reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

dzieki Jagienka
to i ja bede czekac cierpliwie
ale nie chce sie nastawiac na chlopca
chce wierzyc ze to dziewczynka bo wiara czyni cuda

a w ktorym tyg powiedzieli ci na usg ze to dziewczynka?

dzieki Daggy ja sie wlasnie staram nie przejmowac
ale jak oni nakrecaja mojego
to wybucham :wściekła/y:
ja sie denerwuje i dzieci slysza
dlatego ja bym juz chciala wiedziec
zeby im pyski pozamykac
widze ich raz w roku 2 tyg
na dzieci mi nie daja
nie pomagaja nam bo nie potrzeba
wiec co im do tego
oni nawet sie nie pytaja o mnie jak sie czuje
a jak bylam z chlopcami z ciazy to natretnie sie wypytywali o mnie az mnie to wnerwialo

bo ogolnie to dobrze z nimi zylam
tylko teraz przez ta ciaze cos im sie nie podoba
 
Ostatnia edycja:
reklama
Udało sie mojej mamie dorwać paski lakmusowe do pomiaru ph. Beatko ph mierzy się też rano? Próbowałaś mierzyć np. w ciągu dnia? Ja się boję troche testować bo ja zwykle miałam dość zasadowe i nie wiem czy to nie przez moją dietę. No i jak mi teraz wyjdzie 7,5 to znaczy ,że chłopak? Ciekawe jak dużo w tym prawdy
 
Jagienko, ja tez mam żylaki.....po babci...powiedz mi skierownie na badania daje lekarz 1 kontaktu?

Tak,ale mi nie dał bo stwierdził że nie ma takiej potrzeby :baffled: i dla własnego świętego spokoju poszłam prywatnie ale tylko na dopplera żył (naczytałam się o zapaleniach żył,zakrzepicach itp) bo do flebologa dopiero po połogu mam się zgłosić gdyby coś zaczęło się dziać bo w ciąży oni niechętnie podejmują jakiekolwiek działania...chyba że miałabym widoczne,wypukłe żylaki,nogi bolałyby bardzo i puchłyby.
Mam nadzieję że skoro żyły mam drożne (i głębokie i powierzchowne) i zastawki zdrowe to mogę wierzyć lekarzowi że wszystko unormuje się po porodzie :tak:

dzieki Jagienka

a w ktorym tyg powiedzieli ci na usg ze to dziewczynka?

Pierwszy raz? W 17tc

Aneczko,ph pokaże Ci też zwykłe badanie moczu,ja np mam 5
 
Ostatnia edycja:
chyba najlepiej z rana tak jak robi sie badania czyli z rannego moczu na czczo, jedzenie zmienia wartosc

w badaniu ja np ze stycznia mam podany kwasny bez wartosci ph

to ciekawe
 
jagienka 5 to typowo na dziewczynke
dlatego cos w tym jest
powinno byc z rannego moczu
tego pierwszego czyli nawet o 4 rano
ja mam roznie
rano zawsze 5 lub 6
a popoludniu raz mialam 7 a raz 4.5
wiec wydaje mi sie ze ranny jest najlepszy
 
beatko Ty najlepiej porozmawiaj z mezem i powiedz zeby nie spowiadal sie swojej rodzinie ze wszystkiego...po co juz sie imionami chwalil? zeby dac im powod do komentarzy... Ja bym im powiedziala, ze plci nie znam, imiona to tajemnica i niespodzianka, po porodzie dowiedza sie wszystkiego jak beda chcieli. Tak to tylko maja powody do komentarzy i plotek miedzy soba. A btw jesli Leon to nie imie dla dziecka tylko dziadka to trzeba bylo powiedziec, ze Leon tez kiedys dziadkiem zostanie i lepiej takie imie jak takie ktore pasuje TYLKO do dziecka. Np Kajtus, Kacper i wiele innych wg mnie ;)
 
Paski dotarły:-)
oczywiście pierwsze co zrobiłam to pobiegłam do łazienki nasikać;-):-D
No i ph 6 więc jak na mnie bardzo kwaśne. Zobaczymy rano a teraz czekam cierpliwie na wizytę u gina:baffled:
 
Ollena juz z nim rozmawialam
i on jest jak baba nic nie utrzyma w tajemnicy
ale mam taki pomysl zeby nikomu procz was nie powiedziec o plci
nawet moiemu
tym bardziej ze jemu jest obojetna plec
a on sie nie interesuje co kupuje wiec po cichu bede sobie kupowac rozowe ubranka
jak juz sie Hania potwierdzi
co w na to ?
kurcze tylko zebym wytzrymala
bo to kawal czasu

Aneczka wynik piekny ale zrob jeszcze rano dla potwierdzenia
 
reklama
Beatko o ile wytrzymasz zeby mu nie powiedziec ;) mysle, ze jak dowiesz sie ze to dziewczynka na 100% to ze spiewem na ustach pobiegniesz mu powiedziesz :-D
Oj przez Was bedzie mnie kusilo zeby sie plec poznac jak juz bede w ciazy, oj bedzie kusilo... ;) No ale nie dam sie, to juz dla mnie zadna atrakcja pozniej rodzic wiedzac ;)
 
Do góry