reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Czarodziejka a wy osłabialiście plemniczki?

U nas mała sypia bardzo dobrze od poczatku. jak była malutka budziła sie około 2 zjadała i szła spac dalej tak do okolo 6. jak skończyła dwa miesiące zaczęła przesypiać noce mniej więcej do 6.
Tera chodzi spać ok 20,30 i spi do 7 czasem do 7,30 także jest super. Ale synek jak był mały dawał żaru w nocy.................do tej pory pamiętam!

Okruszynko, ale czy gdy kładziesz ja spać ok 20 to dajesz jej jeszcze jeść czy śpi do rana bez jedzonka?
Moj Kubuś spi do 6 od jakos 20 ale je około 23 jeszcze.
 
reklama
Okruszynko, ale czy gdy kładziesz ja spać ok 20 to dajesz jej jeszcze jeść czy śpi do rana bez jedzonka?
Moj Kubuś spi do 6 od jakos 20 ale je około 23 jeszcze.

jak zje po 20 to do rana juz bez jedzenia i picia wytrzymuje:-) i rano wcale tak sie nie rzuca na to mleczko wieczorem zjada 230 a rano 150 to max:-)
 
Nie wiem czy to juz bylo tu wcześniej zamieszczane, ale może komuś się przydać :)

Zaplanuj płeć dziecka

Ahaha, zrobiłam sobie quiz ile będę miała dzieci i pokazało, że 2 :d Ciekawe, czy jeszcze dwójkę czy z uwzględnieniem tego, które już mam ;p
 
Ostatnia edycja:
Czarodziejko powiem Ci tak, ze z tym osłabianiem też róznie bywa. Np mysmy mieli problem, bo moj M produkował bardzo dużą ilosc chłopaków i one sie nawzajem zabijaly tzk obumierały bo miały zbyt ciasno tak to lekarz tłumaczył i u nas ratunkiem było częste przytualnie sie. :-D także to co niektórzy lekarze uważają za osłabianie chłopaków ui nas je wzmacniało :p
 
Witam dziewczeta......dzis obudzilam sie z jakas taka super energia, wczoraj moje psiapsiolka urodzila coreczke, poszlo szybko i wszystko dobrze.....mala jest piekna:):)
To tak na wstepie:)

Tusia......ja tez juz bym chciala zeby bylo po, a jak sobie przypomne jak syn dal mi popalic przez pierwsze 2 lata to zaczynam plakac ze ja tego drugi raz nie zniose...:(

Mam nadzieje ze dzis bedzie wiecej sloneczka.....milego

Czarodziejka....tylko pozazdroscic MAksia:). Z tym planowaniem to jest tak , ze niby ma byc coreczka ale termin z usg wogole nie wskazuje na to zebysmy byli w stanie cos przewidziec bo mam az 3 tygonie roznicy miedzy tym co powinno byc a tym co jest ...hahahahha
 
Hej dziewczynki :happy:

witam po weekendzie...u nas po piątkowej nawałnicy przez całą sobotę nie było prądu, wody, ani zasięgu w telefonach!! :wściekła/y: masakra jakaś! 5 km od nas przeszła trąba powietrzna! :szok: za to wczoraj mieliśmy gości i nie miałam czasu na neta ;-)

u nas dzisiaj piękna pogoda więc zaraz zmykamy na spacerek :tak:

Kinga spóźnione ale najserdeczniejsze życzenia urodzinowe!!!! buziak.gif
a jak tam Filipek?

Joanna mówią że jak pierwsze dziecko było niegrzeczne to drugie będzie aniołkiem czego Ci życzę :tak: chociaż ja póki co mam drugie grzeczne dziecko :-)

Pozdrawiam Was dziewczynki i życzę miłego dnia! :happy:
Buziaki
 
Czy sprawdziło się u Was to, iż poczęciu dziewczynki sprzyja orgazm kobiety po wytrysku mężczyzny, albo na odwrót (wcześniejszy orgazm kobiety[przed wytryskiem]) poczęciu chłopca? :) Proszę o duuuuuuuuużo wypowiedzi!
 
reklama
Do góry