reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

No to juz nie moge doczekac sie jutra Agniesiak :) ciekawe kogo tam kryjesz ;)

Agniesiak- ja obstawiam córenkę :))))))
Ale to tak z przeczuć pachnie mi różowym:))))
A staraliście sie o konkretna płec?
Czy co Bozia da?


Agniesiak to daj znać koniecznie kto pod sercem mieszka :tak: czyżby Tomaszek? :)
Oj ja tez nie moge sie jutra doczekac:) Troche się obawiam czy wszytsko oki, ale myślę, że chyba tak.. Kopniaki teraz czuję:) hahaaha:) Niemożliwe to moje "Ono" :D
Ja używalam testów owu.. i chcielismy bejbika i nieważne jaka płec:) Jednak jakoś tak od samego początku "Tomaszek" nam w głowie siedzi:)

A ja obiadek gotuję, byłam w sklepie, ale taki wiatr że ledwo co szłam z powrotem, bo akurat pod wiatr było...:sorry2:

Dzisiaj zrobiłam gulasz do kaszy gryczanej plus surówka z marchwi i pora :) Jak ja uwielbiam zapach kaszy gryczanej gdy się gotuje, mmmm...własnie unosi mi się w kuchni..

A poza tym mam bolesne skurcze co 10-15 min :eek: auć ..
ja pierdziele :) Niedługo urodzisz Kochana:) Oj czuję, że to dziś w nocy bedzie:) Że tez jeszcze masz siłę obiad gotowac i do sklepu chodzic:) Ja bym się bala, że zacznę rodzic w sklepie, haha:)

Aga czekamy na wiesci kogo nosisz pod serduszkiem:-)
Dziękuję:) Dam znac jutro jak wrócimy:)

Cudowne zdjęcia:)

Kiki Twoja księżniczka tez przepiękna:)
 
reklama
Patrysiu powoli z pomocą męża i Ty skompletujesz sobie wszystko dla synka :tak::-)

Bershka doczytałam właśnie że już jesteście w Krakowie :-) fajnie że macie tam takie dobre warunki :tak: życzę Wam powodzenia w karmieniu Kubusia, dużo zdrówka i szybkiego powrotu do zdrowia! :tak:

Czarodziejko dobre z tym masowaniem brodawek :-D:-D:-D

No to dziewczynki masować brodawki i na porodówkę ;-);-):-D:-D
 
pyszczku no musisz nam urodzic ..skurcze masz co 10 15 minut to do jutra sebastianek powinien sie urodzic..

agnieszka waneska przekochana i jak dzwiga glowke do gory..moja tez je co 3 godzinki..nie mam pojecia ile zjada ale ciagnie nie dlugo..wieczorem kolo 23 dostaje butelke wypija 100 do 120 i spi do 5 lub 6..i znowu dostaje piers.mi powiedziala polozna ze dziecko ma tyg przybierac 150 gram
 
Agniesiu- ale Wanesla jest Kochana i sliczna....:))))
Fajne te Twoje dzieciaczki i wiesz co...mała jest coraz bardziej podobna do braciszka!!!!!!

Pyszczek- te skurczybyki to po masowaniu suciorków??
A tym obiadkiem to mi smaka narobilas!!!!!!!

A jak tem reszyta naszych mamusiek ???
 
Ta moja @ to się chyba bawi ze mną w chowanego no :wściekła/y: niby od czasu do czasu są jakieś plamienia takie ze śluzem bardziej różowe niż czerwone a potem sucho i tak w kółko...przyszłaby już to chociaż bym zaczęła nowy cykl :cool2:

ale się objadłam :-p:-p:-p
Kacper w wannie a ja oglądam Barwy szczęścia :tak:
a jutro idziemy do fryzjera muszę obciąć mu łepetynkę ;-):tak:
 
Ostatnia edycja:
cos czuje ze Pyszczek pojechala na porodowke:-)Paula masz jakies info od niej??a skoro @ do Ciebie nie przychodzi to moze jednak fasolka u Ciebie jest??:-):-):-) jutro 5 a ja obstawialam ze 5.11 urodze...zobaczymy zobaczymy..narazie brak objawow ale kto wie kto wie:-)

buziaki milego wieczorku:-)
 
reklama
Ja tez mysle, ze Pyszczek na porodowce lezy :))))
A u mnie cisza...Tylko Alanek w brzusiu bryka...

Paula, ja tez mysle, ze nadal masz szanse na @...

Gosiu, dobrego wieczorku :) A 5ty ma 24godziny a wtedy duuuzo moze sie zmienic ;)))
 
Do góry