reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

czarodziejka to widzę w drodze powrotnej mieliście takie same przygody jak my z Teneryfy w czerwcu. Wracaliśmy z międzylądowaniem na Fuertaventurze i przesiadka do innego samolotu.
Z jakim biurem lecieliście?
Ooooo są zdjęcia?? Super wakacje widać mieliście (ja od czerwca juz o swoich zapomniałam ;-) )

Jeśli chodzi o pytania o mój cykl to monitoring chce robic co drugi dzień 12,14,16,18 dc aż pęknie pęcherzyk a skończymy starania na 14dc albo 15dc w zależności jak wychodzić będą testy owulacyjne i monitoring co będzie mówił.

Jagienka cudowne masz dzieciaczki :-) Śliczna panienka z Lauruni.

My w weekend byliśmy w Tarnowie u znajomych co mają 4letnią córeczkę i jak jechaliśmy autami to ich córka chciała z naszymi chłopakami jechać więc wieźliśmy z tyłu całą trójkę i kurde tak spojrzałam i mówię do męża "fajnie taka trójeczka z tyłu wygląda co?? ciekawe czy doczekamy tego kiedyś?" I to utwierdziło mnie że na 100% chce mieć troje dzieci nawet jeśli to będzie trzech chłopaczków :-)

kosmopolitan a jaki test robiłas Apteczny czy z allegro?? Bo jak z allegro to ja podchodzę do nich na anty bo mi tez cień drugiej w poprzednim cyklu wyszedł i więcej ich nie robie tylko apteczne.
A jak robiłas apteczny to .... wielkie szanse że sie udalo :-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
czarodziejko piekne zdjecia!!!!!!!!!!!!!! urodziwa z Was rodzinka:tak::tak::tak:

nullka test apteczny:tak: no i zrobialam tez drugi raz test owulacyjny tym razem apteczny i pokazaly dwie tluste krechy :tak: pisza ze jak jest ciaza to test owulacyjny ją wykaże pod warunkiem ze sa dwie grube krechy (oczywiscie nie nakrecam sie i nie uzaje tego jako potwierdzenienie ciazy- poprostu z ciekawosci go zrobilam). a dzisiaj rano jak robilam test owulacyjny ten z allegro to tamten mi pokazal druga kreske jasniejsza. tak samo bylo z owulacja- te z allegro za 1zl ciagle pokazywaly mi ta druga kreske ciut jasniejsza, dopiero po poludniu w dzien owulacji 2 grube, natomiast te testy z apteki pokazaly 2 grube kreski juz w przedzien owulacji.
a jak staralam sie o mojego synka to testy z allegro pokazywaly mi przez caly cykl tylko 1 kreseczke :cool:wiec bylam zalamana bo uznalam ze nie mialam owulacji. potem jak zrobilam test ciazowy i zobaczylam 2 kreseczki to bylam pewna na 100% ze to wielka pomylka i nawet mezowi nie powiedzialam:szok: dopiero jak powtorzylam i znowu byly 2 to stwierdzialam ze chyba jestem w tej ciazy:szok:
dlatego ja tez juz bym nie kupila z allegro zadnych testow.
 
Czarodziejko, super zdjecia i widac jacy szczesliwi byliscie tam:-)
Kosmo no to ja zaciskam kciukasy, mysle ,ze sa duuuze szanse ,ze to TO;-):tak:
 
Czarodziejko ja tez cieszylam sie z powrotu do domu z Majorki! :-) PO 3 dniach mialam dosc... Piekne zdjecia!
Aneczko u Ciebie juz wiadomo, ze corcia? Ale super! Monico tez juz potwierdzuila?
Co do fotelika to wielu lekarzy i ekspertow twierdzi, ze w foteliku dziecko moze przebywac dlugo, bo jest tam w idealnej pozycji, w takiej jakiej bylo u mamy w brzuchu i czuje sie tam bezpieczne. Nasz Patryk bardzo lubial, wszystko z fotelika widzial. Krzywil glowke na jedna strone jakis czas i dr powiedzial, ze bardzo dobrze, ze przebywa w foteliku bo dziecko tam jest w takiej pozycji w jakiej powinno byc i jeszcze mielismy mu podkladac cos z jednej strony glowki zeby trzumal prosto. Takze ja kazdemu fotelik polecam, bardzo bardzo.
 
nullka oczywiscie ze celowalam w coreczke:-) na monitoringu bylam 2 dni po stosunku i jeszcze pecherzyk nie pekl (mial 21mm), a nastepnego dnia rano test owu pozytywny, do tego wieczorem bardzo dokuczalo mi podbrzusze (najbadziej ze wszystkich dni). nasteponego dnia na testach owulacynych druga kreseczka minimalnie jasniejsza i zero boli podbrzusza, brak sluzu. takze wszystko wskazuje na to ze owulacja byla 3 dni po stosunku:-)
 
Ollena- ja dopiero po 10 dniach poczulam ze juz wrocilam bym do pl...ale tak to bylo naprawde super....jedynie jedzenie ktore sie powtarzalo, mimo ze pyszne jednak do "pozygania"....chociaz na greckiej kuchni schudlam..jadlam glownie salaty:))))
 
Czarodziejko my jedlismy codziennie gdzies i to jedzenie uszami mi wychodzilo. Frytki, smazone mieso, pizza, spaghetti, syf, bleeeeh, to nie na moj zoladek, juz marzylam o rosolku i lekkich, normalnych obiadkach. Dodatkowo moje dziecko nic nie jadlo :(
Takze my narazie rezygnujemy z wakacji, zbieramy kase na USA, wreszcie pojedziemy po wizy i polecimy do babci:)
 
reklama
napis_hello_bayszczacy_i_migajacy.gif
WitajCie babKi....ledwo sie zwleklam ..wczoraj poszlam spac po 24:szok:no i dzis "człap człap" zeby zrobic sobie kawe....Macius pojechal do przedszKola a ja z maksiulkiem...troche spokoju:))))

piekny dzien sie zapowiada....i cieply ale idzie ochlodzenie...musze dzis mackowi kurtke kupic bo przez te wakacje w grecji nie zrobilam zakupow na jesien i zime..
no nic Milego dnia..
 
Do góry