reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

WITAM:-)
A to moja królewna:-):-)



śliczności:-):-):-)


tak mi sie podoba ta foteczka..moj syn taki wspanialy fotograf..:tak:;-):-)


no prosze ma talent:-)jak słodko pije z cycusia ach az sama nie moge się doczekać kiedy mój aniołek bedzie się wtulać w cycusia mojego:-)



Patrysia pokaż torta jak M przywiezie :-) no i z tego co piszesz to się goście najedzą ze smakiem na imprezce :tak: u nas w sobotę druga parapetówka - tym razem dla znajomych - my z M mamy zamiar zrobić rybę po grecku na ciepło i bigos (to z dań gorących), a oprócz tego sałatka grecka z fetą, sałatka jarzynowa no i wiadomo wędlinka, jajka z sosem majonezowo-śmietanowym, a na deser upieczemy napoleonkę :) chyba starczy tyle jedzonka, mam nadzieję :sorry:


tak na pewno dam wam w niedziele :tak:tak o 11 M odbiera torcika;-)widze że u was także niezła uczta się szykuje mmmmm:-)rybka po grecko jak ja lubie tylko ja nie umiem ale za to tata robi przepyszną:-)


Kubusiu dużo zdrówka dla ciebie :tak:
 
reklama
kiki nic nie będzie hehe no coś ty Dziękuje za zaproszenie na NK
patrysia tobie wysłałam też zaproszonko na Nk jak coś ;-)

idę pobawić się z synkiem bo mu się nudzi...
narazie :happy:

kuje mnie cały czas w podbrzuszu cholerka... @ pewnie tuż tuż
dziś 27d.c.
 
witam i ja!!
U nas tez dzis nieprzyjemnie...padalo rano teraz juz nie...Majka chyba dzis dom rozniesie przez to ze na dwor nie pojdzie!!poza tym tak mnie brzuch bolal od wczoraj pewnie przez to myslenie o wczesniejszym porodzie ze myslalam ze to juz sie zaczyna:szok::szok::szok: ale naszczescie po nospie troche poscilo


Paula u mnie tez tatusko juz 3dni przepala w piecu i jest cieplo nawet za bardzo:cool2:

tez jestem bardzo ciekawa co u Bershki ale napisaal ze znika na pare dni wiec chyba szybko sie nie dowiemy co z Kubusiem??Oby wyzdrowial!!!

A to moj wozio z Maja:-)

Buziaki dla pozostalych dziewczyn!!​
 
Kiki i ja Ciebie tulam mocno :-):tak:

Patrysiu a wiesz mój przepis na tę rybkę jest bardzo prosty, tzn łatwo się robi a wychodzi pyszka, jak chcesz to Ci dam :)

Gosia widzę że Twój Kochany Diabełek już wózek testuje :-D:-) Mnie tez brzucho bolał w nocy nawet bardzo i teraz też jakoś boli mnie wszystko w środku, mam wrażenie że wszystkie organy :eek:
 
witam i ja!!
U nas tez dzis nieprzyjemnie...padalo rano teraz juz nie...Majka chyba dzis dom rozniesie przez to ze na dwor nie pojdzie!!poza tym tak mnie brzuch bolal od wczoraj pewnie przez to myslenie o wczesniejszym porodzie ze myslalam ze to juz sie zaczyna:szok::szok::szok: ale naszczescie po nospie troche poscilo



A to moj wozio z Maja:-)
Gosiu moj Filip to zdołowany chodzi i mówi cały czas Mama czemu jestesmy cały czas w domu??... tłumacze mu ale to mało daje. Bawie się znim co chwila bo nudzi my się bardzo. Chwile pobawi się sam i zaraz się pieści i włazi mi na kolana wyudzony..
Dobrze że juz ci lepiej. Nie myśl tak o porodzie, na pewno wszystko bedzie dobrze i w swoim czasie:))

Wózek bardzo łady:tak: Widać Majka chyba niezbyt zadowolona na zdjeciu :-p


Dziś nie robię obiadu
zamówiłam placek po cygańsku wiec czekam na gotowe:)
 
Dziewczyny czy ja powinnam już mieć skurcze przepowiadające?? Bo ja żadnych skurczy nie czuję i sama nie wiem czy to dobrze czy źle :eek: Czasem brzucho twardnieje no i boli jak już pisałam, ale to by było na tyle...

Wczoraj pochłonęłam na raz całe opakowanie koreczków śledziowych po kaszubsku :szok::-D
 
Wózek bardzo łady:tak: Widać Majka chyba niezbyt zadowolona na zdjeciu :-p


Dziś nie robię obiadu
zamówiłam placek po cygańsku wiec czekam na gotowe:)
wlasnie Maja jest tu bardzo zadowolona bo ja jej kazalam sie uzmiechnac..a za ona tak dziwnie sie do zdjec usmiecha ze wyglada na niezadowolona...jak poszlam na gore na chwile to ta mala bandytka wziela przyciagnela sobie sama spacerokwe i sama wlazla do tego wozka:-)strasznie jej sie wozek podoba:-)
Dziewczyny czy ja powinnam już mieć skurcze przepowiadające?? Bo ja żadnych skurczy nie czuję i sama nie wiem czy to dobrze czy źle :eek: Czasem brzucho twardnieje no i boli jak już pisałam, ale to by było na tyle...

Wczoraj pochłonęłam na raz całe opakowanie koreczków śledziowych po kaszubsku :szok::-D

Pyszczku moze przez te koreczki cie boli brzucho??co do skurczy przepowiadajacych nie wim co to jest bo do konca pierwszzej ciazy nic takiego nie mialam:cool2::cool2::cool2:
p.s. ales mi zrobila ochote na sledzie mniam:-)
 
Dziewczyny czy ja powinnam już mieć skurcze przepowiadające?? Bo ja żadnych skurczy nie czuję i sama nie wiem czy to dobrze czy źle :eek: Czasem brzucho twardnieje no i boli jak już pisałam, ale to by było na tyle...

Wczoraj pochłonęłam na raz całe opakowanie koreczków śledziowych po kaszubsku :szok::-D
Ja takie skurcze odczuwałam miesiąc przed porodem jakoś. i u mnie to było objawiane takim bólem jak na miesiączkę. jak chodziłam to ustępowały na chwile ale były regularne. Ale takie prawdziwe skurcze to juz były bardzo bolesne i natarczywe i wtedy juz mi nic nie pomagało, niedługo pozniej juz miałam rozwarcie 3cm :eek: i ten ból ehhh...
 
A ja z synkiem objadamy się popcornem:-pwiecie co hehe ja nosze synka pod serdusiem ale wogóle od początku ciąży nie mam ochoty na kwaśne np.na śledzie ,kapuste kiszoną ,ogórki kiszone itd.bardziej to wole zjeść słodkie, smażone bądź nabiał jak np.mleczko ,ser ,jogurty :rofl2:


Patrysiu a wiesz mój przepis na tę rybkę jest bardzo prosty, tzn łatwo się robi a wychodzi pyszka, jak chcesz to Ci dam :)


bardzo bym chciała przepis na rybke grecka:-)


Dziewczyny czy ja powinnam już mieć skurcze przepowiadające?? Bo ja żadnych skurczy nie czuję i sama nie wiem czy to dobrze czy źle :eek: Czasem brzucho twardnieje no i boli jak już pisałam, ale to by było na tyle...

Wczoraj pochłonęłam na raz całe opakowanie koreczków śledziowych po kaszubsku :szok::-D


hehe żarłoczek:-)ja szczerze powiem że ja w pierwszej ciaży także nie miała tzn.pewnie miałam ale ja nawet o tym niewiedziałam:rofl2:


patrysia tobie wysłałam też zaproszonko na Nk jak coś ;-)
.


dziękuje za chwilke zaglądne i przyjme:-)


witam i ja!!
U nas tez dzis nieprzyjemnie...padalo rano teraz juz nie...Majka chyba dzis dom rozniesie przez to ze na dwor nie pojdzie!!poza tym tak mnie brzuch bolal od wczoraj pewnie przez to myslenie o wczesniejszym porodzie ze myslalam ze to juz sie zaczyna:szok::szok::szok: ale naszczescie po nospie troche poscilo



tez jestem bardzo ciekawa co u Bershki ale napisaal ze znika na pare dni wiec chyba szybko sie nie dowiemy co z Kubusiem??Oby wyzdrowial!!!

A to moj wozio z Maja:-)




no no to się pilnuj;-)ale może to sa te przepowiadające;-)hehe fajowo sobie Maja siedzi w wóziu :-Dduzo miejsca ma :-)
 
reklama
kuje mnie cały czas w podbrzuszu cholerka... @ pewnie tuż tuż dziś 27d.c.

Kinga a jak długie masz cykle???

witam i ja i dolaczam sie do grona u nas tez pada pogoda paskudna a ja musze po erci do przedszkola na zakupy..derya jeszcze spi jak poszla wczoraj o 22 spac..tylko dostaje cycka i spi spi i spi..

Kiki fajnie że Derya tak ładnie Ci śpi :-)

poza tym tak mnie brzuch bolal od wczoraj pewnie przez to myslenie o wczesniejszym porodzie ze myslalam ze to juz sie zaczyna:szok::szok::szok: ale naszczescie po nospie troche poscilo

Gosia dobrze że po nospie przeszło bo to jeszcze za wcześnie na poród :tak:;-)

a wózio fajny, szczególnie kolorek mi się podoba :tak:

Dziewczyny czy ja powinnam już mieć skurcze przepowiadające?? Bo ja żadnych skurczy nie czuję i sama nie wiem czy to dobrze czy źle :eek: Czasem brzucho twardnieje no i boli jak już pisałam, ale to by było na tyle...

Pyszczku nie wszystkie kobiety mają skurcze przepowiadające, w zasadzie lepiej zeby ich nie było....ja np. nie miałam wcale tylko wody mi odeszły a skurcze dostałam jak jechałam do szpitala :tak:
 
Do góry