reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Hej.
Beatko moje gratulacje!!!!
Jagienka super wybor Mutsy.Ja miałam spacerówke i służyła nam prawie do tej pory na wieksze spacery.Tylko ja miałam wszystkie 4 koła duże i skrętną oś.
Wszystkim zafasolkowanym Gartulacje. A ja wróciłam z Sopoty i zakochałam się w tym mieście.

Kinga za Ciebie trzymam kciuki.
 
reklama
Monico postaram się być Twoją Czarodziejką. Będę czarować najlepiej jak potrafię.:-)
Szatynko witam Ciebie. Czy już zamierzasz się starać o córunie czy zarazie tylko przygotowania.
Jagienko tez tak uważam ile kobiet tyle gustów.
asiuniak GRATULUJĘ:tak::tak::tak::-D:-D:-D i zdrówka dla dzidzi.
Kinga
za Ciebie również będę trzymać kciuki-mooooccccnnnoooo.
 
Widzę dziewczyny ze wy się udzielacie wieczorem - a ja od rana taka sama tutaj sobie piszę.uuuuuuuu

Czarodziejko wracaj-tyle radości tutaj wprowadzasz.
 
Hej dziewczyny, dawno sie nie odzywałam
Szczerze mówiąc, to śledzę forum na bieżącą i czytam Wasze wypowiedzi od deski do deski (podziwiam kiedy macie czas tak ciągle pisać) ale sama jakoś nie mam odwagi. Nie chciałam truć i za bardzo sie nastawiać. Ale cięzko tak, zwłaszcza jak tak żyje Waszym życiem. Wczoraj strasznie bolało mnie podbrzusze przez całe popołudnie aż do wieczora. Czy to może coś oznaczać? Miałam się nie nakręcać, tak sobie sama wmawiałam, ale coraz gorzej mi to wychodzi. A przeciez dopiero zaczęliśmy staranka i stwierdziłam, że spokojnie jeśli nic na razie nie wyjdzie.
No to by było na tyle z mojego spokoju, hm....
Na tą córcię też coraz bardziej się nakręcam, tak czuje że mój mężuś chciałby dziewuszkę i synuś też już od jakiegoś czasu prosi o siostrę :-) i nie może za bardzo zrozumieć czemu nie chce urodzić, przecież się z tatusiem kochamy? A dzieci są z miłości (moja wersja ;-)). Oj te nasze dzieciaczki kochane.
 
Monico postaram się być Twoją Czarodziejką. Będę czarować najlepiej jak potrafię.:-)
Szatynko witam Ciebie. Czy już zamierzasz się starać o córunie czy zarazie tylko przygotowania.
Jagienko tez tak uważam ile kobiet tyle gustów.
asiuniak GRATULUJĘ:tak::tak::tak::-D:-D:-D i zdrówka dla dzidzi.
Kinga
za Ciebie również będę trzymać kciuki-mooooccccnnnoooo.

jak narazie to tylko przygotowania;-)jeszcze mysle nad za i przeciw
 
Hej dziewczynki ja to mam dylemat tzn juz nie mam bo zdecydowalismy sprobowac zrobic wkoncu te corke tyle ze to bylaby moja 5 ciaza i niczego sie nie boje nie obawiam wiem ze w domu bylby wiekszy chaos ale ja to lubie dzisiaj bylam zrobic beta hcg z krwi bo nie zabardzo sie czuje i nie chodzi mi o ten cykl tylko ze ostatni okres byl jakis smieszny mam jakies dziwne zachcianki na tluste rzeczy choc staram sie ich unikac zrobilam test z moczu ale nic nie wykazal nie nakrecam sie ale wyjerzdzamy w piatek na pare dni i chce wiedziec co i jak bylabym przeszczesliwa tyle ze pewnie bylby znowu chlopak poczety w 19 dniu cyklow 27 dniowych pozdrawiam was goraco:-)
 
Dziewczyny ja jeszcze raz chcę wam polecić te książki o planowaniu płci. Hazel Philips i Schettlesa. Sa to jedyne książki o planowaniu płci poparte przez autorów swoimi 100% wynikami. Jeśli któras juz ma dzieci jednej płci i naprawdę wszystko chce zrobić aby przybliżyć jak najbardziej szanse na urodzenie dziecka innej płci to powinna przeczytać te książki. to bardzo rozjaśnia teorie o planowaniu.
 
Beatko a do Ciebie mam pytanie co do tego kalendarza selnas ze strony baby gender(chyba właśnie go kupowałaś-tak?). Ja się tam zapisałam i tam wogóle mi nie pokazuje tych dni na chłopca i na dziewczynkę . Ogólnie na górze jest napisane tylko że od stycznia 2010 do grudnia 2010 nie ma zidentyfikowanych dni na chlopca i na dziewczynkę. a teraz mamy 2011r, więc coś jest pokręcone.
 
Wlasnie odebralam wynik ujemny czyli ani z tego ani z ostatniej miesiaczki nie ma dzidzi :-( ale jestem silna nie podaje sie bo wierze ze wkoncu sie uda:-) wiec anagrzymis glowa do gory i zadnych dolin;-)
 
reklama
Beatko a na czym polega ten test kapuściany? Wiem, że tam wcześniej coś pisałaś ale to już tak dawno, że nie chce mi się szukać;)
 
Do góry