reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

eee tam Paula ....160 w kapeluszu ...żadna wielka....wiecie ...jak dowiedziałam sie o chorobie mamy strasznie to przezyłam....potem to od siebie odsunełam...jakbym nie przyjeła do wiadomości ...nie widziałam jak sie pogarsza...wierzyłam w cud....nada wierze ...ale sa chwile gdy ktos zabiera mi ten optymizm....nie wiem z czego to wynika...moze przez święta...ale dzisiaj duzo rozmawiałam z mamą ...jest w lepszej formie ....moze musi odpocząć ...mam nadzieje....
dziękuje wam za miłe słowa

Dzastina objawy masz faktycznie fasolkowe....mam nadzieje ze tym razem sie udało....kiedy zatestujesz???
 
reklama
Dzastina, dziękuje ! w końcu zrozumiałam i jutro zrobię danie :tak:

Anufifi to dla Ciebie ciezkie chwile i tylko wiara w lepsze jutro powstrzyma Cię od łez i załamania. U nas stał się CUD i u Was też taki będzie. Wierzę w to...modlitwa czyni te cuda!!

Kiki piękne zdjęcie

Pati....no pewnie już świętuje !! :-D jak będzie mieć córeczkę uwierzę w planowanie płci :tak: póki co ...nie wierzę ;-)


miłego wieczorku
 
aniu widzisz dzisiaj mamie juz lepiej..ciesze sie razem z toba,,rozmawiaj z mama wspieraj i kochaj to naprawde potrzebne twojej mamusi,jestes wielka popieram,,

paula dziekuje..ale bym zjadla takiego gofra,,kiedy wracacie do domku?

pati napisz cos my tu czekamy a ty nic nie piszesz

bereshko jak kubus?
 
Pati jaka płeć? napisz coś bo czekamy z niecierpliwością :tak:

Kiki nie wiem jeszcze kiedy dokładnie wracamy, napewno po Nowym Roku może w niedziele albo w poniedziałek :tak: ja mam zwolnienie do 11 stycznia więc nie muszę się spieszyć ;-)ale musimy wracać niedługo bo nasza psina tęskni i nie chce jeść :no:

Aniu cieszę się że mama lepiej się czuje...święta mimo że to piękny i miły czas to jednak są męczące, napewno mama potrzebuje odpoczynku :tak:
 
kiki kubus jest super!! czasami mysle ze Bóg zesłał mi Aniołka :sorry2::tak: kupilam wage na allegro i czekam na przesyłke. Bede go wazyc codziennie tak jak w szpitalu. Nie bede musiała latac do przychodni. A mój starszy synek złapał jakąs infekcje. Byłam z nim u lekarza i oskrzela czyste, oby tylko Kubus nic od niego nie złapał bo jak tylko u Kubusia wystąpi gorączka powyzej 37,5 musimy jechać do Krakowa :-( w takim przypadku pierwsze co wykluczają zakażenie cewnika a później dopiero robią posiewy infekcyjne

gdzie ta Pati ? :nerd::confused:
 
Piękne kreseczki !! :) Ale sie cieszę:)

Msdracula moja GRATULACJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1
dziękuję :-D

Pati i jak tam?
Anuffi bardzo współczuję:-(
Dzastina ja nie miałam żadnych objawów, jedynym była temperatura na tydzień przed @ 37,4, która utrzymuje się do teraz :tak:nie chcę cię nakręcać ale to dobry objaw, a kiedy testujesz?
 
aniu widzisz dzisiaj mamie juz lepiej..ciesze sie razem z toba,,rozmawiaj z mama wspieraj i kochaj to naprawde potrzebne twojej mamusi,jestes wielka popieram,,

paula dziekuje..ale bym zjadla takiego gofra,,kiedy wracacie do domku?

pati napisz cos my tu czekamy a ty nic nie piszesz

bereshko jak kubus?

ja w planowanie plci nie wierze,prawdopodobnie chlopczyk...
powiedzial ze jemu wydaje sie ze to chlopczyk ale daje szanse na dziewczynke bo w 17 tygodniu "palaczek" jest widoczny i u chlopca i u dziewczynki...ale raczej chlopiec:-(
 
Pati super...bedziesz miala facecika:tak::tak::tak::tak: oby byl zdrowy, przecież kochać go będziesz tak samo mocno;-)

Dziewczyny nie wiem kiedy za testuję.... boję się jak jasna cholera jednej krechy... dlatego postanowiłam się jeszcze wstrzymać... Wiem że musze to zrobić.... i najprawdopodobniej zrobie test w sylwestra rano.... czyli 31 grudnia.... no chyba ze wymięknę i go nie zrobię..albo jeśli @ przyjdzie to oczywiste... teraz sobie siedzę i czuję jak mnie muli tak w gardle..dziwnie jakoś...pewno to stres....albo przejadlam się krokietami:shocked2::shocked2::shocked2::shocked2: do jutra kochane... zmykam sie położyć bo nie najlepiej się czuje.... jutro ranozamelduję się z temperaturka:-) buziaki slodkich snow wszystkim:-):-):-):-)
 
ja w planowanie plci nie wierze,prawdopodobnie chlopczyk...
powiedzial ze jemu wydaje sie ze to chlopczyk ale daje szanse na dziewczynke bo w 17 tygodniu "palaczek" jest widoczny i u chlopca i u dziewczynki...ale raczej chlopiec:-(
pati nie smuc sie :tak:chlopcy sa wspaniali..ja mam 3 chlopcow i 4 dziewczynke..za 4 razem sie uda a moze to jest dziewczynka zobaczymy za kilka tygodni..:tak:;-)u naszej agnieszki tez tak bylo-mial byc alanek a jest waneska..wiec usmiechnij sie:-D:-)
 
reklama
Do góry