reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Mama05, przecudny żyrandol, Bono przesympatyczny i uśmiechnięty od ucha do ucha a dzieci po prostu prześliczne, super masz rodzinkę!!!

Gal, wasze suplementowe menu wygląda bardzo dobrze :-)

Dziewczyny, oto mój 18-tygodniowy brzuchol, nie przestraszcie się :-) Jak on teraz tak wygląda (zawsze miałam płaski) to aż się boję co to będzie pod koniec ciąży, łatwiej będzie mnie przeskoczyć jak obejść :-D
 
Ostatnia edycja:
reklama
czesc dziewczyny.
Mama piekny domek, sliczne dzieci i slodki psiaczek :-)
zycze zdrowka dla twojega synka.

Kosmo nadal trzymam kciuki za ciebie &&&&&&&&&& napewno bedziesz miala sliczna corunie :tak:

napewno wszystkie bedziemy mialy te upragnione, wymarzone ksiezniczki :-)

ostatnio spotkalam sie ze znajoma i opowiedzialam jej ze mam problem z zajsciem w ciaze i podejrzewam ze to moze byc za niski progesteron (stad te ostatnie brazowe plamienia przed okresem) i ona polecila mi Vitex Chasteberry tree. podobno witaminy te pomagaja w zajsciu w ciaze i chyba podnosza progesteron. moze ktoras z was slyszala o tym?
 
Dzięki dziewczyny! :-)

Marzycielko, o Vitex słyszałam, Tamara z in-gender zaleca brać przy planowaniu dziewczynki 500 mg dziennie (nie zaleca go brać gdy ktoś ma regularne cykle), na efekty trzeba czasem poczekać 3-6 miesięcy. Vitex zawiera wyciąg z niepokalanka pospolitego Agnus castus więc działa na tej samej zasadzie co Castagnus. Mi niestety Castagnus bardzo nie służył, robiłam do niego 2 podejścia i za każdym razem rezygnowałam po 1 opakowaniu, zaraz potem trafiłam na informacje o witaminie B6 i to był strzał w 10-tkę! :-)
 
dziewczynki zmykam juz. jakos ostatnio nie mam czasu dluzej z wami popisac, ale podczytuje was na biezaco i trzymam kciuki za testujace &&&&&& dobrej nocki ;-)
 
reklama
Do góry