reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
Bella ja też często miewam takie bóle-jak chodziłam na monitoring to okazywało sie ,że pęchol owszem rośnie i jajniki bolą bo pracują ,ale nie pęka czyli nie ma owu-kurczy się i wchłania..
dlatego ja walczę juz prawie 2 lata o kolejne dziecko....
a dziś jest rok od ostatniej straty-rano już lży były:(((


Edyta-zabieg trwa około godziny z maseczką..
polecam ;))
 
Bella dzięki...
jak sobie pomyślę jaka byłam szczęśliwa rok temu na początku grudnia...a tu w 7t.c. koniec....serce mi pękło na milion kawałków..do dzis kilku brakuje i nadal boli......
 
mama05, śliczna babeczka z Ciebie! A cera faktycznie jak marzenie! Trzymam kciuki za następny cykl! Weź tam nafaszeruj mężulka witaminkami, podziałaj z Sylkiem i innymi wspomagaczami i na pewno się uda! :-) ...z naszymi kciukami nie ma innej opcji :-)

MissBella, szkoda, że nie mierzysz tempki, strasznie dużo można wyczytać z takiego wykresu, m.in. czy była owulka. Jeśli to był cykl bezowulacyjny to głowa do góry, czasem się tak zdarza, podczas staranek miałam minimum 1 cykl bezowulacyjny. Może dla własnego spokoju posprawdzaj sobie LH, FSH, estradiol, prolaktynę i progesteron? Na Twoim miejscu spróbowałabym też z B-Complexem, mi on bardzo poprawił owulki (kreski testowe zaczęły w końcu być równie mocne albo nawet mocniejsze jak kontrolne, witamina B6 blokuje prolaktynę a prolaktyna wpływa podobno na neurohormon GnRH, który to z kolei odpowiada za produkcję LH i FSH, czytałam, że nadmiar prolaktyny zmniejsza głównie LH) i wykresy temperaturowe ...i wierzę, że pozwolił ujrzeć 2 kreski na teście ciążowym.
 
a czy ktos mi moze powiedzieć cos na temat mierzenia temp? bo ja nie mierze bo wstaje o rożnych godzinach a nadia się w nocy budzi a czytałam ze to powinno byc o tej samej porze i powinno sie być wypoczętym ale nie wiem..mialam mikrodermobrazja ale bardziej mi sie podobala kawitacja czy jakos tak;/ mikrodermobrazja zle na mnie wpływała;/okropna mialam po niej cere;/ a mialam 6 zabiegow po 150 zl;/ a kawitacja dla mnie byla super przed slubem robiłam i była ekstra:)
 
Daria kawitacja to bezbolesne oczyszczanie..
a osobiście nie spotkałam się z tym,żeby mikro komuś zaszkodziła...może miałaś dobraną źle siłę ssania-za mocno...albo nie takie kosmetyki-nie do Twojej cery.....

a tempke należy mierzyc po minimum 3 godzinnym śnie
w tym samym miejscu-ja mierze waginalnie
tym samym termometrem
o stałej godzinie(+/- godzina)
i zawsze taka samą ilość czasu..
 
reklama
Piranha co tam u Ciebie? nasz specu od Suplementow i nie tylko :-D

Moj maz zadowolony z witaminek a szczegolnie z wit C bo kupilam taka do ssania a moj maz lubi kwasne smaki wiec mu to pasuje :laugh2:
 
Do góry