reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

heej!
Ja dzis odprawilam dzieciaki do przedszkola a sama zaraz jade zawiezc zwolnienie i zalatwic sprawy w banku.
Milego dnia wszystkim
 
reklama
A u mnie starszy w przedszkolu a ja z młodym na podwórku bo piękna pogoda. Trzeba korzystać bo już rzeczywiście zapowiadają ochłodzenie. Jedyny plus złej pogody jest taki że w końcu będzie czas na ogarniecie chałupy ;) bo tak to ciągle na dworzu siedzimy
 
Aneczka. Napisz jak stosowałas lactowaginal?u nas Bartek w domu. Kaszle jak gruzlik i co 5 min do łazienki biega. Filip sprawdzian za sprawdzianem a uczyc mu sie nie chce. I od dzis rożaniec sie zaczyna wiec zabiegana jestem
 
AndziaK myslę ,że można rano sobie wziąć a wieczorem przytulanko. No i bierz sobie te kwasy omega bo jak masz taki krotki cykl to moze endometrium Ci nie zdazy urosnac ladne do owu.
 
monico kupilas ten lezaczek mamas and papas na allegro?

czarodziejka piekne zdjecia
a malutki synek przecodny jak moj Marcelek
tylko twoj ma loczki a moj nie

gdzie ta nasza DIDO ?
 
images

Dzien Dobry:)
Dziewczyny maz mi dzis mowil ze juz na 100% szesciolatKi nie pojda do szKoly...jednak zerowka:))) Uffff
nasze dzieci nie bede krolikami doswiadczalnymi:) ciesze sie bo troche sie tego obawialam:))))
______________
Zmieniajac temat u nas dzis szaro...buro i ma padac:-(A wczoraj bylo taK cudnie.........
 
Czarodziejka ale jak to ? Cały rocznik 2006? Skąd to wiesz ? Czyli nasze dzieci będą 2 razy zerowke robiły znowu będą program nauczania zmieniać? A ja z innej beczki - wczoraj trafiłam czwórkę w lotto :) puściłam dla jaj tylko jeden zakład na dwa losowania. Może jutro jeszcze coś trafień ;)
 
reklama
Hej!
Mnie to irytuje strasznie z ta szkola:wściekła/y: Moj Witek teraz jest z zerowce przedszkolnej i chyba bedzie robil ja ponownie:baffled: Nie wiem co oni wymyslaja co chwile zmiana planow. Sama nie wiem bo jesli bedzie wybor to nie wiem czy puscic go do szkoly czy co:sorry2:
Nullka gratuluje wygranej.
Kosmo kiedy testujesz?
Beatko wiesz co? ja jutro mam polowkowe i jakis tam dreszczyk emocji mam ,ze moze inny lekarz powie mi nagle ,ze to chlopak? Glupie co? Chyba ewidentne kreseczki sa u mojej niuni prawda?
 
Do góry