reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Drodzy. Dzisiaj (13.10) około godziny 18:30 przez 30 min. nie będzie dostępu do forum. Związane jest to z pracami technicznymi.

reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
Nie patrzcie na te posty edytowane ok:tak:bo jak chce pisać to zawsze są(miałam wcześnie pozaznaczane ale potem "problemy"tu w forum co musiałam przegladare zmienić itd.)i zawsze kasowałam ale nie chcą zniknąć co może jak teraz napisze posta z nimi to już nie będą:confused:


A tak wg to niezłe jaja co ja się naszukałam zdjęcia Tomaszka:-Djuż wole nie mówić:-Da to zdjęcie jest w rozpakowanych mamusiach:-D

AGNIESIAK cudeńko z Tomaszka:-)macie już waszego upagnionego syneczka jeszcze raz GRATULACJE!!!!:-)
Dodzwoniłam się do innego ginka i opowiedziałam mu moja historię... powiedział że to na 99 % ciąża i kazał przyjechać dziś.. wiec mam wizytę o 17:15. Bo lek nie zaszkodzi ale lepiej na zimne dmuchać i trzeba to przebadać, a torbiel bardzo często się zdarza w ciąży. Pewno odstawi mi lek i da Luteinę albo coś innego...a do tego pierwszego już nie pójde choćby był ostatim lekarzem na świecie... Bardzo mnie zawiódł bo chodziłam do niego jak byłam z Czarkiem w ciąży,,, Dziwczyny jakie ja głupoty gadam.... słowa mi się mylą... mówie mówie a po chwili wszyscy się ze mnie śmieją. Wczoraj jadąc samochodem coś M opowiadałam i mówie do niego " Działa na mnie jak byk na płachtę" on zaczoł się śmiać i pyta " To jak ten byk działa na tę płachtę?" A ja chciałam się poprawić i mówie " Nie działa na mnie jak płachta na czerwonego byka" Po czym rykneliśmy śmiechem... Z kąt mi takie bzdury do głowy przychodzą??? w głowie się nie mieści he he he... A rano napisałam e-maila do jakiegoś ginka z poznania znalazłam go w googlach i on mi odpisał tak :

ww 22 dniu ciąży nie widać ( chodziło o 22 dc)
widać ją około 7 dni po okresie
provera nie zaszkodzi dziecku ale w takim wypadku należy ja przerwać
takak torbielka równologle z ciążą zdarza się i wymaga na razie tylko obserwacji
jeśli 2 kreski to 100% ciaża
na razie folik i witaminy


Tak mi napisał... cieszę się bardzo ale również boję... Dziewczyny.. Wiem że macie mnie już serdecznie dość... przepraszam was że tak zamulam..wybaczcie proszę...

Tusiu, a mi bardzo podoba sie Twoj avatar. Jest taki pozytywny :) juz dawno mialam to napisac. Na pewno bedzie wszystko dobrze :)

A ja wlasnie w kuchni stluklamszklana pokrywke od sloika, rozsypala sie w mak az na przedpokoj...wrrr...nie dosc, ze ogoda wstretna to w dodatku wszystko mi z rak leci.

Witajcie dziewczynki :happy:
U nas dziś bardzo wietrznie...byliśmy troche z Kacperkiem na dworze, Kacper miał radoche bo łaził po kałużach które stoją u nas na podwórku a ja chyba się trochę przeforsowałam :-(sprzątałam na podwórku psie kupy bo po stopnieniu śniegu wiecie co było :szok: i za bardzo się zmęczyłam....teraz leżę sobie w łóżku z laptopem i odpoczywam :tak: kupiłam sobie taki stolik pod laptopa i bardzo fajnie mi sie teraz pisze :tak: a dzidzia od czasu do czasu kopnie :-)

Aha...zainstalowałam sobie przeglądarkę Mozilla Firefox i już mi tak nie muli :tak:

Patrysiu ja też miałam Explorer i strasznie mi muliło....poprosiłam M aby mi zainstalował inną przeglądarkę i powiedział że ta Google chrome jakoś dziwnie wyglądała i zainstalował mi Mozille :tak:nie wiem czy jest lepsza....
 
Właśnie dostałam wieści od mojej siostry:-)

Kochane modlitwy pomogły!!!

Bartuś jest w domku właśnie wrócili ze szpitala(i oby już tak zostało):-D

Ma malutką dziurke na serduszku do kontroli mają jechać za 2-3 miesiące:tak:Ogólnie jest zdrowym chłopcem:-)mam nadzieje że teraz po moim w miare dobrym poście już niepogorszy sie bo zauważyłam że przeważnie tak się dzieje BERSHKA ty wiesz co mam na myśli:sorry2:TERAZ JUŻ MUSI BYĆ TYLKO DOBRZE!
 
Nie patrzcie na te posty edytowane ok:tak:bo jak chce pisać to zawsze są(miałam wcześnie pozaznaczane ale potem "problemy"tu w forum co musiałam przegladare zmienić itd.)i zawsze kasowałam ale nie chcą zniknąć co może jak teraz napisze posta z nimi to już nie będą:confused:
Patrysiu musisz na forum odznaczyć te posty które wcześniej zaznaczyłaś żeby je zacytować to Ci się nie będą już pokazywały....ja też tak miałam:baffled:...to jakieś niedociągnięcia w działaniu nowego forum!

Dzastina jak po wizycie u gina???

Ja zaraz zmykam usypiać Kacpra...dzisiaj moja kolej ;-)
 
Właśnie dostałam wieści od mojej siostry:-)

Kochane modlitwy pomogły!!!

Bartuś jest w domku właśnie wrócili ze szpitala(i oby już tak zostało):-D

Ma malutką dziurke na serduszku do kontroli mają jechać za 2-3 miesiące:tak:Ogólnie jest zdrowym chłopcem:-)mam nadzieje że teraz po moim w miare dobrym poście już niepogorszy sie bo zauważyłam że przeważnie tak się dzieje BERSHKA ty wiesz co mam na myśli:sorry2:TERAZ JUŻ MUSI BYĆ TYLKO DOBRZE!
Patrysia to wspaniałe wiadomości!!!! :-):-):-) Dużo zdrówka dla Bartusia! niech zdrowo rośnie i się rozwija! :tak:
 
Joluś my z mężem też korzystamy z mozilli i jestesmy zadowoleni :tak:
kiki najlepszego dla księżniczki z okazji ukończenia pół roczku :-) nałogi powiadasz hihi pewnie tak..:-p;-)
 
Heyka

Patrysiu jakie dobre wiesci, zdrowka dla Bartusia:)
Dzastinka no jak tam? nic tu mam nie skrobniesz?

Grafika na forum spoczko, jedna rzecz mnie strasznie denerwuje, bo jak chce sobie powiekszyc załaczniki tzn zdjecia to mnie wywala z forum!!!!sic, chciałam zobaczyc Pyszczka na spacerku i co tam Kinga wkleiła i lipa!! wywaliło mnie z forum!
W sumie to dwie rzeczy, jak sie cytuje kogos to po co ta dziura? jak piszesz od siebie to tekst jest na gorze, a cytat od połowy wiadomosci...
Ja tam parcia nie mam, ani mi sie nie spieszy, ale z ciekawosci chciałabym poznac swoj cykl, kiedys było 28-29dni a teraz... no nie wiem ...

Miłego....................
 
Ostatnia edycja:
reklama
jeżeli chodzi o forum to teraz kwestia przyzwyczajenia dziewczyny.
Jest zdecydowanie nowocześniejsze i lepsze jak dla mnie ale każdy ma swoje zdanie;)

idę kąpać Filipa bo czas.
potem jeszcze zajrzę! ;)
 
Do góry