reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
Nagrzebałam się w internecie o testach na płeć i choć na polskich stronach mało tego to na angielskich i amerykańskich sporo. Wygląda na to ,że przeważnie dziewczynom sie ten kapuściany test sprawdził.Z tego co wyszukałam w necie na polskich stronach to wychodzi na to ,że chodzi chyba po prostu o ph moczu w ciąży. Kurcze ciekawe to bo ja zwykle miałam trochę za wysokie i przy chłopcach w ciąży też. Jakby teraz wyszło niskie to chyba duża szansa na kobitkę by była;-):tak:
Zatem dzisiejszy plan to .. dorwać gdzieś czerwoną kapustę :-D
Wieczorem idę do gina i jak wszystko będzie dobrze to rano sikam i robię test:happy:
 
Aneczko to z terminem porodu dzieli nas 10 dni :) :)
14 luty tez specjalna data :-)

ja chlopców tez rodzilam po terminie a Misiek dodatkowo mial byc wywolywany

jaz zrobisz test z kapusty to ja po Tobie tez zrobię, chociaz mam cykora
 
napewno chodzi o ph, mozna zmierzyc chyba papierkiem lakmusowym i na to samo wyjdzie, to czysta chemia, kwasne odbarwia roztwory tak jak cytryna, tylko co przy dziewczynkach ph moczu jest niskie?? a przy chlopcach zasadowe?
 
No właśnie ponoc przeważnie tak jest. Z papierkami wiekszy problem niż kapustą bo nie wiem gdzie takie paski kupić. Swoja drogą pewnie też sporo zależy od diety
 
wiesz nie wiem jak to działa bo nie wiem jakie ph ma wywar z kapusty:dry: Może ma kwaśny i przy niskim się mała zmienia a przy zasadzie kolor robi się inny.
 
wlasnie z ta kapusta na ang forum sa troche sprzeczki
bo w praktyce jak dodasz ocet do kapusty czy cytryne to zabarwi sie na rozowo
a jak dodasz sode to zostanie ciemny fiolet
a w tym badaniu na plec to na dziewczynke ma zostac fiotet ciemny
a na chlopca rozowe
i tak to sie zgadza na filmikach na youtube
mi caly czas wychodzi cimny fiolet a robilam pare razy
a ph paski mam i sparwdzam codziennie rano
i mam od 5 do 6 zalezy od dnia
nigdy nie mialam wiecej niz 6
dziewczynka 4 do 6
chlopiec 7 do 9

monico ja tez ma ostatnio dola
i tez boje sie ze wszystko spadnie na mnie
a w dodatku ta rodzina mojego M
ostatnio moj M rozmawial przez tel z bratem
i tamten sie dziwil ze zdecydowalismy sie na 3 dziecko
ze jemu by sie nie chcialo itd
i ze robimy druzyne pilkarska bo zalozyl ze chlopak bedzie
normalnie oszleje :wściekła/y:
ta jego rodzina mnie wykonczy
ja musze miec Hanie bo oni mnie zjedza jak bedzie chlopak
aha i jeszcze imie dla chlopca im sie nie podoba ktore wybralam w razie czego
to bedzie Leon
szkoda gadac co powiedzieli
i u mnie tez raczej nie ma par ktore maja wiecej niz dwoje dzieci
 
reklama
gratuluje nowych fasolek!!!!!!!!!!!:yes:
oczywiscie kciuki za córeczki:-)

Beatko mozesz jeszcze raz napisac dokladnie jak sie robi ten test z kapusty bo chce przekazac to bratowej ktora jest juz w polowie ciazy a nadal nie wiem jaka plec. oczywiscie tez marzy o coreczce:tak:
przy moim urwisie nie mam jak przesledzic kilkunastu stron wstecz
 
Do góry