reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Pyszczku ja też skorzystam z twojego przepisu na rybkę... bo jak przeczytałam to dostałam ślinotoku ihihihihih zaraz skocze do miasta na zakupy i wieczorkiem ją upichce....tylko nie wiem czy zdąży się przegryść do rana heehehhe...bo ją zjem :-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D
 
reklama
Acha zapomniałabym powiedzieć że Daria(szwagra dziewczyna co wam pisałam)dobrze się czuje córcia waży 3100 i 51 cm ma a w poniedziałek jak dobrze wyjda:-)a my na drugą niedziele wtedy do nich wjedziemy i kurcze jak ja zobacze to maleństwo to się rozkleje:-Dach oby do stycznia szybko mineło:-D
 
_______.png

Patrysia - no ja jak sie postaram to moze tez sie na styczen zalapie z porodem:)))))
Coraz czesciej mysle o naszym maleństwie...jak bedzie wyglądac i do kogo bedzie podobne....ehhh
taki maly pachnący dzidzius:)))))
 
Dochodzi 15 i zaraz zmykam do domku :-)

Ej dzieczynki Wy zaraz będziecie tuliły swoje maleństwa :-) a ja z M będziemy się dopiero starali :tak:

Ale wieje na dworze, ale dobrze że przynajmniej już nie pada!
Życzę Wam miłego popołudnia i wieczorku :-)
Buziaki kiss.gif
 
Dochodzi 15 i zaraz zmykam do domku :-)

Ej dzieczynki Wy zaraz będziecie tuliły swoje maleństwa :-) a ja z M będziemy się dopiero starali :tak:

Ale wieje na dworze, ale dobrze że przynajmniej już nie pada!
Życzę Wam miłego popołudnia i wieczorku :-)
Buziaki Zobacz załącznik 169270
Paula u nas teraz leje deszcz...

No własnie.... dziewczyny zaraz będą tuliły swoje malutkie aniołeczki a My będziemy się dopiero starać :tak::happy: ale i My się doczekamy;-)

Miłego popołudnia!
Ja znikam bo zaraz mąż wróci i jedziemy na zakupy.
BUZIOLE
 
nie mam regularnych cykli niestety
obserwując je od stycznia tego roku wygląda to u mnie tak:
styczen- luty 34
luty- marzec 34
marzec-kwiecien- 29
kwiecien-maj 32
maj- czerwiec 29
czerwiec- lipiec 34
lipiec- sierpien 26
sierpien -wrzesien 30
wrzesien-pazdziernik ? (obstawiłam że dostanę w 29 lub 30d.c.) :sorry: albo może pozniej nie wiem... :-(

Kinga rzeczywiście masz nieregularne cykle :no: w każdym bądź razie czekamy z Tobą na dzień @ ;-):tak:

paula wiesz jaka jestem szczesliwa ze derya jest taka kochana..napisze po raz kolejny ze dziekuje bogu za moje tak wspaniale dzieciaczki..wszystko inne mi sie pirdzieli a dzieciaczki mam super..ich usmiech wynagradza mi wszystko..

Kiki masz radość dzieci to cała nasza radość i wszystko potrafią wynagrodzić :tak::-)

Pyszczek my tez nieraz robimy taką rybkę po grecku tylko zamiast porów dajamy pietruszkę :tak: Pychota! :-)

Patrysiu jeszcze raz gratulacje dla znajomej, niech dziewczyny szybko wracają do domu :tak:
 
Kiki Paula Kinga buziak:tak:

u mnie ok!
niedlugo przeprowadzka.
Malenkiej nic jeszcse nie wyroslo ;-) spora dzidzia z niej, wazy 657g :tak:
czuje sie dobrze, tylko troche juz zmeczona, za szybkie obroty...

Kiki mala sliczna!! a jak z M cos lepiej czy juz odpuscilas goscia???
Paula kiedy zaczynacie staranki???
Kinga wy od nastepnego cyklu czy juz w tym?
Patrysia fajny brzuszek :) jaka duza twoja dzidzia?

Pozdrowienia dla Wszystkich!!!!!
Zaraz postaram sie troche nadrobic :-D
 
reklama
u mnie ok!
niedlugo przeprowadzka.
Malenkiej nic jeszcse nie wyroslo ;-) spora dzidzia z niej, wazy 657g :tak:
czuje sie dobrze, tylko troche juz zmeczona, za szybkie obroty...

Patrysia fajny brzuszek :) jaka duza twoja dzidzia?


duża córcia się szykuje:-)ja byłam u gina w 24 tc i wtedy synek ważył 543 g:-)
 
Do góry