reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Dziękuje ślicznie

Kiki cudo Twoja córunia !!!!!!!!!!!!!!!!!

Kinga ta karnacja to chyba po pradziadkach bo na pewno nie po mnie i M :-D:-D

to sesja sprzed godzinki, przed spaniem :) specjalnie dla Was a i nie omieszkałam przy okazji dać na NK bo czuję, ze niektórzy moi znajmomi na NK myślą. ze nie daję zdjec bo nie wiadomo co. Ucięłam ploty hahaha
 
reklama
Cześć dziewczyny...

Dziś jestem w strasznym nastroju... wydarzyła się tragedia w mojej rodzinie.... Otóż wczoraj w nocy został śmiertelnie pobity brat mojego szwagra... Wspaniały człowiek... Nie możemy się pogodzić z jego śmiercią. Najbardziej przezywa tę śmierć jego matka. Złota kobieta, wspaniały człowiek... do każdego wychodzi z duszą na ramieniu... Sama przeżyła bardzo dużo bo wychowywała 16 ro dzieci...mąż jej bardzo szybko zmarł..wyobrażacie sobie? 16 dzieci? 13 córek i 3 synów... z czego jeden zmarł na płuca w wieku 5 lat... życie jej nie oszczędzało i teraz kolejna tragedia... Boże kochany.. ???? Dlaczego tak boleśnie doświadczasz tę kobietę... nie mogę powstrzymać łez... czy jest coś gorszego niż pochowanie swojego dziecka? Normalnie nie mogę...
....az sie popłakalam..............................................................................straszne............................brak mi słow...
[*]
[*]
[*]


chcialam napisac ...bershka.....piekny , poprostu piekny twoj synek....i jeszce wiele chcialam dodac....ale jakos mi strasznei smutno teraz;/
 
Kubuś wszystkim dziękuje za trzymanie kciuków przez te 4 miesiace :tak:







bereshko ale sie ciesze ze dalas fotki...:tak::-Dkubus przekochany przesliczny wszystko prze prze prze przeuroczy..jest cudowny a jaka ma ciemna karnacje..moja pol turecka i nie taka ciemna..kubus duzy wiekszy od deruni..tulam was mocno..:-);-)buziacczki dla kubusia w ta sliczna buziunie,,bedzie lamal serca ochhhhhhhhhhhhhhhhhhh bedzie..:tak:
 
Witam wieczorkiem :-)

Paula jak sie czujesz??
Kinga czuje się w miare dobrze :tak: tylko troszkę się napracowałam dzisiaj bo szykowaliśmy jedzonko na jutrzejszą imrezkę i trochę mnie brzuch boli i plecy, potem przysnęłam usypiając Kacpra a teraz leże z laptopem ;-) cały czas coś mi się chce i nie wiem co, niczym nie mogę się zaspokoić, wczoraj pomogły ogórki kiszone a dzisiaj to już nie to, mam wrażenie jakby cały czas chciało mi się pić jakby po niezłej imprezie ;-):-p

Bershka Kubuś jest prześliczny!!!!!!!!!! :-):-):-) już dziewczyny dużo tu napisały więc się podpisuję pod tym! Będzie łamał dziewczynom serca :tak:cudownie się uśmiecha :tak: wogóle nie widać po nim że tyle wycierpiał!

Kiki fotki super! dzieciaczki też cudne!!! a Derya to śliczna księżniczka :tak::-):-) moim zdaniem Derya jest podobna do Ciebie :tak:

Pyszczku cieszę się bardzo że z Sebusiem wszystko wporządku :-) dobrze że pojechaliście prywatnie a nie czekaliście tyle bo ćwicząc z Sebusiem od razu szybko to wyeliminujecie :tak: my z Kacperkiem też jeździliśmy na rehabilitacje bo też odchylał główke na prawo i szybko mu to pomogło :tak: także będzie dobrze! Ucałuj Sebusia od e-ciotki! :*

Pajkaa a ile jesteś po terminie @?? ja też na Twoim miejscu zrobiłabym test! :tak: trzymam kciuki aby było ok! :tak:

Tusia IgG Ci spada to moim zdaniem nie jest dobrze bo spadają Ci przeciwciała (ale dobrze że cały czas są) no ale ja się mogę nie znać więc lekarz lepiej Ci to wyjaśni. a IgM 3.0 to u Ciebie w normach jest ujemne? jesli IgM jest ujemne a IgG dodatnie to dobrze moim zdaniem :tak: no ciekawe co Ci powie lekarz :tak:

Gosiu nie wiem co Ci poradzić, bo ja Kacperkowi nigdy nie brałam siusiaka do góry, nikt mi nie mówił nawet jak mam mu go układać w pieluszce.

Kinga miłej i przyjemnej nocki ;-):tak::-)
 
reklama
...no i dupa.... dziś seksu nie bedzie na pewno :confused2: mąż zasnął.
Widocznie tak miało być. zmeczony bo od 5 na nogach i nie dziwie mu się. Budzić go nie bede bo to nie o to chodzi w tym wszystkim...nic na siłę.
Rano może jeszcze zaskoczy;-)
Poza tym wczoraj było serduszko i to całkiem DUŻE wiec spokojna jestem dosyć.


Paula życzę wam zajefajnej rodzinnej imprezki urodzinowej Kacperka! :-) i pamietaj koniecznie o zdjeciach ;) A teraz odpoczywaj moja droga.

KACPERKU ale ciocia gapa :zawstydzona/y: toż to dziś 11 i twoje urodziny jaki wstyd......
wybacz Paula...
WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO DLA SMYKA Z OKAZJI 4 URODZIN!!!




 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry