reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Dzień dobry! :-)
Za oknem jeszcze szaro, latarnie się świecą a ja już w pracy piję kawkę :eek::confused2:
Ech....aby do piątku....:tak:

Kaweczka.gif
 
reklama
Wpadam zdać relację z wizyty. Ogólnie wsio ok. Maluszek ułożony juz głowka w dół. Szyjka zamknieta choc miękka....dalej mam brac nospe i Magne B6 i polegiwac.
Dzidziulek orientacyjnie w 30 tyg wazy 1500...to chyba duzo???????? Jak patrze to inne maluszki na tym etapie maja 1200, 1100...znaczy ze co ponad 4 kg urodze:shocked2::shocked2::shocked2::shocked2:Dokladne usg w 34 tygodniu! Teraz przynajmniej wiem czemu mam takie parcie na pęcherz i bole w pochwie ...bo maluch łepetynka napiera!!!!! :)))))
Aha: Badania tez ok.

Czarodziejko cieszę się że wszystko ok :-) Maluszek zdrowo rośnie a to najważniejsze :tak: a te pomiary wagi przez usg to tak orientacyjnie trzeba brać :tak:no i badania wporządku....Super! :-) także kochana bierz nospe i nie przemęczaj się za bardzo bo już w Twoim stanie nie możesz ;-):tak:
 
Paula super:-)to czekamy na relacje czy udalo mu sie:-)a w jakiej dziedzinie szuka Twoj m pracy??
Gosiu to praca jako specjalista d/s handlu i techniki w firmie zajmującej się sprzętem spawalniczym :happy: mojemu M to się podoba bo wiele lat pracował jako spawacz :tak:
p.s. widzę że samopoczucie lepsze u Ciebie :-) oby tak dalej :tak:

no to kciukaski aby sie udało:-)ach ty się biedna też nameczysz ta praca:sorry:ciekawe jak to ja będę miała jak zaczne chodzić do pracy a potem z dzieciaczkami w domciu:rofl2:
Patrysiu dziękuje w imieniu M :tak: a ja planuję posiedzieć sobie w domu jak tylko zajde w ciąże :tak: no chyba że teraz się uda to od nowego roku będe na L4 :tak:

Paula.. Oby to byloy jaknajlepsze wiadomosci ;-)
Paula trzymam kciuki za Twojego M! :tak:
Dziękuje Wam! :-) Kinga Tobie również! :-)
Tak więc M przyjechał bardzo zadowolony z rozmowy :tak: był na rozmowie 2,5 godziny!! :eek: powiedzieli mu że na 99% go przyjmą i mają zadzwonić w przeciągu 2 tygodni :tak: potrzebują kogoś od nowego roku ale może już od połowy grudnia Paweł zacznie pracę tam o ile nie ściemniali i faktycznie chcą żeby Paweł u nich pracował. M jest dobrej myśli :-) także wczoraj z tej okazji wypiliśmy po piwku a jak podpisze umowe to dopiero będziemy świętować :tak:


A ja może bym wiecej popisała ale syn mnie zdenerwował dałam mu karę ale uparty jest i dalej się żucał...:crazy: w końcu po 30min zmiękł przeprosił i powiedział że bedzie juz grzeczny...:sorry:
no ja zobaczę...:crazy::no: bo jak nie to znowu kara! ahhh :confused2:
Kinga....jaka surowa mama ;-) ale masz racje czasami trzeba też ukarać bo inaczej na głowe by nam weszli :tak:i trzeba być konsekwentnym! :tak: pewnie potem Fifi był już bardzo grzeczny ;-):-p p.s. widzę że ładnie odświeyłaś suwaczki :-)

Nom juz jestem po pierwszych zajęciach w szkole rodzenia:tak::biggrin2: Było fantastycznie!!:cool2::-D:rofl2: Już nie moge się doczekac następnego tygodnia i zajęc:cool2: Wogóle sala duża, duża scena na której są materace, piłki wielkie z rączkami do cwiczeń, koce itp. Kąt do uczenia sie opieki na bobaskiem:) z taką śliczną lalą:-D nawet łóżeczko itp:tak:Normalnie w szoku byłam jak tam weszłam:biggrin2: I taki piekny pastelowy groszkowy kolorek na ścianie i pełno plakatów o dzidziusiach, fizjologii kobiety itp:tak::biggrin2:
Agniesiak super że tak podobalo Ci się w szkole rodzenia :-) teraz z przyjemnością będziesz tam chodzić i poznasz personel co będzie z korzyścią o ile będziesz tam rodzić :tak:

(....)Pauluś a mam nadzieję że nie masz mi za złe tego że informację o narodzinach Sebusia nie napisałam Tobie w smsie tylko pozwoliłam Mężowi ją tutaj napisać. Bo M taki dumny i nie chciałam mu odbierać tej przyjemności podzielenia się taką nowiną :-D
Pyszczku no co Ty! oczywiście że nie mam do Ciebie żalu :-) to zrozumiałe że M chciał przekazać tą radosną nowinę....zresztą kiedyś pisałaś że przeszedł przeszkolenie ;-):tak: i bardzo mu podziękuj za to! :tak::-) spisał się :tak:

Dziewczyny powiedzcie proszę, co można brać z leków przeciwbólowych gdy karmię piersią? Raz mnie głowa tak rozbolała że musiałam wziąc dwa Apapy i zastanawiam się czy to Małemu nie szkodzi :eek: Ale w sumie w szpitalu dawali mi Pyralgin w żyłę żeby rana tak nie bolała po cięciu i mimo to kazali karmić normalnie więc nie wiem..
Pyszczku proszę: Leki przeciwbólowe dla mamy
 
Ostatnia edycja:
witam was

Paula a no odświeżyłam suwaczki, koniec miesiąca wiec trzeba coś nowego było zrobić:)
Co do Filipa to był już potem grzeczny:tak: kara i konsekwencja pomogły.

U nas szaro buro i ponuro:sorry:
My z Filipkiem po śniadaniu własnie.
Dziś tescie na kawe przychodzą o 17 wiec musze kupić coś do kawy.
Jakoś nic mi sie nie chce.
Wczoraj szybko zasnełam, aż mąż sie zdziwił. heh
 
Dziękuje Wam! :-) Kinga Tobie również! :-)
Tak więc M przyjechał bardzo zadowolony z rozmowy :tak: był na rozmowie 2,5 godziny!! :eek: powiedzieli mu że na 99% go przyjmą i mają zadzwonić w przeciągu 2 tygodni :tak: potrzebują kogoś od nowego roku ale może już od połowy grudnia Paweł zacznie pracę tam o ile nie ściemniali i faktycznie chcą żeby Paweł u nich pracował. M jest dobrej myśli :-) także wczoraj z tej okazji wypiliśmy po piwku a jak podpisze umowę to dopiero będziemy świętować :tak:
Ekstra :) To teraz czekać tylko na podpisanie umowy:happy: no i nie wiadomo czy Ty bedziesz mogła tak poświetować bo jak dzidzia bedzie w brzuszku to.... :-p;-)

MIŁEGO DNIA WSZYSTKIM ZYCZE!
 
Ekstra :) To teraz czekać tylko na podpisanie umowy:happy: no i nie wiadomo czy Ty bedziesz mogła tak poświetować bo jak dzidzia bedzie w brzuszku to.... :-p;-)
Kinga jak tak to będziemy świętować podwójnie ;-) ja z soczkiem :tak:ale ja wogóle się nie czuję ciążowo więc pewnie nie tym razem....nieraz się tylko przyłapie na tym że wmawiam sobie jakieś oznaki :-p
ja też wczoraj odpłynęłam nie wiem kiedy...chyba to piwo mnie tak zmogło :zawstydzona/y:
 
Witajcie!
Tak, będe chodzic do tej szkoły rodzenia i bede rodzic w tym szpitalu przy którym jest ta szkoła, także super:tak::-)
Czarodziejko ciesze się, że u Ciebie wsio dobrze i ze maluszek juz przygotowany glówka w dół:tak: 1500 no to ładna waga:tak: Ja się nie znam czy duzo czy nie;-) Ale lepiej, że jest wsio oki i że waga ładna niż żeby miał niedowagę czy coś;-)
 
Kinga jak tak to będziemy świętować podwójnie ;-) ja z soczkiem :tak:ale ja wogóle się nie czuję ciążowo więc pewnie nie tym razem....nieraz się tylko przyłapie na tym że wmawiam sobie jakieś oznaki :-p
ja też wczoraj odpłynęłam nie wiem kiedy...chyba to piwo mnie tak zmogło :zawstydzona/y:
no a co tam sobie wmawiasz? :-) cos masz? Czujesz sie tak jak ostatnio przed testowaniem czy inaczej?
U mnie te cyce bolą i w zeszłym cyklu też mnie bolały wiec wiem że nic z fasolki nie bedzie na pewno. Czekam tylko na weekend i @.


Czarodziejko ciesze się że wyniki dobre i dzidzia zdrowo rośnie!
Agniesiak fajnie że bedziesz chodziła do szkoły rodzenia. U mnie sie obyło bez tego i poród nie był wcale dla mnie taki straszny jak to przedstawiają.
 
dzień dobry :tak::tak:

Czesc Dziewczynki

Wpadam zdać relację z wizyty. Ogólnie wsio ok. Maluszek ułożony juz głowka w dół. Szyjka zamknieta choc miękka....dalej mam brac nospe i Magne B6 i polegiwac.
Dzidziulek orientacyjnie w 30 tyg wazy 1500...to chyba duzo???????? Jak patrze to inne maluszki na tym etapie maja 1200, 1100...znaczy ze co ponad 4 kg urodze:shocked2::shocked2::shocked2::shocked2:
Dokladne usg w 34 tygodniu!
Teraz przynajmniej wiem czemu mam takie parcie na pęcherz i bole w pochwie ...bo maluch łepetynka napiera!!!!! :)))))

Aha: Badania tez ok.

super;-) chyba nie ma lepszych wieści że u maleństwa ok i że jest zdrowy :tak:

Kinga ja mimo Twoich przewidywań trzymam za Ciebie i Waszą fasolkę kciuki:tak: kto wie co tam się pod sercem dzieje :tak:

Paula w takim razie powodzenia dla męza :tak: najważniejsze to robić to co się lubi:tak: nie ma nic gorszego jak zmuszać się do pójścia do pracy:tak: kiedyś tak miałam i znam z autopsji:-:)-p:sorry::rofl2:

Aga super że Ci się podoba w szkole rodzenia :tak: ja kiedyś o tym czytałam i opinie były różne. Myślę że się też skuszę przed pierwszym porodem, lepiej wiedziec co ma być:tak:zatrzymać go w domu kilka dni w łóżku to ciężka sprawa

Ja jestem sama bo mąż się wyszykował i nie do końca zdrowy pojechał do klienta:-( ale on tak ma:-p

Pozdrawiam Wszystkie Dziewczyny i życzę miłego dnia :tak:
 
reklama
no a co tam sobie wmawiasz? :-) cos masz? Czujesz sie tak jak ostatnio przed testowaniem czy inaczej?
U mnie te cyce bolą i w zeszłym cyklu też mnie bolały wiec wiem że nic z fasolki nie bedzie na pewno. Czekam tylko na weekend i @.
co sobie wmawiam...np. zmęczenie jak wchodze po schodach, nieraz mi sie zrobi niedobrze, zemdli mnie....i nie mogę myć zbyt długo zębów bo mi niedobrze...miałam tak też w ostatniej ciąży ale w ostatnim cyklu też i @ przyszła więc się nie nastawiam ;-)
Kinia nie wierzę że nie masz choć iskierki nadziei...dopóki @ nie przyjdzie nic nie wiadomo więc nie mów że napewno :tak: a jeśli nie teraz to trzeba próbować dalej!!! wkońcu się uda! :tak:
 
Do góry