reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
dziewczyny a ja mam pytanie z innej beczki i mam nadzieje ze mi wybaczycie ze o to tu pytam??chodzi mi o to czy nie wiecie jak usunac takie zolte plamki (To chyba od kosmetykow jakichs)z ciuszkow dziecka??Bo posicagalam ciuszki male ze strychu i na kapturki od kombinezona mam taka zolta plamke i na okryciach kompielowych i nie wiem czym to usunac??dajcie jakis sprawdzony sposob!!chyba Royanka tez tak miala??ale moge sie myslic??

Pyszczku postaram sie czesciej odzywac ale znowu sie gorzej czuje:-(aha w jakim proszku Ty pralas ubranka dla Sebusia??
 
Paula-coś pokombinowałam ale nie wiem czy dobrze:eek:

Pyszczku- weranduj dzidziunia jak skończy 2 tygodnie, ja bym się bała... bo to jeszcze maleństwo. A najlepsza pora na werandowanie jest wieczorkiem kiedy łapie przymrozek.... W tedy w powietrzu ścinają się bakterię i jest mniejsze ryzyko że złapie wirusa.
A propos... dziś robiłam twoją rybcię z marcheweczką i porem mniam mniam podbiła ta rybka serce moich domowników:-) oczywiście nie zdążyła się przegryść bo już pół sama zjadłam;-);-);-);-)
 
Paula tak tak daje znać :tak: ale ja się cieszę, bo jakby był zbyt spokojny to martwiłabym się ;-)

Gosia ja wyprałam ubranka Sebusiowi na razie wszystko w proszku Persil Sensitive. My z M do tej pory dla siebie używałyśmy Persila, ale od jakiegoś czasu przeszlismy na Sensitive, ze względu na to że może udałoby się i Sebulka do tego przyzwyczaić. Czytałam na necie o tym proszku i wiele mam poleca, nawet chyba Royanna u nas kiedyś o nim pisała (chyba), więc spróbuję. Jesli to się nie uda i wydzie jakies uczulenie to wtedy za radą Anufifi przejdę na początek na płatki mydlane, a potem się zobaczy :) Ale po cichu mam nadzieję że uda się w tym Persilu prać. Nie będę stosowac dodatkowo żadnych płynów do płukania na razie dla Maluszka, a ubrania wyprane tylko w tym Persilu Sensitive wcale nie pachną intensywnie jak po innych proszkach, raczej neutralnie :)

Dzastina dzieki wielkie za rady co do werandowania :-);-) A co do rybki - heheh czyli mówisz że się zajadacie, super, ciesze się :) Ja ją podałam w ubiegłą sobotę na imprezce u nas i szybko zniknęła ze stołu :tak:;-)
Mnie nie bolą biodra, a skąd to pytanie? Bolą mnie żebra po lewej stronie, trochę plecy i w pachwinach ciągnie, ale biodra nie...

Anufifi a mogłabyś podac przepis na tę sałatkę? Ja nie znam Asus, chyba była tu zanim ja się pojawiłam i nie dane mi było poznać przepis...mam nadzieję że Asus się nie obrazi jesli przekażesz dalej....:sorry:
 
reklama
Paula-coś pokombinowałam ale nie wiem czy dobrze:eek:

Dzastina teraz jest lepiej ale został Ci tylko jeden suwaczek a tego nie miałam na myśli :zawstydzona/y:

a ja chyba dzisiaj zrobie sałatke naszej ASUS...uwielbiam ją ...

ja też chętnie poznałabym przepis :tak:

Pyszczku jak prałam ubranka Kacperka w Loveli albo w Jelpie :tak: teraz już piorę w normalnym proszku razem z naszymi ubraniami :tak:

Kinga poodpoczywaj:tak: oby jutro było lepiej :tak:
 
Do góry