reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Dzastina z tym odchudzaniem 3-miesięcznej dziewczynki to jakaś porażka! :no: Brak słów..


A mój M własnie wpadł do domu po legitymację ubezpieczeniową, bo rozwalił palca w pracy i własnie pojechał na pogotownie żeby mu zszyli :szok::szok::szok: ale się wystraszyłam :no:
 
reklama
Pyszczek- no u mnie masowanie brodawek dzialalo wlasnie tak ze pojawialy sie skurcze!!!!!
A cycole masowalam zazwyczaj wieczorem 15 min.....potem mnie ćmiło jak na @
i tak kilka dni az sie czop wyskoczyl od tych skurczy i urodzilam!!!!!!
 
Bershka- ucałuj Kubusia...
Alez on musi byc Kochany i pachnący dzidziusiowo :)))))

Royanna- niech synus zdrowieje szybciutko!!!!!!
U nas dzieki Bogu bez gorączki!!!!
 
Ostatnia edycja:
Gosiu urodzisz po Pyszczku :tak:;-)
120 ml tyle dziecko moze zjeść na raz, To nie jest dużo dla dziecka w tym wieku. Jedzą nawet więcej niektóre głodomorki i nikt z tego nie robi problemu. Wazne, zeby jedzenie było w miarę regularne bo inaczej dziecko po takim długim czasie moze się odwodnić :-( z biegiem czasu. Dziecko powinno przybierac około 700 g na m-c
dzieki za przepowiedzenie porodu:-)moja Mala byla glodomorem dosyc pulchnym ale ile jadla nie pamietam ale jadla czesto:-)z tego pulchnego grubaska juz nic nie zostalo..teraz jest chudziutka ze az szkoda mowic...ciagle lata,biega...:-)
Pyszczek- no u mnie masowanie brodawek dzialalo wlasnie tak ze pojawialy sie skurcze!!!!!
A cycole masowalam zazwyczaj wieczorem 15 min.....potem mnie ćmiło jak na @
i tak kilka dni az sie czop wyskoczyl od tych skurczy i urodzilam!!!!!!

to bedziemy masowac:-)

Pyszczku prosze juz rodzic bo ja mam termin po tobie wiec Ty dzis a ja jutro:-)
Maz Cie tak straszy i jeszcze urodzisz przez to hehe:-)
 
Czarodziejko 15 minut każdy czy oba na raz? Zaraz się biorę za masowanie :-D Widzisz u Ciebie skurcze wywołało, to u mnie może tez od tego sie pojawiły!

Gosia a Ty wczoraj działałaś ze swoim M? Zadanie na dzisiaj - masujemy cycuchy!

Bershka no własnie, martwię się, kurcze może zaraz wróci, bo pewnie już dzisiaj nie będzie mógł pracować tą ręką :no: Bershko oczywiście że pamiętamy o Was!
 
Pyszczek niewazne ktorego cycusia masujesz mozesz tylko jednego zeby pojawily sie skurcze. ale raczki przeciez masz dwie wiec i dwa na raz sie da:)))))
 
Gosia widzisz to już wiemy kiedy rodzić :-) Ja dzisiaj się wezmę ostro za moje brodawki i może uda się pospacerować, choć zimno u nas że szok przez ten wiatr :dry: Może to coś da..

Zaraz znikam, trochę dom ogarnąć i siebie, no i pewnie będę wczesniej obiadek robić, a do sklepu chcę się jeszcze przejść..
 
reklama
Mi tez się wydaję że ona ją pop prostu zaniedbuje....a to że śpi całą noc to im na rękę bo oni się wysypiają... Ale tak być nie powinno... ona jest na prawde maleńka i drobniutka... Urodziła się ważąc 2800 w szpitalu ją pielęgniarki dokarmiały bo moja szwagierka nie chciała karmić piersią... i jak wyszły do domu to mała im schudła do 2.5kg... bo oni ją nie karmili na żądanie tylko jak zaczynała głośno płakać... oszukiwali ją wodą i smoczkiem..... Ja miałam problem z Czarkiem bo on jadł non stop... Ale lekarka mi powiedziała że dziecko jeść musi, nawet jak śpi to trzeba je karmić na śpiku, bo jak je i spi to rośnie... Oni obydwoje pracują, tym dzieckiem zajmuję się babka...od 1 tygodnia życia.... Wychodzą z domu o 9 a wracają o 18 o 19 ją kąpią i ona idzie spać... jeny ja sobie takiego zycia nie wyobrażam. Jak zostawiam Czarka w domu z dziadkami i jadę na godziną do miasta to na telefonie wiszę cały czas.... Ja kiedyś powiedziałam mojej teściowej że oni powinni sobie psa kupić.... bo dzieckiem się zająć nie potrafią.... To się obraźiła... Ale Czarodziejko masz rację w ogólę się nie wtrącam, nic nie podopwiadam bo mooja teściowa by mi oczy wydrapała. jej corka jest najmądrzejsza i wie wszystko najlepiej... No i dobrze kij im w oko tylko mi dzieciaka szkoda... Później im wyrośnie taki nie jadek i będą latać po lekarzach.... jeśli oczywiście zauwarzą że to dziecko nic nie bedzie jadło;-);-);-) bo może będą się cieszyć...że nie przytyję... głupota ludzka nie zna granic dziewczyny... Zaczyna się okres grypowy... taki 3 miesięczny dzieciak nawet z katarem to tragedia.. Mój ma 2 lata i ja się zakatarzy to tragedia...
 
Do góry