reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

BERESHKO KOCHANY KUBUS::BEDZIE LUBIAL SPACERKI::SPAL CI LADNIE;MOJA DERYA NA SPACERKA RAZ SPI RAZ NIE JAK JEJ TAM SIE CHCE::DERYA JESZCZE MOJA NIE SPI-A KUBUS?SPI CI JUZ CALE NOCE CZY WSTAJE JESZCZE::MOJA DERYA TO SPIOCH JAK IDZIE SPAC TAK KOLO 22 to wsaje miedzy 10 a 11.30 ..


łooo to u mnie tak dobrze dzieci się nie mają :-DKubus już śpi na noc od 20.00 i wstaje na jedzonko około 01.00 i śpi do rana. Ja i tak mam nakaz karmienia go w nocy co 2h bo dostaje bardzo małe dawki jedzenia ale przeciez nie bede go męczyć i siebie ;-) zaległe jedzonko nadrabia w ciągu dnia :tak: no u nas to był 1 spacerek zobaczymy co będzie na kolejnych :happy2:
 
reklama
bereshko to derya tez je w miedzy czasie jak spi..jak zje o 22 to o 5 lub 6 daje jej butelke na spaniu a potem juz co 4 godzinki..juz dostaje soczek kaszke obiasdki ale nie smakuje jej prawie nic pluje wszystkim..tylko kaszke zajade..

dobranoc dziewczyny zycze wam kolorowych snow
 
Pati- ja także przekonałam się ze nie jest ważna płec!!!! Naprawde!!!
Mi jak ginka powiedziala w 17 tygodniu ze siusiek to tez dziewczyny pisały ze to nie mozliwe bo przeciez ja bylam pewniakiem ze bedzie dziewczynka!!! Wstrzelilismy sie z męzem ponad 3 dni przed owulką.....i co...i bedzie synek..i bedzie to najkochańsze nasze dziecko. Nie było to łatwe bo wiadomo jak czlowiek się nastwi albo jak czegoś bardzo pragnie........ale teraz gdy o tym myśle....to było żalosne!!! Nie jestem przeciwniczką planowania...albo przynajmniej prób planowania bo chyba tak raczej trzeba to nazwac..wrecz przeciwnie....kazdej matce ktora pragnie konkretnej płci zawsze o tym powiem!!! Myślę jednak ze te wszystkie metody są dla ludzi, którzy traktują to z przymrużeniem oka, którzy naprawdę zakładaja ze moze być inaczej niz by chcieli a jednak to nie zmieni ich stosunku do dziecka które ma przyjsc na swiat!!!! Niestety wiele kobiet tak bardzo sie nakręca i wierzy w te metody ze jest dramat w momencie gdy potoczy sie inaczej!!!!
Mój mąż jest dumny jak paw ze bedzie miał synów...choć wspomina mi co jakiś czas o trzecim dziecku!!!!! Ja nie mówie nie choc na tym etapie ciązy na jakim jestem nie w głowie mi kolejna ciąza :-D Za lat kilka moze mi sie odmieni...obiecalam sobie jednak, że jesli zdecydujemy sie na 3-cie dziecko to tylko z przekonaniem ze pragniemy miec DZIECKO a nie dziewczynkę a co Pan Bóg da to bedziemy kochać nad zycie!!!!!!!

Na koniec Ci "powiem " ze pewien (dla mnie Wielki Duchowy) Nauczyciel powiada:
"Zeby zawsze pamietac ze dziecko ktore ma przyjsc na swiat to być moze WIELKA DUSZA....i nie ma znaczenia jakie przywdzieje ubranie tj czy bedzie synem czy córką!!!!!!!!!
Ale ja myslę ze Ty to wiesz!!!!!:tak::tak::tak::tak::tak::tak:


I ja zyczę KOLOROWYCH:-)
 
Ostatnia edycja:
Haloo dziewczynki :)
no i przypadkowo wpadłam znow na jakieś nowości u Was
przedewszystkim gratuluje zafasolkowanym!!!!:tak:
Bershka Kubus grzeczny słodki chłopczyk, fajnie z ebedziesz miec wage, ja jak z mała lezałam 2tyg w szpitalu tez sie przyzwycziłam do wazenia jej bo to była codzinna czynnosc teraz tez ja waze ale najpierw staje sama na zwyklej wadze a potem z małą i wazy teraz 7,5kg ale wiadomo ze to nie tak dokładne jak ta waga dla dzieci.... ale orientacyjnie wiem ile wazy :)
kiki mała przesłodka wogole ona jest młodsza o miesiac od mojej a jak Ci ładnie trzyma głowke mojej to trzeba jeszcze trzymac bo sie chwieje strasznie, co do spania to ja mam tak samo jak Vani zaśnie o 22 to spi bez butelki do 9 rano a potem jak wypiej odrazu zasypia i spi do 11;30 i tak codzinnie.... czasami zastanawiam sie czy jej niezagładzam ale swoje 5-6 razy je ( czyli tyle ile musi) teraz juz od 3 tygodni je zupki i tez mam z nią ubaw bo sa takie ktore jej niesmakuja i nie przełknie ich tylko pluje np szpinak z ziemniakami:-D
Pati gratulje zdrowego dzieciatka bo to najwazniejsze !!! co do płci to jeszcze nic niewiadomo na 100% mi w 16tyg powiedizano "...na 99% chłopczyk no chyba że dziś ubrałem złe okulary..." dopiero w 22tyg powiedział ze na 100% dziewczynka :) a powiedz jak u Was wygladało planowanie?
dziewczynki pozdrawiam Was serdecznie i zycze szczęsliwego nowego roku!!!!
zostawiam fotki
DSC05467.jpgDSC05469.jpgDSC05571.jpgDSC05576.jpgDSC05664.jpgDSC05669.jpg
 

Załączniki

  • DSC05579.jpg
    DSC05579.jpg
    23,8 KB · Wyświetleń: 54
Ostatnia edycja:
jestem pewna ze to bedzie chlopak bo juz przeszukalam wszystkie strony ze zdjeciamai z usg no i juz zaczelam wierzyc w to ze to chlopak,a wogole to prawda ze do 20 tc obie plcie maja"palaczki" w=u dziewczynek sie wchlaniaja a u chlopcow nie?
 
dziekuje Wam dziewczyny za mile slowa:tak:jestem zawiedziona ale juz bardzo kocham to malenstwo i nic tego nie zmieni:tak:
moje planowanie:mam cykle 31,32 dniowe,ostatnie przytulanie 13dc wieczorem,test owulacyjny neg,14dc test owu neg,15dc wieczorem test owu poz.
 
Pati tak dokładnie jest do 20 tyg wszystko tam wyglada podobnie i jak wiekszosc kolezanek zauwazyła to szczęsliwy traf lub nie traf czy ginekolog zgadnie czy nie.... u mnie w miescie juz 3 raz sie pomylił miał byc chłopczyk a znow jest dziewczynka ( od kolezanek wiem) i własnie dopiero po 20 tyg powinno sie poznawać płec wczesniej to hybi trafił:-)
Pati wiem kazda z nas wie ze każde dziecko bedziemy kochać tak samo !!!
dobranoc laseczki;-)
 
Haloo dziewczynki :)
no i przypadkowo wpadłam znow na jakieś nowości u Was
przedewszystkim gratuluje zafasolkowanym!!!!:tak:
Bershka Kubus grzeczny słodki chłopczyk, fajnie z ebedziesz miec wage, ja jak z mała lezałam 2tyg w szpitalu tez sie przyzwycziłam do wazenia jej bo to była codzinna czynnosc teraz tez ja waze ale najpierw staje sama na zwyklej wadze a potem z małą i wazy teraz 7,5kg ale wiadomo ze to nie tak dokładne jak ta waga dla dzieci.... ale orientacyjnie wiem ile wazy :)
kiki mała przesłodka wogole ona jest młodsza o miesiac od mojej a jak Ci ładnie trzyma głowke mojej to trzeba jeszcze trzymac bo sie chwieje strasznie, co do spania to ja mam tak samo jak Vani zaśnie o 22 to spi bez butelki do 9 rano a potem jak wypiej odrazu zasypia i spi do 11;30 i tak codzinnie.... czasami zastanawiam sie czy jej niezagładzam ale swoje 5-6 razy je ( czyli tyle ile musi) teraz juz od 3 tygodni je zupki i tez mam z nią ubaw bo sa takie ktore jej niesmakuja i nie przełknie ich tylko pluje np szpinak z ziemniakami:-D
Pati gratulje zdrowego dzieciatka bo to najwazniejsze !!! co do płci to jeszcze nic niewiadomo na 100% mi w 16tyg powiedizano "...na 99% chłopczyk no chyba że dziś ubrałem złe okulary..." dopiero w 22tyg powiedział ze na 100% dziewczynka :) a powiedz jak u Was wygladało planowanie?
dziewczynki pozdrawiam Was serdecznie i zycze szczęsliwego nowego roku!!!!
zostawiam fotki
Zobacz załącznik 192071Zobacz załącznik 192072Zobacz załącznik 192073Zobacz załącznik 192074Zobacz załącznik 192075Zobacz załącznik 192076Zobacz załącznik 192077

CZARODZIEJKO czy masz moze te zdjecia z 1 usg?i z 2 dla porownania?
 
reklama
Pati tak dokładnie jest do 20 tyg wszystko tam wyglada podobnie i jak wiekszosc kolezanek zauwazyła to szczęsliwy traf lub nie traf czy ginekolog zgadnie czy nie.... u mnie w miescie juz 3 raz sie pomylił miał byc chłopczyk a znow jest dziewczynka ( od kolezanek wiem) i własnie dopiero po 20 tyg powinno sie poznawać płec wczesniej to hybi trafił:-)
Pati wiem kazda z nas wie ze każde dziecko bedziemy kochać tak samo !!!
dobranoc laseczki;-)

przepraszam chcialam AGE zapytac o zdjecia;-)
 
Do góry