szkoda, że to USG dopiero o 14 bo się niepotrzebnie denerwujesz. Jestem dzisiaj myślami z Tobą. &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&

noworodek440.jpg
 
reklama
Kosmo-trzymam z calych sil kciuki &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
i przesylam fluidiki ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Uciekam chlopakow zawiesc do szkoly.

Milego dnia dziewczyny:-)

 
Do góry