reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
mama wow super wiesci!!!! :-):-):-):-) ten cykl musi byc Twoj!:-):-):-) juz teraz zaciskam kciuki i juz nie puszczam poki nie zobacze 2 tlustych kreseczek:tak::tak:

Beatko jak to dobrze ze sie pokazalas;-) jeszcze raz zycze latwego porodu i szybko wracja do nas pochwalic sie swoja ksiezniczka:-)

piranha zycze Krzysiowi spokojne nocki:tak:
 
Beatko, życzę Ci z całego serca szybkiego, bezbolesnego i bezproblemowego porodu! Już niebawem nareszcie przytulisz swoją Hanię! Znalazłam jeszcze takie sposoby (choć pewnie wszystkie je znasz :-)):

1) Szałwia - jest to olejek, który może spowodować bardzo silne skurcze, można go stosować do masażu.
Olejek do masażu:
10-15 kropel olejku szałwii
1 kieliszek olejku migdałowego
Dokładnie wymieszać, masować tak długo jak wygodnie.

2) Wiesiołek - najczęściej dostępny w kapsułkach. Pomaga w osiągnięciu rozwarcia szyjki macicy co sprawi, ze poród będzie postępował szybciej. Najlepiej brać maksymalnie 5 kapsułek dziennie od 38-go tygodnia ciąży. Czasem położne zalecają stosowanie wiesiołka dopochwowo.

3) Olej rycynowy - może nie najprzyjemniejszy ale skuteczny sposób wywołania porodu. Oto kilka sposobów na "przełknięcie" tego specyfiku:
- 3/4 szklanki soku pomarańczowego lub napoju imbirowego + 1/4 szklanki oleju rycynowego, wymieszać dobrze i wypić natychmiast
- 1/4 szklanki oleju rycynowego, mięta lub sok do popicia.

4) Spacery - jak również wchodzenie po schodach. Pomaga w osiągnięciu rozwarcia (jeśli poród się nie zaczął). Jeśli już przyszły skurcze, wówczas przyspiesza cala akcję.
 
Kosmooo dzieki ;)))no mówię Ci tak sie ciesze jakby to był pechol ciążowy:)))))))))))))

kończę winko i zmykam sie rozmnażać ;)))
a Wy kochane trzymajcie &&&-te które mogą bo staraczki niech działają ;))
oj-bedzie dzis trzęsienie ziemi w Wielkopolsce ;)))))))))
 
Mama05, to chyba dziś bym się postarała
t2030.gif
, owu raczej jutro nie będzie skoro teścik negatywny. No to do dzieła i dużo przyjemności życzę!
b0213.gif
 
Ostatnia edycja:
bedzie napewno udany cykl nie moze byc inaczej to traz najlepiej codziennie kilka razy dziennie seksik :-)
wiecie co dzis mi taka kolezanka powiedziala co kladzie tarota w sprawie mojeje ciazy :)

Wyciągnięte przeze mnie karty to:
Kochankowie - w pytaniu jaka płeć oraz
Sąd Boży - w pytaniu czy będzie to ciąża mnoga.

Według mnie będzie to ciąża mnoga - chłopiec i dziewczynka.
ale bym sie cieszyla okaze sie czy to prawda ale wątpię zebym miala bliznieta :-(
 
reklama
Hej Dziewczyny dzięki za poprzednie linki do sytrynianu:-) sylk już mam zamówiony teraz cytrynian a za chwilkę b kompleks i wit.c i będę miała komplet, aha jeszcze mam sok z żurawiny, ale już przeczytałam, że warto mieć urinal:-) obserwuję mój cykl i dzisiaj mam 14DC i nie miałam żednego skoku ani spadku temperatury:-( nie wiem czy źle mierzę, poprostu wkładam termometr na tą samą głębokość i tyle. Moja tem to cały czas 36,5:-( czasami trochę mniejsza ale zero skoku czy spadku. śluz mętny dziś trochę rozciągliwy, ale tym akurat się nie przejmuję:-pOchota na seksik jest większa niż w pierwszych dniach cyklu to chyba też ma znaczenie?Doradźcie dziewczyny i jak się robi kartę cyklu tutaj będzie mi jednak łatwiej a bardziej Wam jakbyście widziały
 
Do góry