reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
Wcale nie uważam że twój Kubuś jest malenki jak na swój wiek... jest normalny. I wygląda świetnie. Dużo szkrabek przeszedł, już na starcie los dla niego był straszny... Jest śliczny i piękniutki... i ma takie piekne oczka;-);-);-) zakochać się można od pierwszego wejrzenia... ja się zakochałam:tak::tak::-D:-D
 
Kindzia tak owulkę mam teraz... albo była wczoraj albo dziś....brzuch mnie tak lekko kręci.. ostatnie serducho było w niedziele w nocy.. dziś mamy wtorek.. jutro wraca mąż w nocy więc powtórzymy dla pewności... ale chyba już po...bo śluzu coraz mniej... najwięcej było z niedzieli na poniedziałek.. W sumie to się nie nakręcam bo wiesz... ja ogólnie zajść nie mogę i już mi tak nie zależy na płci tylko na zdrowym dziecku... nie ukrywam że chciałabym dziewuszkę ale jak Czarek będzie miał braciszka to też będzie super...Dziś mam 16 dc... Z Czarkiem zaszłam w 19 dc biorę też pod uwagę że owulki mogło nie być wcale.. jednakże wydaje mi sie że już była... he he he he ale nakręciłam... :-D:-D:-D

Marceelkowa Mama ale dzidzia piękna... coś mi się wydaję że to mały facecik:-D:-D:-D mieszka w twoim brzuszku:-D:-D
Dziekuje wszystkim za mile slowa:-)
Jesli chodzi o plec to na razie nie mam zadnych przeczuc ani nikogo nie slucham bo jak bylam w ciazy z Marcelkiem to wszyscy dookola wlacznie ze mna (hi hi) mieli " przeczucie" , ze bedzie dziewczynka;-)
Jak juz bede wiedziec na pewno dam znac;-)
 
dziękuje Dzastina za miłe słowa :happy:


macie jakis stronki z mebelkami dla dzieci? moze kupowałyscie cos do pokoiku waszych pociech?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Dziekuje wszystkim za mile slowa:-)
Jesli chodzi o plec to na razie nie mam zadnych przeczuc ani nikogo nie slucham bo jak bylam w ciazy z Marcelkiem to wszyscy dookola wlacznie ze mna (hi hi) mieli " przeczucie" , ze bedzie dziewczynka;-)
Jak juz bede wiedziec na pewno dam znac;-)

Na prawdę nic nie czujesz??? Ja czułam że będę mieć syna zanim dowiedziałam się że jestem w ciąży:-D:-D pamiętam jak dziś .. powiedziałam do mojej przyjaciółki " Paula ja jestem w ciąży...bedę mieć syna" pamiętam też, że się ze mnie śmiała a ja i tak wiedziałam swoje... No i widzisz?? Mój syn już taaakiii duży:tak::tak::tak: Ale prawda jest taka że nie ważna płeć... waźna zdrowa dzidzia:-) bez dwóch zdań wszystko będzie ok... ja to wiem.. Dasz znać czy moje przczucia się mylą...;-);-)

Paula jeśli chodzi mi o ciebie.... to na bank mieszka u ciebie mała kobietka... nie wiem czy się mylę czy nie...ale tak czuję... ale to moje odczucia ja tylko tak piszę, zobaczymy czy się sprawdzą;-);-);-);-) buziaczki dla was kobietki... miłego wieczorku:-D:-D:-D
 
a mnie sie wydaje na odwrót Paula syneczka a Marcelkowa mama córeczka :-p a u Anufifi juz teraz wiem, ze bedzie córeczka :tak::tak::tak:


pamiętacie Magda3 ? juz pewnie ma takie półroczne dziecko, szkoda ze sie nie odezwała od tego czasu do nas :zawstydzona/y::-(
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Kinga właśnie miałam Ci pisać że nam ortopeda zalecił w domu chodzić bez kapci :tak: no a my zawsze Kacpra goniliśmy żeby kapcie zakładał :zawstydzona/y: i masz!!! ale ćwiczymy, dziś kupiliśmy wkładki do butów i mam nadzieje że będzie ok :tak:
No u nas właśnie Filip też tylko bez kapci a nawet boso lubi dreptać. Skoro to jest po niekąd zdrowe dla dziecka to ja nie mam nic przeciwko i zmuszać go do noszenia kapci już na pewno nie będę! ;-)

Miłego wieczorku życzę:)
 
Paula jeśli chodzi mi o ciebie.... to na bank mieszka u ciebie mała kobietka... nie wiem czy się mylę czy nie...ale tak czuję... ale to moje odczucia ja tylko tak piszę, zobaczymy czy się sprawdzą;-);-);-);-)


a mnie sie wydaje na odwrót Paula syneczka (....)

Hehehe :-D ciekawe która z Was ma racje? :-) bo któraś ma ;-) ja mam przeczucie na córeczkę....no ciekawe :-):-):-)

macie jakis stronki z mebelkami dla dzieci? moze kupowałyscie cos do pokoiku waszych pociech?
Bershka mi się bardzo podobają te meble :tak: ale niestety sporo kosztują :-(
Meble dla dzieci - meble młodzieżowe - pokój dziecięcy - meble dziecięce - łóżeczka dziecięce - łóżka dla dzieci - Meblik.pl

NOWOŚĆ SAWANNA MEBLIK DLA DZIECI I MŁODZIEŻY (921577974) - Aukcje internetowe Allegro

NOWOŚC FORMUŁA MEBLIK DLA DZIECI I MŁODZIEŻY (921578047) - Aukcje internetowe Allegro

NOWOŚĆPODRÓŻNIK MEBLIK DLA DZIECI I MŁODZIE (921578042) - Aukcje internetowe Allegro

http://allegro.pl/item921578015_nowosc_new_oceanic_meblikdla_dzieci_i_mlodziez.html

i coś dla dziewczynki :happy:
NOWOŚĆ KSIĘŻNICZKA MEBLIK DLA DZIECI I MŁODZ. (921577990) - Aukcje internetowe Allegro

NOWOŚĆ ORCHIDEA MEBLIK DLA DZIECI I MŁODZIEŻY (921578033) - Aukcje internetowe Allegro
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Do góry