reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Kinga85, skoro masz takie przeczucie to coś w tym jest. Ja tym razem, powiem szczerze nie myślałam, że coś będzie, natomiast poprzednim razem byłam niemalże pewna a tu owulka się przesunęła i nici z planów a teraz owulka była normalnie i dobrze, że już nie poprawialiśmy w nast dzień czyli w 12dc bo bliżej byłoby chłopca a tak większe szanse na dziewczynkę;) Życzę Kochana powodzenia, daj znać jak już będziesz wiedzieć. Trzymam mocno kciuki;)
 
reklama
Jagienko, milo, że pytasz, noga lepiej, dużo lepiej, prawie całkiem zeszło. Kupilam taki aerozol w aptece, który można chyba w ciąży, bo pisało tylko żeby skontaktować z lekarzem w przeciwieństwie do innych, no i pomogło, Opuchlizna zeszła ale już mnie martwila. Na szczęście zeszła do wizyty u gin;)
 
anagrzymis czemu nie masz odwagi? Nie trzeba się bardzo nastawiać, wystarczy wierzyć;) i być cierpliwą, wiem po sobie;) A brzuszek może Cie bolał bo miałaś owulkę? A ile Synuś ma latek?
 
losiczka na pewno się uda, na córusię to musisz trochę wcześniej, najlepiej zacząć w 11 dzień cyklu, i oczywiście jak mi tu dziewczyny powtarzały trzeba dużo cierpliwości;) a wszystko pójdzie ok. Trzymam kciuki;)
 
asiunia nawet nie wiedzialam, ze zaszlas!! gratulacje:)
Ilu dniowe masz cykle? w ktorym dniu cyklu mialas owu?
No i jak plany mieszkaniowe wraz z zajsciem w ciaze? szukacie czegos dla siebie? :)
 
Ollena Dziękuję, cykle miałam średnio 28 dniowe ale zdarzały się dłuższe. Owulkę miałam w 14 dc kolo południa a serducha 11 dc wieczorkiem, więc wiem, że dusze szanse na dziewczynkę.
Co do planów mieszkaniowych to ciągle szukamy z mężem działki albo domu na sprzedaż ale na razie nic się nie udaje bo albo za drogie a jak już cena nam odpowiada to zaś inne problemy. Póki co mieszkamy u teściów, mamy jeden pokoik i łazienkę i wspólną kuchnię. Nie narzekam ale wiadomo....;) Pewnie jeszcze tu pomieszkamy:) i jakoś się pomieścimy;) już kombinuję jak poukładać wszystko aby było ok. Damy radę;) Ale wierzę, że kiedyś się nam ułoży;) Najważniejsze teraz, że jestem w ciąży;) Na razie nie mówimy nikomu bo to i tak za wcześnie, może po 3 miesiącach jak będzie już widać;)
A Ty Ollena planujesz?
 
ewelin bo za ten kalendarz trzeba zaplacic
inaczej ci nic nie pokaze
to nie jest za darmo
ja przez rok placilam miesiecznie 45f jak bralam na chlopca i na dziewczynke
a 32f jak tylko dziewczynkowe dni

asiuniak kroisz czerwona kapuste gotujesz 10 min i odcedzasz
lekko ostudz i wymieszaj z moczem (porannym) 1:1
jak bedzie kolor rozowy lub czerwony to chlopak
jak bez zmian czyli ciemmny fiolet lub niebieskawy to dziewczynka
asia my tez skonczylismy 11dc a 14 dc mialam O
 
Asiuniak chyba jeszcze Ci nie gratulowałam;-) Gratulacje! spokojnej , zdrowej i dziewczynkowej ciąży:tak::tak:
A Jak tam Bershka? Co z twoimi pigułkami i krwawieniem?
Ech.. nie mam weny .... czekam na usg...
 
anagrzymis czemu nie masz odwagi? Nie trzeba się bardzo nastawiać, wystarczy wierzyć;) i być cierpliwą, wiem po sobie;) A brzuszek może Cie bolał bo miałaś owulkę? A ile Synuś ma latek?

No właśnie niby się nie nastawiałam, bo dopiero zaczęliśmy staranka, ale jak Was tak wszystkie czytam, to też mi sie udziela i chcę coraz bardziej. Jak coś się ze mną dzieję to już myślę i się nakręcam. Owulka to raczej nie była, bo jak robiłam testy owu to wyszło, że była 11 lub 12 sierpnia. A @ ma być 26 sierpnia, choć ja tak regularnie nie mam po tych tabsach. Raz było 28 dni, raz 30 a raz 25 dni. No nic zobaczymy, ale do tego 26 będę cały czas myśleć i myśleć. A potem od nowa przytulanka, w sumie to nie mogę się doczekać:-D
 
reklama
Wlasnie odebralam wynik ujemny czyli ani z tego ani z ostatniej miesiaczki nie ma dzidzi :-( ale jestem silna nie podaje sie bo wierze ze wkoncu sie uda:-) wiec anagrzymis glowa do gory i zadnych dolin;-)

Losiczka masz rację, żadnych dolin, tylko czekamy cierpliwie na nasze córusie.
Może dolin nie mam aż tak (przynajmniej na razie) ale myśli mnie nie opuszczają, myśle i myślę o dzidzi. Patrze na wszystkie dzieciątka dookoła, wózki na allegro już nawet oglądałam jakiś miesiąc temu, ale już przestałam. O matko co to psychika robi z człowiekiem:szok:
Trzymaj się, wielki plus że znów "musicie" sie z mężusiem przytulać.:tak:
 
Do góry