reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Gosiu nie mam żadnych informacji od Pyszczka :no: jakby pojechała na porodówkę napewno dałaby znać :tak: no chyba że z wrażenia zapomniała ;-):-D

co do @ to myślę że jutro przyjdzie wredota :tak:

Royanna, Gosiu miłego wieczorku, odpoczywajcie sobie bo właśnie nie wiadomo co w nocy albo jutro się wydarzy :tak::-)
 
reklama
Czy te liscie z malin mozna dostac w aptece czy tylko w zielarskich sklepach??? Chyba sie zaopatrze :)))
A masowanie cycoli zaczne od dzis wieczor :) przeciez troche potrwa zanim zadziala....
 
Agnieszko, Royanna czyli powinnam się cieszyć z każdego bolesnego skurczu, skoro to działa na szyjkę :tak:

Patrysiu no widzę że juz kompletowanie wyprawki :) fajnie :-) wklej zdjęcia jak kupisz te rzeczy to pooglądamy sobie :)

Royanna ja myślę że przytulanki mogą wywołać skurcze, ale raczej nie odejście wód :no: tam w środku za dobrze jest dzidzia zabezpieczona żeby tak głęboko sie przebić :)

Paula powiem Ci że nieciekawie ten palec M wygląda, a tak naprawdę to dwa palce, męczy się bidulek bo nic nie może robić tą ręką i rana rwie..:baffled:

Agniesiak ja już wszystko robię żeby tylko czas szybciej leciał, hehe...jeszcze mieszkanie bym wysprzątała, ale na to już nie mam siły :dry:

Kiki u mnie wszystko w odwrotną stronę idzie - najpierw mam skurcze co 5-6 minut, potem co 8, potem co 10-15 i zanikają...także ja nie wiem o co chodzi z tym wszystkim :eek:

Czarodziejko dopiero teraz wzięłam się na moje psutki :-D a te skurcze wcześniej to tak same z siebie :) Na obiadek zapraszam, jeszcze trochę zostało :-)

Gosia, Royanna, Czarodziejko no gdzież ja na porodówce jestem! :-D TUTAJ JESTEM!!! Dziewczyny jak będę na porodówce to napiszę do Pauli! Tak jak obiecałam! :-)

Royanna u mnie też Sebuś bryka :) liście malin suszone ja kupowałam w zielarskim - tylko mam dwa rodzaje, tzn jedno nazywa się herbatka ekologiczna z liści malin, a drugie liść maliny suszony (z tyłu opakowania napisane jest że to jest do robienia naparu do kąpieli :-D:-D:-D) ale jedno i drugie podaje skład - liście maliny suszone 100%). Ja juz zużyłam całe opakowanie tej herbatki i teraz piję te do kąpieli :-D:-D:-D ale smak identyczny :) koszt to ok 3 zł za paczkę
 
Widzisz Pyszczku, Ty masz klasyczne skurcze przepowiadajace :) na pewno spowoduja otwarcie drogi maluszkowi :), szkoda tylko ze dlugo mecza...
Jak Macio pojdzie do przedzkola to kupie te liscie...moze do 15go urodze...Nie chce pozniej bo gin juz mi powiedziala, ze potem na macierzynski...nie da mi L4...niesprawiedliwe, ale coz..Musze urodzic i tyle. Najpozniej bym chciala 11.11 na imieninki mojemu M i na urodzinki mojej mamy :)

A moj M wlasnie wymienia detki w oponach wozka :) a weekend podkoczy je napompowac na stace benzynowa :) . Zmartwil mnie tylko troszke bo powiedzial ze w jednym kole i opone musimy wymienic bo byla juz klejna(kamyk nam przecial)i moze sie rozlazic i detka pekac...Ja nie wiem, czy w sklepach z wozkami maja takie opony...
 
Paula powiem Ci że nieciekawie ten palec M wygląda, a tak naprawdę to dwa palce, męczy się bidulek bo nic nie może robić tą ręką i rana rwie..:baffled:
Pyszczku to rzeczywiście nie ciekawie :-( współczuje mu bardzo...a to lewa czy prawa ręka? może jakieś proszki przeciwbólowe pomogą? :confused:

No ciekawa jestem czy tej nocy któraś z Was się rozdwoi :confused::-):-) mamusie tu piją liście z malin, masują cycole, stosują 3xs a chłopaki się zmówili i nie chcą wyjść hehe ;-):-D:-D
 
witajcie :)
wracam po zapowiedzianej przerwie. Spróbuję nadrobić co naskrobałyście ale duuużżżooooo tego. Z tego co szybciutko przejrzałam widzę że nadal żadna z dziewczyn nie rozpakowana :-)
spróbuję teraz poczytać :tak:
dobrej nocy
 
Royanna mam nadzieję że w końcu skurcze otworzą mi tą szyjkę, tylko ile to jeszcze będzie trwało :sorry: teraz wiem że na porodówkę będę jechac jesli skurcze będą coraz częściej i będą przybierac na sile, nie wcześniej bo po co w szpitalu siedzieć, chyba że już po terminie będę to wtedy tak :tak: hmmm nie mam pojęcia czy dostaniesz takie części w sklepach z wózkami :eek:

Paula dokładnie, masz rację :-D my tu chcemy jak najbardziej pomóc żeby juz poród nastapił, a Sebuś i Alanek kicają w brzuchach :-)

A mój M na lekach przeciwbólowych cały czas, jutro rano jedzie na zmianę opatrunku.. Aha i to "na szczęście" lewa ręka, dobrze bo prawą w koncu trzeba Synkowi pępowinę przeciąć! :)
 
Ostatnia edycja:
reklama
witajcie :)
wracam po zapowiedzianej przerwie. Spróbuję nadrobić co naskrobałyście ale duuużżżooooo tego. Z tego co szybciutko przejrzałam widzę że nadal żadna z dziewczyn nie rozpakowana :-)
spróbuję teraz poczytać :tak:
dobrej nocy
No nareszcie Malenka jestes :tak::-):-):-)
Czekalysmy na Ciebie:-)
Nadrob zaleglosci i Tobie rowniez zyczymy dobrej nocy:tak:
 
Do góry