reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Czarodziejko dam znać, oczywiście, a może już z porodówki :-)

Patrysiu masz rację, dzieci rodzą się w odpowiednim dla nich momencie, tylko mamuśki zawsze niecierpliwe ;-):-D

Dzastina ale słodko Twoi Panowie razem drzemią :-)

Gosiu wrócił mój M z pogotowia, chwilkę posiedział i pojechał znowu do pracy, dłoń lewa cała zabandażowana, 5 szwów, dobrze że nic gorszego się nie stało :no:

Agniesiak to daj znać koniecznie kto pod sercem mieszka :tak: czyżby Tomaszek? :)

Kiki i ja pamiętam jak byłaś na końcówce ciąży, chodziłaś na akupunkturę i pisałaś nam - niech derya już się urodzi :) jejku jak to niedawno było :) jaki super pysio ma Twoja córeczka :) super zdjęcia :)
 
reklama
A ja obiadek gotuję, byłam w sklepie, ale taki wiatr że ledwo co szłam z powrotem, bo akurat pod wiatr było...:sorry2:

Dzisiaj zrobiłam gulasz do kaszy gryczanej plus surówka z marchwi i pora :) Jak ja uwielbiam zapach kaszy gryczanej gdy się gotuje, mmmm...własnie unosi mi się w kuchni..

A poza tym mam bolesne skurcze co 10-15 min :eek: auć ..
 
A ja obiadek gotuję, byłam w sklepie, ale taki wiatr że ledwo co szłam z powrotem, bo akurat pod wiatr było...:sorry2:

Dzisiaj zrobiłam gulasz do kaszy gryczanej plus surówka z marchwi i pora :) Jak ja uwielbiam zapach kaszy gryczanej gdy się gotuje, mmmm...własnie unosi mi się w kuchni..

A poza tym mam bolesne skurcze co 10-15 min :eek: auć ..

Kochana oj widze ze wcielasz plan w zycie Ty dzis ja jutro rodzimy..najedz sie porzadnie bo skoro masz skurcze to wieczorkiem juz bedziesz rodzic:-)3mam kciuki:-)

Kiki corcie masz super:-)

Aga czekamy na wiesci kogo nosisz pod serduszkiem:-)
 
pyszczek , Gosia ojjjjj widzę że lada moment możecie sie rozpakować!!!!:szok::-):tak:

banan mi z twarzy nie schodzi tak sie ciesze :-)
 
Boszeeee pyszczu i ty jeszcze obiad gotujesz...... masakra niesamowita z Ciebie kobitka....
łooo i doczytałam z emasz juz bolesne skorcze :szok:
ja to bym na porodowce siedziala ze strachu

 
Gosiu wątpię w to że będę rodzić po ostatniej wizycie w szpitalu, też miałam w domu regularne skurcze, a w szpitalu ustały :eek:

Agnieszko no widzisz jak to jest z moimi objawami :sorry: w szpitalu robili mi ktg i miałam na początku skurcze co 5-6 minut i to dosyć silne, a pod koniec ktg skurcze ustały :confused: więc mnie nie zatrzymali w szpitalu, a w drodze powrotnej do domu znowu miałam skurcze :dry: także teraz myślę że dopiero jak dostanę takich że nie będę mogła kroka zrobić to wtedy pojedziemy na izbę przyjęć. Teraz są bolesne ale do zniesienia, więc jak nadchodzi skurcz to siadam szybko na krzesło albo sobie kucam i zaraz przechodzi ... A czy te skurcze mogą spowodować w końcu rozwarcie? To mnie najbardziej interesuje bo u mnie rozwarcia zero...
śliczne foteczki :-) Waneska niezłe minki strzela :-) to wspaniale że jest taka grzeczna :)
 
Ostatnia edycja:
DZASTINA nie dziwie ci się że masz ochote się wygadac:sorry2:biedulka z tej dziewczynki:-(ps.śliczna fotka:-)
Witajcie:)
Dziewczyny jeszcze w dwupaku:) Hihi:) Ciekawe która pierwsza ruszy na porodówkę:) Ja byłam wczoraj u gina:) Wszystko oki z dzidzią, zbadał mnie ginekologicznie, posłuchaliśmy serducha:) Dudniło na cały gabinet:) Hihi:) A jutro na 11 mam usg i dowiemy się kto mieszka u mnie pod serduszkiem:)
no to teraz czekamy na wieści:-)ps.ja jutro z rana robie badania mocz i morfologia;-)
derya 9 tyg dzisiejsza fotka,,:tak:;-):-)

:-);-)milego ogladania zycze..:tak:

jaki kituszek:-)śliczna:-)

Gosiu wrócił mój M z pogotowia, chwilkę posiedział i pojechał znowu do pracy, dłoń lewa cała zabandażowana, 5 szwów, dobrze że nic gorszego się nie stało :no:
ojej teraz tak czytam że M coś się stało:sorry2:oby się dobrze zagoiło i obeszło się bez większego bólu:sorry2:
A poza tym mam bolesne skurcze co 10-15 min :eek: auć ..
no to teraz biegac wkoło bloku:-);-)
AGNIESZKA także córcia śliczna i ta opaseczka :-)jak słodko mozna wystroić dziewczynki:-Dja np.mojemu synkowi robiłam irokeza:rofl2:


M dostał liste co ma kupić wkońcu się coś ruszy z tej wyprawki a ja w niedziele zamawiam rożek.pościel i przewijak:tak:
 
Agnieszko, Kiki- Wasze coreczki sa sliczne! Takie male ksiezniczki :)
Pyszczku-skorcze, a tym bardziej bolesne otwieraja wlasnie droge malenstwom :)

Ja skonczylam robic juz chyba wszystkie porzadki w naszej sypialni, reszte pokaze zycie jak juz Alanek bedzie z nami, co i jak ulozyc aby bylo funkcjonalnie. A czuje sie zmeczona jakbym niewiadomo co robila...
Wiecie, zaplanowalam od poniedzialku przytulanki z mezem, ale w poniedzialek zaniechalam przez te bolesne napiecia brzucha, wczoraj tez bo sie przestraszylam, ze Macio chory a mi w nocy wody odejda, i teraz juz sama nie wiem co mam robic...Nie chce na sile przyspieszac bo mam troche czasu, ale chcialabym uelastycznic jakos ta szyjke...Moze dzis zaryzykuje-jak nie padne ze zmeczenia...W koncu po przytulankach zadko chyba wody odchodza, nie??
 
reklama
Hej dziewczynki :-)

Ja też obiad robiłam u nas dziś pomidorowa i większość dnia z M akwarium czyściłam...teraz chociaż ryby widać ;-):-D

Agnieszko córeczka prześliczna i te jej minki :-) super że taka grzeczna :tak: no a synio to już kawaler :-)

Kiki śliczne fotki :tak: a Twoja księżniczka cudna jak zawsze :-)

Dzastina przeurocza ta foteczka z Twoimi chłopakami :-) co do Twojej szwagierki to dziewczyny juz wszystko napisały :szok: biedna mała...:-(

Pyszczek oby coraz częstrze te skurcze były ;-):tak::-) doczytałam że Twój M miał mały wypadek oj żeby szybciutko się goiło!

normalnie cały czas myślę o Was dziewczyny czy czasem nie rodzicie :tak::-):-D

Agniesiak dobrze że wszystko ok u Was :-) koniecznie napisz jutro kogo tam nosisz pod serduszkiem, mam nadzieję że dzidzia pokaże sie wkońcu :tak:ciekawe czy to Tomaszek? :-)
 
Ostatnia edycja:
Do góry