reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
Witam się i ja z wami w piątek 13-go:-):-):-):-) Pyszczek już pewno na oddział zostaje przyjęta... i teraz papiery wypełnia...wstałam popatrzyłam na zegarek i od razu sobie o niej pomyślałam.... Dziś jedziemy na zakupki do miasta, wpadnę do was po południu... A staranka były mimo iż owu jeszcze nie ma bo testy nie wychodzą.... ale dziś 11 dc... w poniedziałek do ginka....na 13. Na podglad pecherzyka..czy owu będzie czy już była. Bo wczoraj mnie podejrzanie brzuch pobolewał?! I teraz też boli, więc na pewno pęcherzyk sobie rośnie:tak::tak::tak:

Dziewczyny może nam się uda? Mieć w sierpnmniu córeczkę? Kurde marzą mi się sukieneczki i warkoczyki ale jeśli będzie brat dla Czarka też będzie super...Tylko ze jakoś podświadomość mi mówi...że kolejnym naszym dzieciątkiem będzie dziweczynka...o imieniu Ewa. Czarek miał być Ewą no ale..... hihihihi pozrawiam was dziewczyny.. Anufifi co tam u ciebie? Paula i uciebie też co tam??? Staranka są?:happy::happy::happy::happy:
 
HEJKA

My z Filipkiem własnie wstaliśmy niedawno:) Słonko świeci aż miło! :-) Od razu inny dzień! Dziś zapowiada się świetny dzień! :rofl2:

Paula
ciesze się że mieliście milusi wieczorek wczoraj i oby taki cały weekend!:tak:
Dzastina to samo do ciebie! owocnego tulania!:-)
No u nas też zapowiada się miły weekend.....:happy:


A teraz idę sobie zrobić late i dla Filipka herbatę:)
Milusiego dnia!!!:-)

Pozdrawiam!
 
Witam się i ja z wami w piątek 13-go:-):-):-):-) Pyszczek już pewno na oddział zostaje przyjęta... i teraz papiery wypełnia...wstałam popatrzyłam na zegarek i od razu sobie o niej pomyślałam.... Dziś jedziemy na zakupki do miasta, wpadnę do was po południu... A staranka były mimo iż owu jeszcze nie ma bo testy nie wychodzą.... ale dziś 11 dc... w poniedziałek do ginka....na 13. Na podglad pecherzyka..czy owu będzie czy już była. Bo wczoraj mnie podejrzanie brzuch pobolewał?! I teraz też boli, więc na pewno pęcherzyk sobie rośnie:tak::tak::tak:
No ja też myślę co tam u Pyszczka naszego :-) Paula jak coś to daj znać! ;-)
Dzastina u mnie też od wczoraj też ból podbrzusza i się zastanawiałam czy to już na owu, a to rzeczywiście może ten pęcherzyk rośnie! :tak:
 
Dziewczyny jak będe miała jakieś wieści od Pyszczka to od razu Wam pisze tutaj :tak::tak::tak: pewnie już jest na oddziale...

Dzastina no staranka są są ;-):tak::tak: i też mam ciuchutką nadzieję na dziewczynkę ;-) może jak te plemniczki z przed owu przetrwają to sie nam uda :tak:ale jak bedzie synek to też będzie fajnie :tak: dwóch takich łobuziaków mieć w domu :-D

Kinga słonko u Was :eek: ja to już nie pamiętam kiedy widziałam słońce :cool2: fajny dzień Wam się zapowiada...od razu lepszy humorek :-)

Aniu widzę czuwasz ;-) buziaki dla Ciebie :-)
 
No ja też myślę co tam u Pyszczka naszego :-) Paula jak coś to daj znać! ;-)
Dzastina u mnie też od wczoraj też ból podbrzusza i się zastanawiałam czy to już na owu, a to rzeczywiście może ten pęcherzyk rośnie! :tak:


Kinga jak byłam u gina i mu mówiłam że mnie brzuch boli, to mi mówił że pęcherzyk rośnie... dojrzewa. A gdy przestaje boleć to pękł... ale jak najbardziej w dniach około owulacyjnych trzeba się przytulać do męża:-):-):-) tak mi mówił:-p:happy: dziś wieczorkiem kolejne staranka... zobaczymy co z tego wyjdzie:-):-):-)
 
hej:-)
No i zostalam sama na polu bitwy:-:)-:)-:)-( smutno mi troche z tego powodu..mam nadzieje ze Kasia dzis urodzi i bedzie wszystko ok;-)
 
Paula racja, jak plemnieczki sprzed owu wytrwają to bedzie szansa na dziewczynkę!:tak::happy: ale i z syna bym sie ucieszyła już teraz :happy:
Dzastina dzięki za info przynajmniej mam jasność! :-)

takie coś znalazłam:happy: no ty wszystkie jesteśmy tuż przed owu co!:-)



Gosia jeszcze masz nas!!!:-) nie smutaj sie bo weekend zleci raz dwa i ty śmigasz do szpitala a może juz urodzisz do tego czasu!;-)
 
reklama
Hello,

też wpadłam zaglądnąć co u naszych ciężarówek :-)
Żeby u Pyszczka poszło szybko :tak:, może teścik pomoże ;-)

Kinga jak byłam u gina i mu mówiłam że mnie brzuch boli, to mi mówił że pęcherzyk rośnie... dojrzewa. A gdy przestaje boleć to pękł... ale jak najbardziej w dniach około owulacyjnych trzeba się przytulać do męża:-):-):-) tak mi mówił:-p:happy: dziś wieczorkiem kolejne staranka... zobaczymy co z tego wyjdzie:-):-):-)

Dzastina, Kinga owocnego weekendu! ;-)

Witam
To może ja się dołączę do Was dziewczyny. Jestem mamą 4,5 letniego Kamila. I od przyszłego cyklu będziemy się starać o kolejnego dzidziusia. Oczywiście po cichu wam powiem, że marzy mi się córczka-Kaja. Ale oczywiście jak będzie chłopczyk - Miłoszek tez będzie fajowo.
W pierwszą ciążę zaszłam szybciutko zaraz w pierwszym cyklu (jeden cykl odczekałam po odstawieniu tabletek).
Byłoby idealnie jak teraz byłoby podobnie bo może miałabym dzidziusia na swoje urodzinki we wrześniu.
No nic zobaczymy co los zdecyduje!

Pozdrawiam Was serdecznie i trzymam kciuki za wszystkie staraczki!!!!
Sylola, witam i trzymam kciuki!
 
Do góry