reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
Jagienka:-) Sliczna niunia i fajny fotelik. Ja chyba dokladnie taki po kuzynki synku bede miala:tak::-)
A nieobecnosc Dido tez mnie martwi. Mam nadzieje,ze nie ma dostepu do netu po prostu
 
BU jak tu cicho sie zrobiło:-(
Czarodziejka dzis chyba wraca albo juz w domku >czekamy na focie:tak:
i jak sie czujesz????
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
No wlasnie cos za cicho. Co juz nikt nie planuje , nie czeka na owu , na II kreseczki?
Dziewczyny odzywajcie sie!!!
Te stare bywalczynie tez mi sie tu meldowac:tak:
Jagienka jak tam dajecie rade?Zdrowe juz dzieci?
Beatka co u was? szykujecie juz dla malej pokoik, kacik?
Monico co u was?
Ja juz intensywnie rozmyslam nad pokojem , w ktorym bedziemy spac z Ninka. Juz mam pewnien plan ale potrzeba jeszcze meza naklonic do przemeblowania;-):-p No i sciany chcialabym przemalowac na taki jasniutki blekit.
 
Aneczko odpisalam ci pw

ja koncze domek, poki mam sily i pogoda piekna wiec siedzimy wiecej poza domem

tak to szukam wozkow łóżeczek itp

w czwartek bylam we Wrocku wybrac kanape do salonu i stoliczek

w nastepnym tyg chce tez pojechac do Wrocka posprawdzac wozki
 
A co tutaj tak cichutko ???
.

BU jak tu cicho sie zrobiło:-(

Weekend ;-)

Jagienka jak tam dajecie rade?Zdrowe juz dzieci?
.

Średnio Aneczko,Dawid skończył antybiotyk,temperatury już nie miał,kaszle sporadycznie ale nadal "mokro",
Oliś kaszle identycznie,od kiedy go inhaluję jest lepiej ale nie mogę powiedzieć żeby był zdrowy...zastanawiam się czy zostawić jeszcze Dawidka w domu czy wyprawić już jutro do szkoły...:baffled:
Mój mąż wczoraj wyjechał do Norwegii...jakoś mi tak dziwnie...ale ogarniam wszystko :tak:
 
Aneczko ja czekam na 2 kreseczki:tak: w czwartek mam termin miesiaczki wiec bede testowac-trzymajcie prosze kciuki:zawstydzona/y: wprawdzie piersi mam pelniejsze jak nigdy przed okresem, ale wole sie nie nakrecac zeby potem sie nie rozczarowac.
 
reklama
Do góry