reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Patrysiu przezorna jesteś :tak: ale obyś nie musiała jeszcze korzystać z tej torby :tak: też mi sie wydaje że niepotrzebnie przerwałaś branie tego scopolanu no ale teraz to juz trudno...może gin wznowi Ci ten lek i będzie dobrze! :tak: trzymam kciuki!

Pyszczku dopiero pierwsza kąpiel? :-) ja pamiętam że Kacperka kąpaliśmy codzinnie :tak: i też w kąpieli był grzeczny a przy ubieraniu krzyczał bo już się cyca nie mógł doczekać :tak:
co do cycuchów to normalne że napoczątku sa nabrzmiałe :tak: potem wszystko się normuje i produkujesz tyle mleczka ile Sebuś potrzebuje :tak:najwazniejsze że Sebuś się najada :tak:

Maleńka mi piersi w ciąży się powiększyły i te kółka wokół brodawek miałam takie wielkie potem wróciły do normy chociaż mój M twierdzi że po ciąży (po karmieniu) piersi mi zmalały ;-) ale może się przyzyczaił do tego jakie były w ciąży :-D no i teraz już nie są takie spężyste jak kiedyś jednak synuś je wyciągnął troche;-)
 
reklama
Paula a co to za news z tym laptopem na kolanach :-D no coś Ty! To tak samo jak mówią że facet nie powinien nosić obcisłych slipek lub bokserek bo plemniki po wpływem ciepła robią się słabsze a nawet giną. A laptop grzeje od wiatraczka.
Ale dla mnie to wogóle śmieszna sprawa
tak samo jak z tym że ból piersi przed @ oznacza że nie było owu.
To moje zdanie:))

no ja nie wiem na ile to prawda na ile bajka ale słyszałam o tym nie raz nawet w telewizji :confused2: ponoć plemniki giną w wyższej temperaturze!
 
Paula a co to za news z tym laptopem na kolanach :-D no coś Ty! To tak samo jak mówią że facet nie powinien nosić obcisłych slipek lub bokserek bo plemniki po wpływem ciepła robią się słabsze a nawet giną. A laptop grzeje od wiatraczka.
Ale dla mnie to wogóle śmieszna sprawa
tak samo jak z tym że ból piersi przed @ oznacza że nie było owu.
To moje zdanie:))

Ogólnie rowerzyści i osoby, u których istnieje możliwość podgrzania jąder mają problem z płodnością.
Podaję link do ciekawego artykułu, to jest tłumaczenie z bardzo dobrego, medycznego serwisu New Scientist:
Panowie, uważajcie! Laptop obniża płodność - Bankier.pl
buziaki
 
Maleńka mi piersi w ciąży się powiększyły i te kółka wokół brodawek miałam takie wielkie potem wróciły do normy chociaż mój M twierdzi że po ciąży (po karmieniu) piersi mi zmalały ;-) ale może się przyzyczaił do tego jakie były w ciąży :-D no i teraz już nie są takie spężyste jak kiedyś jednak synuś je wyciągnął troche;-)

jejku było by cudownie gdyby i mi kiedyś zmalały !!!!:tak::tak::tak::tak::tak:
tylko mój mąż pewno był by średnio zadowolony:eek::eek::eek:


Kinga ja słyszałam o obniżeniu płodności lub czasowej bezpłodności z powodu obniżenia speriogramu z powodu przegrzania- zbyt wysokiej temp dla jajeczek :tak:
Ogólnie wiadomo że mężczyźni nie powinni nosić zbyt obcisłej bielizny i trzymać "sprzętu" w zbyt wysokiej temp bo to źle wpływa na plemniki- ich produkcję i żywotność :tak:;-) oglądałam nawet kiedyś program w telewizji o tym:tak: więc chyba coś w tym jest:tak::tak:
 
no ja nie wiem na ile to prawda na ile bajka ale słyszałam o tym nie raz nawet w telewizji :confused2: ponoć plemniki giną w wyższej temperaturze!

Paulo bo to jest prawda, wiem po ukończyłam studia na Akademii Medycznej i mieliśmy zajęcia z biochemii, fizjologii, anatomii itp. Na każdych zajęciach wykładowcy uczulali nas na laptopy. Na endokrynologii babeczka mówiła nam, że problemy z płodnością dotyczą 30% młodych osób, część z nich to stres, zaburzenia hormonalne oraz zapominanie o nieprzegrzewaniu krocza:)
 
Paulo bo to jest prawda, wiem po ukończyłam studia na Akademii Medycznej i mieliśmy zajęcia z biochemii, fizjologii, anatomii itp. Na każdych zajęciach wykładowcy uczulali nas na laptopy. Na endokrynologii babeczka mówiła nam, że problemy z płodnością dotyczą 30% młodych osób, część z nich to stres, zaburzenia hormonalne oraz zapominanie o nieprzegrzewaniu krocza:)
od dzisiaj mój M kąpie sie tylko w zimnej wodzie ;-);-);-):-D:-D:-D

Dobra dziewczynki zbliża się 15 więc ja zmykam do domku :tak::tak::-)

Do napisania....Buźka!
 
Paula tak dopiero była wczoraj pierwsza kąpiel, do tej pory codzienna wieczorna "toaleta" czyli odświeżałam Sebulka całego płatkami namoczonymi w wodzie. Dlatego tak wyszło bo M późno kończył pracę a ja się bałam sama pierwszej kapieli :sorry: Obawiałam się zamoczyć pępuszka i w ogóle. A razem wczoraj sprawnie nam poszlo i M nawet paznokietki Sebusiowi obciął :-D
Masz rację najwazniejsze że Sebuś się najada :)

Maleńka :-):-):-)

Mnie się trochę piersi powiększyły, tzn stały się pełniejsze, ale nie jakoś bardzo ;-)

Idę zjeść obiadek, a potem może drzemka :)

Pozdrowionka dla wszystkich !
 
Ogólnie rowerzyści i osoby, u których istnieje możliwość podgrzania jąder mają problem z płodnością.
Podaję link do ciekawego artykułu, to jest tłumaczenie z bardzo dobrego, medycznego serwisu New Scientist:
Panowie, uważajcie! Laptop obniża płodność - Bankier.pl
buziaki
Całkiem możliwe że ciepło szkodzi plemnikom :tak:
Mój mąż nie ma na szczescie takich problemów a po drugie to laptopa ma na biurku a nie na kolanach :-D:sorry:
A ja jak korzystam zmojego laptopa to zawsze na stole stawiam sobie a nie na kolanach bo to nie wygodnie przecież :sorry:

Paula tak wiec sie nie masz co martwic skoro twoj małż ani nie nosi obcisłych spodenek nie trzyma laptopa na kolanach itp itd:happy:

Jak dobrze że jutro już piatek!!!!!!!:-)
 
reklama
Ja tam bym do zimnej wody nie wskoczyła:D Ale gdyby trzeba było to męża bym przymroziła:) Najlepsze jest to, że jak mnie bolą jajniki to z przyjemnością stawiam laptopa na kolanach, tak przyjemnie grzeje:D
Buziaczki dziewczynki i miłego weekendu:)
 
Do góry